Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Zvon: Call of Duty: Vietnam se lanseaza in Noiembrie

  1. #1 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

    Zvon: Call of Duty: Vietnam se lanseaza in Noiembrie

    Site-ul CVG pare a confirma zvonurile care circulau cu ceva timp in urma conform carora actiunea urmatorului joc din seria Call of Duty va avea loc in timpul razboiului din Vietnam. Pe langa aceasta informatie, ni se mai spune ca Activision a stabilit ca data de lansare pentru joc luna Noiembrie a anului curent. Jocul este in curs de dezvoltare in studiourile celor de la Treyarch si va fi influentat de filme de razboi precum Apocalypse Now si Platoon; cei de la Activision fiind foarte increzatori ca vor domina sezonul de iarna la fel cum au facut cu Modern Warfare 2. Aceasta stire este in continuare un zvon deoarece inca nu avem un anunt oficial de la Activision.
    Attached Images Attached Images callofdutyworldatwar016.jpg

  2. #2 SP
    Member Harilip's Avatar
    this is so intense

  3. #3 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar
    Semne bune anul are

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pentru minte trece automat in categoria: "cumpara-l cand ajunge la 20 de lire in UK". Nu imi plac deloc cei de la Treyarch.

  5. #5 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    NEXT! Deja Call of Duty ajuge sa ia seria FIFA la apartitii/an

  6. #6 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Si cu o zi doua inainte era un articol pe aceeasi tema unde se afirma faptul ca in acest joc se va pune mai mult accent pe poveste.

  7. #7 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Daca se pastreaza gamplay'ul de la WaW, mai bine il numeau Grenades in Saygon.

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mai mult ca sigur ca vor implementa cateva elemente intalnite in MW2.
    Cat despre comparatia dintre CoD si Fifa, asa e de multi ani:

    CoD 2 - 2005
    CoD 3 - 2006
    CoD 4 - 2007
    CoD 5 - 2008
    CoD 6 - 2009

  9. #9 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Pe mine nu poate decat sa ma bucure stirea si sper sa fie oficializata cat de curand...mi-ar placea ca in noiembrie (sunt nascut in aceasta luna) sa avem un nou COD, chiar fiind el de la Treyrach

  10. #10 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    in sfarsit se vor razbuna americanii: au sansa sa castige razboiul din vietnam...virtual

  11. #11 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu cred ca vor face asta. Deja seria ne "incanta" cu personaje pe care le controlam, sfarsind tragic, deci nu este o problema sa faca si un final negativ.

  12. #12 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Sunt tare curios cand seria Call of Duty va deveni sci-fi.

  13. #13 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  14. #14 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Sunt tare curios cand seria Call of Duty va deveni sci-fi.
    sper ca niciodata!

  15. #15 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Sper ca macar sa fie un joc reusit daca tot e ca si WaW...pentru ca actiunea si atmosfera va fi cam la fel. Ar trebui sa se foloseasca de povestile celebre din razboaie.
    Daca se intampla sa nu le iasa, tot se va vinde jocul din cauza hype-ului si peste inca un an oamenii vor vrea sa vada daca de data aceea s-au invatat si au facut un joc bun ca penultimul. Oricum, tot vor face profit

  16. #16 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    in sfarsit se vor razbuna americanii: au sansa sa castige razboiul din vietnam...virtual
    ...dacă e cum zice nops66, cam greu lollollol

  17. #17 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    ar cam trebui si la grafica sa mai imbunatateasca,au cam ramas in urma
    La ce jocuri sunt acum,atat de bine facute ,CoD de anu asta e inferior rau

  18. #18 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Sunt tare curios cand seria Call of Duty va deveni sci-fi.
    ...zice Bobby ceva - dacă nu mă �nșel...acum...3 sau 4 ani...am văzut �ntr-o revistă (cred că xtreme pc) un mini articol și-o poză �n care se făcea referire la un Call of Duty furutist. Nu mai rețin titlul dar era ceva de genul...Call of Duty 2310

    Și mai țin minte că era o poză...cu un militar �mbrăcat �n costum alb cu albastru...(zici că era ceva personaj din Mass Effect) și avea o armă...cu laser (tot așa...albă).

    Revista 100% o mai am...dar care e...nu știu. Și ca s-o caut...e ca și cum aș cauta acul �n carul cu f�n. Nu știuc e să zic...dacă a fost o prosteală...sau o scurgere de informații lol cert e că...ceva a fost

    Am tot căutat detalii pe net...dar n-am găsit (tot felul de combniații de cuvinte...nimic ).

  19. #19 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ehe, stiam eu ce spuneam aici. Daca o gasesti chiar fa o poza ceva si pune-o aici caci m-ai facut tare curios

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Zvon: Detalii legate de Call of Duty Black Ops 2 By Xristina in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 02-05-2012, 03:44
  2. Replies: 16 Last Post: 21-01-2011, 12:25
  3. Zvon: Call of Duty 8 plasat in viitor By Zombozo in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 18-11-2010, 10:25
  4. Zvon: Call of Duty 7 va fi lansat in Noiembrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 04-04-2010, 22:21
  5. Replies: 16 Last Post: 06-05-2009, 00:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts