Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Noul PSP-3000: unboxing

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Noul PSP-3000: unboxing

    Desi era programat la lansare Martea viitoare, noua versiune de PSP, PSP-3000 a reusit sa apara in unele magazin cu cateva zile mai devreme. Unii mai norocosi au pus deja pana pe un bundle PSP-3000 Ratchet & Clank Entertainment Pack si hop cu poze pe net. Bundle-ul vine cu jocul Ratchet & Clank Size Matters si filmul National Treasure 2: Book of Secrets (i liked that movie). Sunt curios cand vine si in Romania ca vreau si eu unul. Bundle-ul nu filmul .
    Attached Images Attached Images psp_3000_unboxing_3.jpg psp_3000_unboxing_2.jpg psp_3000_unboxing_4.jpg psp_3000_unboxing_5.jpg psp_3000_unboxing_6.jpg psp_3000_unboxing_1.jpg

  2. #2 SP
    Manager paul's Avatar
    Plus un Memory Stick Pro Duo de 1 GB.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx for the news Bobby. Si iata cum mi-as fi dorit eu sa arate PSP 3000
    Attached Images Attached Images psp_iwish_1.jpg psp_iwish_2.jpg

  4. #4 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    vai da ce urita este gri .. bleah

  5. #5 SP
    Member Bokolino's Avatar
    am si eu o intrebare..... ce are in plus modelul asta?? k sunt curios

  6. #6 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

  7. #7 SP
    Member Catallin's Avatar
    Cum e PSP-ul din linkul lui MonkY... daca ar iesi asa ceva si sa nu depaseasca 2000 lei cred ca ar avea un succes enorm.

  8. #8 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Un PSP cu MAC OS

  9. #9 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    cool,sper sa se gaseasca in mai multe versiuni cu jocuri cand o aparea si la noi.

  10. #10 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    ce nu am inteles dc size matters si nu secret agent de ex...daca tot este model nou :d

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    e oribil gri-u ala. nu stiu cine l-a ales. yo il am alb si arata superb. chiar si negru e ok, da...gri...ihhh.
    si...din cate vad..in pachet mai este inclus si jocul Echochrome, care...nush cata lume l-a jucat, da e foarte tare.

  12. #12 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    e un voucher pt echochrome man

  13. #13 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Am mai gasit 2-3 threaturi despre PSP 3000,dar m-am decis sa pun pozele aici.Se poate muta oricand.El este disponibil in unele magazine din Spania.

    Denumire: PSP Slim & Lite
    Model: 3004
    Culoare: Piano Black
    Firmware: 4.20
    Imagini : mai jos.

    Noul Piano Black model 3004 este za same ca si modelul 2004,ma refer la blackul ala shinying.Eu am un 2004 ice silver (cam ciudat,luminos,nu ma pot decide la culoarea temei,nu se asorteaza cu el) si unul piano black (se vad degetele,transpiratia).It's a difficult choice for me cand va aparea PSP 3004 si la noi.
    Attached Images Attached Images 20081010-1.jpg 20081010-2.jpg 20081010-3.jpg 20081010-4.jpg 20081010-5.jpg 20081010-6.jpg

  14. #14 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    M-am saturat sa cumpar cate o consola PSP doar pentru ca sunt schimbate 2 butoane ... puteau sa dea si ei dovada de ceva imaginatie si sa vina cu cateva imbunatatiri MAJORE - vezi DSi care e mult peste DS lite la fel cu acesta DS lite a fost peste DS (phat).

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Darkie, eu zic ca numai pentru ecran si merita... dar ai dreptate, ar fi putut sa aduca ceva major... cum ar fi al doilea thumbstick

  16. #16 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Are dreptate @rodarkone ma gandes serios dupa ce am vazut configuratia dsi sa imi cumpar si eu,bine intleles la lansare.

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si daca tot am avut un concept aici, mai prezentam unul, realizat de Tai Chiem. Folding screen... hehe
    Attached Images Attached Images new_psp.jpg new_psp2.jpg new_psp3.jpg new_psp4.jpg new_psp5.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 24-06-2011, 14:53
  2. PSP 3000 By ionutzzz in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 25 Last Post: 13-03-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts