Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Master Chief este Unlockable in Fable 2

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Master Chief este Unlockable in Fable 2

    Cine nu isi doreste un RPG cu Master Chief? Mana sus, mana sus? Nimeni? Atunci este bine deoarece s-a confirmat ca Master Chief poate fi deblocat in jocul ce trebuie sa apara foarte curand, Fable 2. Teoretic nu este Master Chief ca om/caracter ci doar costumul, o imitatie perfecta a acestuia, "MJOLNIR armor" sau in-game numita "Hal's Outfit" ce este "an ancient relic from the old days of Albion, and the wearer of Hal's Outfit is bestowed with a bit of extra defense due to its inclusion of a helmet, boots and upper and lower armor. " Scutul nu este in joc in schimb exista The Elite Energy Sword.

    Pentru a debloca acest costum trebuie sa cumparati varianta Fable 2 Limited Edition. Astfel cu aceasta versiuni intrati pe MarketPlace, downloadati acest exclusive content si cand veti face pentru prima data leve-up veti da peste un cufar ce va contine intreaga armura.

    More pictures to come later on.
    Attached Images Attached Images halo.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hehehe, oare or plati copyrights la M$ ?
    Ah, il cheama Hal

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pentru toti amatorii: varianta Collector's este la ACELASI PRET cu cea normala pe DVDCrave.com, insa transportul este cu ~10$ mai scump si in plus daca pre-comandati aveti 5% discount. Este cel mai ieftin loc unde se poate gasi aceasta editie dupa ce am cautat in toate magazinele mari.

  4. #4 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Pentru toti amatorii: varianta Collector's este la ACELASI PRET cu cea normala pe DVDCrave.com, insa transportul este cu ~10$ mai scump si in plus daca pre-comandati aveti 5% discount. Este cel mai ieftin loc unde se poate gasi aceasta editie dupa ce am cautat in toate magazinele mari.
    Cat ti-a dat in RON ??

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Parca 180-190, nu mai stiu exact.

  6. #6 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Hehehe, oare or plati copyrights la M$ ?
    Ah, il cheama Hal
    E direct o chestie intre Lionhead Studios si Bungie cica

  7. #7 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Parca 180-190, nu mai stiu exact.
    E bine, de obicei in cat timp vine ??

    LE: mi-a iesit 176 RON cu 2 RON/ AUD , cine se mai baga ??

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    am dat preorder la thehut.com de editia normala dupa ce am aflat ca au taiat editia de colectie.

    Nu mi se pare corecta toata vrajeala asta in jurul editiei de colectie. Trebuia sa fi anuntat de la inceput clar ce contine pachetul. Sper sa poata fi cumparat Hal pentru cei cu editia normala ca n-am chef sa ma sucesc iar.

  9. #9 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Hal vine doar la editia collector, impreuna cu convenant energy sword

  10. #10 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    E direct o chestie intre Lionhead Studios si Bungie cica
    Daca urmariti filmuletele de pe Gametrailers.com (parca ultimul interviu cu Molineux), veti vedea caracterul principal cum cara in spate o sabie care seamana izbitor de mult cu Halo Energy Sword

  11. #11 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Nu vreau sa fiu rau dar cine cumpara Fable 2 ca sa joace Halo ?

  12. #12 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    E bine, de obicei in cat timp vine ??

    LE: mi-a iesit 176 RON cu 2 RON/ AUD , cine se mai baga ??
    Eu am calculat cu lire. Probabil de aceea mi-a iesit mai mult. Insa, problema este ca vine in 5-10 zile (lucratoare banuiesc eu).

  13. #13 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Eu am calculat cu lire. Probabil de aceea mi-a iesit mai mult. Insa, problema este ca vine in 5-10 zile (lucratoare banuiesc eu).
    Am facut la ei pana la urma, sa vedem ce iese

  14. #14 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    god I hate myself. M-am sucit pana la urma si am revenit cu comanda la dvdcrave. De data asta am platit deja in avans ca sa fiu sigur ca nu ma razgandesc iar. Astept pana cand imi verifica comanda si respectiv imi iau banii sa vad de curiozitate daca iau dupa cursul RON - GBP sau RON - AUD.
    La cat de scazut e dolarul Australian zilele astea cred ca mi-am gasit un site preferat pe perioada crizei economice

    GoW 2 Collector's ma ajunge la putin peste 200 RON.

  15. #15 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    daca valoarea comenzii este in aud... banca iti face conversia la aud

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Halo: The Master Chief Collection By RonanN1 in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 57 Last Post: 28-12-2021, 11:07
  2. Cum sa devii Master Chief pe strazile din Romania By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 18-02-2015, 06:34
  3. Master Chief este in Halo: Reach By GS0Ls in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 17-07-2010, 12:52
  4. Licitatie: Master Chief si Arbiter By Dj Mo in forum Licitatii
    Replies: 9 Last Post: 19-06-2009, 17:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts