Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: Microsoft la E3: Natal pe 13 Iunie, conferinta pe 14

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Microsoft la E3: Natal pe 13 Iunie, conferinta pe 14

    Si asa incepe... Microsoft a dat tonul stirilor importante ce vizeaza E3-ul de anul acesta. Compania ne va dezvalui se pare in "premiera mondiala" experienta Natal intr-o prezentare ce va fi tinuta pe 13 Iunie. Ne-a fost promis ca vom putea vedea tot arsenalul de jocuri de care va dispune Natal cand se va lansa. A doua zi, Microsoft isi va tine obisnuita prezentare la E3 care va fi...interesanta cel putin. Toata lumea se astepta ca aceasta sa aiba ca principala tema de dezbatere Natal-ul, dar daca acesta va fi prezentat cu o zi inainte, ramane sa vedem ce asi in maneca au cei de la Microsoft. Sa nu uitam ca anul trecut, E3-ul a schimbat cursul razboiului dintre console in favoarea celor de la Sony. Ramane doar sa vedem cum (daca) va schimba acest eveniment "ostilitatile".

    Electronic Entertainment Exp (E3), editia 2010 va fi tinutata ca de obicei in Convention Center din Los Angeles in perioada 15-17 Iunie. See you there... Right.
    Attached Images Attached Images project_natal_e3.jpg

  2. #2 SP
    Member liviu15's Avatar
    Mie unul mi sa parut mai interesanta prezentarea de la microsoft de anul trecut fata de cea ps3-ului.

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sa nu uitam ca anul trecut, E3-ul a schimbat cursul razboiului dintre console in favoarea celor de la Sony.
    Pics or it didn't happen.

  4. #4 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by liviu15 View Post
    Mie unul mi sa parut mai interesanta prezentarea de la microsoft de anul trecut fata de cea ps3-ului.
    Adevarat...aia de la Sony au prezentat doar bulls*it-uri.

  5. #5 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    scuzati-ma de offtopic ...parca anul trecut mergea sa vezi toate prezentarile de la E3 live.....stiti daca si anul acesta se va putea?

  6. #6 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Pics or it didn't happen.

  7. #7 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Hmm... acum m-am gandit mai bine si nu m-ar mira sincer daca Microsoft ar anuntat un fel de "Slim" pentru 360 in conferinta de a doua zi. Sunt cateva zvonuri invartindu-se pe net legate de asa ceva.

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Eu zic asa:
    -anunta Gears 3
    -prezentari pentru Fable III si Halo Reach
    -anunta PGR 5
    -anunta un proiect Rare

  9. #9 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Sau poate anunta falimentul diviziei de console )

  10. #10 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Suna interesant, oricum nu se compara Natal cu acel vibrator de la sony

  11. #11 SP
    Member kside's Avatar
    + Project Milo :: Pe care Molyneux il tot ridica in slavi.
    + Alan Wake :: Pe masura ce se apropie de lansare mi se pare ca arata din ce in ce mai depasit (grafic)

    "Vibratorul" ala de la SONY mi se pare mai reusit si mai exact.

  12. #12 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    Suna interesant, oricum nu se compara Natal cu acel vibrator de la sony

    Sincer sunt curios ce jocuri o sa aiba natal...si cum a spus cineva mai sus..cat de precis va fi. Sony deja a facut prezentarea la Move si a demonstrat ca "it works", insa Natal este pana cum un filmulet amuzant si un tip care danseaza pe scena... si dupa parerea mea un filmulet foarte optimist cu acea fata care conduce tinand in mana un volan virtual si tatal ei care schimba pneurile. Avand in vedere trecutul notoriu care il are microsoft cu produsele hardware cred ca va avea 1000 de glitch-uri.

    Hai sa asteptam prezentarea lui natal sa le incercam pe ambele si sa vedem cine cu ce "se compara".

  13. #13 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    PS Move este o copie dupa wii mote, cei de la Sony stiu doar sa fure ideile altora

  14. #14 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by kside View Post
    + Project Milo :: Pe care Molyneux il tot ridica in slavi.
    + Alan Wake :: Pe masura ce se apropie de lansare mi se pare ca arata din ce in ce mai depasit (grafic)

    "Vibratorul" ala de la SONY mi se pare mai reusit si mai exact.
    Alan Wake o sa fie lansat pana in E3.

    @Spike20Mafioso: Nu stiu daca stiai, dar jocurile au ajuns la acest nivel pentru ca au imbunatatit mecanici de gameplay vechi, foarte putine au adus inovatie. Asa as putea spune si ca MS a copiat Sony, pana la urma PS Eye exista de la generatia PS2.

  15. #15 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu sunt de acord nici cu Mafioso dar nici cu tine, erik. Nata nu este doar o camera banala. S-a mai spus de multe ori ca inovatia este reprezentata de software-ul si nu de hardware-ul Natal-ului.

  16. #16 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu cred ca erik se referea la Natal cand a spus ca MS a copiat Sony. Cred ca se referea la XBLA si sistemul de achievements. Oh wait, e invers...

  17. #17 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    PS Move este o copie dupa wii mote, cei de la Sony stiu doar sa fure ideile altora
    bai mafioso ...te-ai mutat de pe computergames si aici??....cei care au cont si pe acolo te cunosc foarte bine ca un hater & flamer flustrat ce esti.....si tocmai mi-am adus aminte....citeste asta...grow up

  18. #18 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    bai mafioso ...te-ai mutat de pe computergames si aici??....cei care au cont si pe acolo te cunosc foarte bine ca un hater & flamer flustrat ce esti.....si tocmai mi-am adus aminte....citeste asta...grow up
    imi explici si mie ce inseamna "flustrat"?

  19. #19 SP
    Banned hayabusa's Avatar
    ma baieti hai sa fim obiectivi

    ---------- Post added 26-03-2010 at 11:32 PM ----------

    veniti cu argumente

    nes si master system aveau tot 2 butoane sari si trage ,doar ca master sistem era mai colorat la grafica nu?

    sau nu va aduceti aminte?

  20. #20 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    imi explici si mie ce inseamna "flustrat"?
    Cred ca esti indeajuns de evoluat sa te prinzi ce inseamna. Daca vrei sa dai un reply in care sa ai ceva de spus legat de subiect si nu de greseli de scriere sau lipsa de virgule te rog fa-o. Cat despre Natal...oke ne-am prins ca esti fan xbox si daca Sony ar scaote un PS3 care leviteaza nu ai fi impresionat ptr ca probabil copiaza ceva din star wars, sau din proiecte viitoare ptr xbox sau chiar direct de la extraterestrii.

    Ma intreb atunci cat de suportive esti tu ptr MS daca tot esti asa infocat...insa pun pariu ca ai xbox modat cu un munte de Verbatim-uri langa el.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. E3 2015: Conferinta Microsoft By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 13 Last Post: 19-06-2015, 15:01
  2. Replies: 17 Last Post: 05-03-2015, 00:45
  3. Conferinta Microsoft E3 2011 By Mika in forum Hot Story
    Replies: 8 Last Post: 21-08-2011, 21:30
  4. E3 2009: Conferinta Microsoft By Bobby in forum Console News
    Replies: 161 Last Post: 02-06-2009, 14:49
  5. Replies: 3 Last Post: 15-08-2008, 12:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts