Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Zvon: Hitman 5 va fi anuntat la E3

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Zvon: Hitman 5 va fi anuntat la E3

    Gametrailers este pentru multi sursa numarul 1 in materie de trailere, in mare parte din cauza suportului foarte bun oferit utilizatorilor. Fiecare utilizator poate posta un filmulet, fie ca e vorba de cel mai nou trailer, fie ca e vorba de un lucru amuzant. Cei care au cautat in ultimele zile prin gramada de user-movies au observat existenta unui trailer pentru Hitman 5. La sfarsitul acestuia apare data: 15-06, de unde putem intelege ca Hitman 5 va fi anuntat la E3.
    Attached Images Attached Images hitman8.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Si filuletul in cauza:

    Leaked Hitman 5 Teaser For E3 2010!

    DACA este real, CGI sau nu, arata foarte foarte bine.

  3. #3 SP
    Member Vami's Avatar
    OMG OMFG OMG OMFG OMG great news

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    People nu uitati ca este un zvon, care este foarte probabil sa nu fie adevarat. Imi pare sau sa va tai din elan, si eu imi doresc foarte mult un nou joc Hitman, dar mai bine sa nu va asteptati la nimic decat sa fiti dezamagiti.

  5. #5 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Trailerul ala este foarte fake...

  6. #6 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #7 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu inteleg de ce tot dau inainte cu Kane & Lynch si nu lucreaza la Hitman. Cel din urma are evident o baza de fani mai mare si o reputatie mai buna.

    Kane & Lynch s-a vandut in mai putin de 1.5 milioane de exemplare si daca K&L2 nu va fi un mega succes, nu cred ca va depasi acest numar.

  8. #8 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    HITMAN pfiuuu cel mai tare joc ever HITMAN BLOOD MONEY va fi mereu in sufletul meu!!!!

  9. #9 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Doar Hitman 2 a fost reusit,celelalte m-au dezamagit de tot.parca eram la balci si trageam in rate,atat de slab era Ai-ul inamicilor.

  10. #10 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by reltih_floda View Post
    Doar Hitman 2 a fost reusit,celelalte m-au dezamagit de tot.parca eram la balci si trageam in rate,atat de slab era Ai-ul inamicilor.
    pai tu ai stat sa-i impusti,nu asta e varianta ceea impresionanta in joc ci sa gasesti modalitati si variante de ai ucide fara sa-i impusti. si daca-l termini pe cel mai greu nivel de dificultate fara sa folosesti munitie esti tare eu l-am jucat de 6 ori(blood money), iar ultima oara l-am terminat asha cum am specificat adineauri!!!Dar sunt ferm convins ca-l hitman 5 va fi ceva comercial asha sa impusti deci poate asta iti va placea!!!

  11. #11 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu cred. Hitman =/= shooting. Studioul face Kane & Lynch pentru shooting and stuff. Hitman e cu totul alta mancare de peste si sunt ferm convins ca daca ar deveni un mindless shooting nu ar avea succes deloc pentru ca seria e renumita pentru altceva.

  12. #12 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Nu cred. Hitman =/= shooting. Studioul face Kane & Lynch pentru shooting and stuff. Hitman e cu totul alta mancare de peste si sunt ferm convins ca daca ar deveni un mindless shooting nu ar avea succes deloc pentru ca seria e renumita pentru altceva.
    teoretic ce spui tu s-ar aplica si in cazurile Splinter Cell si Max Payne, insa rezultatele stim cum sunt...

  13. #13 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Well, ai dreptate, dar Splinter Cell chiar si asa ma atrage, in timp ce Max Payne ma lasa oarecum rece. Nu vad niciun motiv pentru care as cumpara Hitman daca ar fi radical diferit de ce a fost pana acum. Controlul nu a fost niciodata un punct forte al jocului si 3rd person shooters "pure" sunt destule si ar intra pe o piata deja plina.

  14. #14 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca ar schimba stilul jocului, sa schimbe si numele. nu cred ca vom vedea vreodata un "hitman" cu un ak-47 in mana omorand tot ce ii sta in cale. din cate stiu slujba ii cere discretie totala

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Hitman HD Trilogy anuntat oficial By Tudoran in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 20-01-2013, 23:49
  2. Replies: 107 Last Post: 16-06-2012, 22:09
  3. Replies: 6 Last Post: 16-05-2011, 01:12
  4. Zvon: Un nou Resident Evil va fi anuntat la VGA By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 03-12-2010, 12:21
  5. Zvon: Thief 4 va fi anuntat pe 11 Mai By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 11-05-2009, 17:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts