Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Fable III vine in toamna

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Fable III vine in toamna

    Unul dintre cele mai importante anunturi facute la Games Convention 09 a fost Fable III. Desi a fost dezvaluit de mai multe ori accidental, fanii s-au bucurat sa afle asta chiar din gura maestrului Molyneux. Aaron Greenberg a confirmat astazi ca Fable III va fi lansat anul viitor, in toamna. Fable III este unul dintre cele mai importante titluri ale anului viitor pentru Microsoft, fiind si unul dintre jocurile care va avea suport pentru Natal.
    Attached Images Attached Images fable2ki_3.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Cam suspect totusi. Mai e mai putin de un an pana la lansare si Molyneux n-a venit sa ne plictiseasca cu cat de tare designer e el si ce revolutie a facut el in gameplay.

  3. #3 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Isi pregateste vrajeala pentru Milo probabil.

  4. #4 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    ... ar fi bine sa inceapa sa nu mai hiperbolizeze toate jocurile create de el , in special Fable ... insa ce imi place la el este faptul ca nu ezita sa introduca elemente noi in jocuri...

    le: wait!! ... asta inseamna ca natal se va lansa pana in toamna ?

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca Molyneux ar trebui sa ia o mica vacanta... pentru ca originalitatea lui a devenit cam subreda... La el elemente noi au devenit chestii gen "one button fight"... Come on, acela e un sistem bun pentru cei care nu-si permit sa angajeze programatori pentru mai "multe butoane hit"

  6. #6 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Daca tot vrea sa invete cum e cu accesibilitatea, sa ia de la Forza 3. Aia au facut "one button driving" dar asta nu inseamna ca trebuie sa obligi pe cei care vor un challenge sa o faca. La fel si cu eroul nemuritor.
    Ceea ce mai bine de 15 ani de gaming am numit 'cheat-uri' sau 'trainere', cand DLH.com acum domnul Molyneux le ridica la rang de "vai ce tari suntem noi si ce accesibile jocuri am facut".

    Macar de erau reusite ca experienta cinematica.

    Cel mai mult si mai mult ma enerveaza cum apare el in fata camerelor ca un 'om mare'. Cum stie el ce-i bine pentru popor si cum vrem NOI de fapt sa jucam jocurile. Cum zicea el ca trailerele sunt 'caca' si surpriza, Fable 2 avea mai mult 'caca' decat Fable 1 chiar.
    Daca se oprea dupa primul Black & White (care desi a fost o mica dezamagire, a venit cu multe realizari) i-as fi ridicat statuie. Insa Microsoft l-a transformat in aceasta masinarie monstruoasa de hype si bani facuti pe sperante desarte.

    Daca as putea, i-as oferi premiul pentru deceptia deceniului.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    True Khan... oh so true ! Dar sa nu te iei de vaca mea din Black & White. She was... The One ! Dupa Populous... cred ca Black & White a fost primul joc in care AI-ul ma uimea pur si simplu. In Fable m-a uimit... simplitatea

  8. #8 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Fable II e fost destul de bun...mi-a placut animalul de companiema facea sa ma simt mai putin singur pe parcursul jocului. In special in momentele in care aveam de "cutreierat codrii"...

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Chiar daca Fable II a fost usor, eu sincer am apreciat jocul si mi-a placut mult. Chiar daca probabil nu-l voi achizitiona la lansare, eventual o sa imi cumpar Fable III cu siguranta.

  10. #10 SP
    Member leggollas11's Avatar
    curios in ce context va avea suport Natal.. probabil o sa imi iau o lingura si o sa ma prefac ca e short sword si o sa dau cu ea de pereti prin camera :X

  11. #11 SP
    Member alalalt's Avatar
    Fable 2 personal mi s-a parut un joc superb. Nu datorita elementelor grafice, gameplayului sau sunetului, ci datorita atmosferei. Daca e un lucru pe care molyneaux a reusit sa il faca cum trebuie, atunci atmosfera este acela.

  12. #12 SP
    Member dogdan's Avatar
    don't call me stuped dar fable 2 a fost unul dintre motivele pt care mi-am luat 360 , mi-a placut si primul si 2 deci astept cu nerabdare 3-ul

  13. #13 SP
    Member CaNtO's Avatar
    NataL ? adica ma invart prin camera cu un "bat" in mana ? oaw ce interesant.Cat de curand vor scoate "wiibox"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Far Cry 4 vine la toamna By tudyniuz in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 15-05-2014, 20:02
  2. Fable III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 21 Last Post: 21-04-2011, 21:24
  3. Patch pentru Fable III By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 02-12-2010, 19:24
  4. Fable 3 vine cu un sistem de co-op regandit By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 17-02-2010, 15:58
  5. Fallout: New Vegas vine in toamna By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-02-2010, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts