Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: 'God of War Trilogy' anuntat pentru Europa

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    'God of War Trilogy' anuntat pentru Europa

    God of War III a fost lansat pe 19 martie in Europa si se descurca foarte bine in vanzari. Acesta a avut un succes mai mare ca predecesorul sau pe PS2 in primele zile de la aparitie, 2.65 la 1. Conform primelor date preliminare GoW III se va vinde in peste 1.3 milioane de exemplare in prima saptamana. Bun, acum sa revenim la subiectul stirei, Sony a anuntat data de lansare al pachetului 'God of War Trilogy' pentru Europa, de asemenea pe aceasi data se va lansa si 'God of War Collection'. Daca nu era evident, voi preciza totusi ca primul pachet va include toate jocurile din seria GoW la pretul de �89.99 (�64.99), iar 'Collection' va avea inclus doar primele doua jocuri la pretul de �39.99 (�24.99). Jocurile vor aparea pe data de:
    • UK, Irlanda, Germania si Austria: 30 Aprile, 2010
    • Celalalte tari din Europa: 28 Aprile, 2010
    Attached Images Attached Images god-war-3.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Wow.. acum vreo 2 luni se zvonea ca va fi la 100 de lire pretul. Insa pretul actual e excelent.

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Wow.. acum vreo 2 luni se zvonea ca va fi la 100 de lire pretul. Insa pretul actual e excelent.
    100 de lire? nu stiam de zvonul asta... oricum muuult prea mare, trebuia sa fii cu adevarat nebun sa-l cumperi la acel pret.

  4. #4 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    nu m-ar mira ca in aprilie sa avem parte si de un mic shortage de GoW3 ca na, tre sa se vanda si trilogy.

  5. #5 SP
    Member romey's Avatar
    La pretul de 89,99 euro e un pret bun avind in vedere ca totusi sint 3 jocuri.Nu?

  6. #6 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Bun pret, ocazia perfecta sa joci seria daca nu ai facut-o pana acum.

  7. #7 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    100 de lire? nu stiam de zvonul asta... oricum muuult prea mare, trebuia sa fii cu adevarat nebun sa-l cumperi la acel pret.
    Rasko nu cred ca o sa-l rateze

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Era chiar 110 lire... Dar nu inteleg ce-i cu astia... Out of stock? :-s

    God of War III Trilogy - PlayStation 3 - GAME.co.uk

    Tu de unde ai preluat stirea?

  9. #9 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Khan, ala e Ultimate Trilogy Edition.

  10. #10 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pai da.. sa inteleg ca vor fi Trilogy si Ultimate Trilogy? WTF Orice search pe Google arata acelasi lucru. Chiar si titlul link-ului pe care l-am dat eu nu contine Ultimate in el.

  11. #11 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Re: 'God of War Trilogy' anuntat pentru Europa

    stirea a fost preluata de oe joystiq.com http://i.joystiq.com/2010/03/22/god-of-war-trilogy-boxset-announced-for-europe/

  12. #12 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Now I get it.. nu e aceeasi editie, difera coperta de tot. Ultimate Trilogy costa intr-adevar 110 Lire pentru Europa.

  13. #13 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    damn, ce confuzie...collection, trilogy, ultimate trilogy. mai lipseste versiunea in care ai codul pentru video chat cu kratos..live

  14. #14 SP
    Banned Kratos God's Avatar
    ma intreb cum ar fi acel chat,cum ai comunca cu unul ca Kratos

  15. #15 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos God View Post
    ma intreb cum ar fi acel chat,cum ai comunca cu unul ca Kratos

  16. #16 SP
    Member Madutzzu14's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos God View Post
    ma intreb cum ar fi acel chat,cum ai comunca cu unul ca Kratos
    Off: Nu cumva esti o mica clona ?E cam mare asemanare intre voi doi: aceasi zi de nastere,acelasi limbaj,aceasi "preaslavire" pentru Kratos.

    On:Se pare ca pretul va fi mai mic - 50�
    zavvi.com - God of War: Trilogy PS3

  17. #17 SP
    Junior Member roberto28's Avatar
    Madutzzu14, ai mai comandat de pe site-ul respectiv? Livreaza si in Romania? N-am avut ocazia sa joc pana acum GoW dar sigur imi voi lua GoW Trilogy

  18. #18 SP
    Member Madutzzu14's Avatar
    Quote Originally Posted by roberto28 View Post
    Madutzzu14, ai mai comandat de pe site-ul respectiv? Livreaza si in Romania? N-am avut ocazia sa joc pana acum GoW dar sigur imi voi lua GoW Trilogy
    N-am comandat,dar stiu ca livreaza si in Romania.Arunca o privire pe http://www.consolegames.ro/forum/f60...t/index60.html .

  19. #19 SP
    Junior Member roberto28's Avatar
    Ok, ms frm. N-am mai cumparat pana acum jocuri din strainatate. O sa arunc o privire si pe ebay. Pe zavvi, link-ul pe care ni l-ai dat, zice ca e livrarea se face gratuit

  20. #20 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    E gratuit pt UK. Pentru Romania te va costa 1 lira

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. God of War Ascension anuntat pentru PlayStation 3 By Xristina in forum Console News
    Replies: 24 Last Post: 07-05-2012, 01:52
  2. God Eater Burst anuntat pentru Europa si US By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 12-07-2010, 22:11
  3. Replies: 1 Last Post: 08-10-2008, 19:03
  4. Battle Fantasia anuntat pentru Europa By h0stile in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2008, 15:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts