Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Detalii despre Gears of War 3

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Detalii despre Gears of War 3

    Recent anuntatul Gears of War 3 a fost una dintre principalele atractii ale ultimului numar Game Informer. Acum, la cateva zile de la aparitia revistei, aflam mare parte din continutul acestui articol, incluzand lucrurile noi aduse de Gears of War 3. Epic a facut ceva modificari in componenta Delta Squad care este acum formata din Marcus, Dom si 2 membrii noi: Anya Stroud si Jace Stretton. O alta aditie este posibilitatea de a schimba arme cu ceilalti membrii ai echipei, dar si cu alti soldati. Exista si cateva arme noi printre care un nou model de Lancer ( Lancer cu baioneta) si o alta arma ( digger launcher). Cea de-a doua se aseamana unui lansator de grenage, doar ca se va folosi de proiectile mult mai interesante, un alt lucru caracteristic seriei. Vom putea lansa asupra inamicilor niste creaturi asemanatoare Piranha care-ti vor devora inamicii. Avem camarazi si arme noi, dar si inamici noi. Locust au primit intariri: un grenadier si o catapulta organica gigantica. Desigur jucatorul va avea un arsenal potrivit pentru a infrunta acesti inamici, in joc vom intalni un costum dotat cu lansator de rachete. Game Informer ne confirma si existenta unui mod Arcade in care jucatorul poate altera gameplay-ul intr-un mod asemanator cu UT3 ( no gravity, big head etc.). Pe partea de multiplayer au fost dezvaluite 2 harti noi: Overpass ( ruinele Jacinto) si o alta locatie ruinata. In multiplayer mediul se poate schimba, de exemplu anumite zone pot fi inundate. Articolul ne promite si executii noi, dar si un raspuns pentru una dintre intrebarile pe care si-o pune fiecare fan Gears of War: vom afla secretul lui Adam Fenix si planul sau de a salva planeta. Pentru mai multe detalii accesati acest link.
    Attached Images Attached Images gears-war_3.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Jace Stretton a fost si in Gow 2 ,era leaderul Alpha squad 7

  3. #3 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    gata s-a umplut paharul trebuie sa imi i-au neaaparat si un xbox k imi dau seama ce jocuri trec pe langa mine, intotdeauna cele mai tari sunt exclusivitatile

  4. #4 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    sincer
    pe langa natal Gears of War 2 si recent anuntatul Gears of War 3 sunt cam singurele motive pt care mi-am luat intr-un final xbox
    abia astept

  5. #5 SP
    Member Xbox's Avatar
    marfa rau .. debea astept ..

  6. #6 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Eu initial nu stiam ce sa cred de Gears of War, aveam PS2 pe vremea aia si nu mi se parea asa de tare, dar am trecut pe Xbox, am gasit jocurile la un prieten, le-am cumparat, si acum sunt fan Gears, nu imi merge live-ul dar am toate achievmenturile de single player la amandoua, adica inca ma mai chinui la Gears of War 2 pentru insane dificulty, dar il rezolv pana apare 3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 29-09-2014, 18:50
  2. "Cateva" informatii noi despre Gears of War 3 Beta By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 03-03-2011, 20:20
  3. Zvon: Primele detalii despre Gears of War 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 10-04-2010, 03:14
  4. Detalii despre Portal 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 12-03-2010, 13:13
  5. Noi detalii despre God of War 3 pe 10 februarie By istrategie in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 26-01-2009, 14:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts