Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 21

Thread: Natal se lanseaza in Octombrie

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Natal se lanseaza in Octombrie

    Un angajat al Microsoft ne confirma data de lansare pentru Project Natal. Vestea vine din Arabia Saudita, iar conform acestei persoane Natal va fi lansat in Octombrie, asa cum a afirmat acum ceva timp si Jonathan Ross. O data concreta de lansare va fi oferita dupa E3, eveniment ce va avea loc in luna Iunie a acestui an. Asta nu este prima data cand a fost precizata o data de lansare pentru Project Natal, retailer-ul GAME listand un joc de Yoga pentru Natal cu data de lansare in luna Octombrie.
    Attached Images Attached Images 39401d1257961414-zvon-detalii-despre-lansarea-project-natal-3588660760_943da9fe5d_o.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    this is so going to kick ass

  3. #3 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by deimien View Post
    this is so going to kick ass

    It sure will. Check this out ))


  4. #4 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    ok
    so e un pic.... mai mult off-motion
    mai au timp pana cand se lanseaza (I hope)

    ar fi cam nasol sa fie asa, nu de alta dar asta este singurul motiv pentru care mi-am luat un xbox

  5. #5 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mai bine il mai amana si fac ceva cu adevarat bun decat o prostie care mai mult sa iti faca nervi .

  6. #6 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Mai bine il mai amana si fac ceva cu adevarat bun decat o prostie care mai mult sa iti faca nervi .
    Fanboy alert!!

  7. #7 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    Fanboy alert!!
    Daca te uiti atent la filmuletul de mai sus ai sa intelegi la ce se refera cand spune ca ar trebuii amanat daca nu au imbunatatit considerbail starea in care se prezinta mai sus.

  8. #8 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    nu mai au mult timp la dispozitie ar trebui sa munceasca si zi si noapte la el k sa nu fie o mega dezamagire globala

  9. #9 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    pai poate era un mic glitch si l-au rezolvat rapid, crezi ca ei nu au vazut acea greseala? Microsoft e o firma serioasa si nu cred ca ar lansa project natal cu multe buguri, macar ei au scos pe piata ceva revolutionar la care nimeni nu s-a gandit, nu ca sony care au furat de la wii si au facut si ei un motion controller

  10. #10 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Sincer eu cred ca tu vrei doar sa te aflii in treaba
    Nu vad legatura dintre motion controller-ul a lui sony cu cel de la wii .... dar infine

    Cat despre Natal, asteptati sa apara si dupa aia dativa cu parerea Momentan sunt doar vorbe inutile aruncate in vant pe baza unui filmulet idiot! So be happy

  11. #11 SP
    Junior Member igc95's Avatar
    Dar oare faptul ca wiimote functioneaza prin sensor bar, in timp ce Move functioneaza pe camera care urmareste miscarea controlerului nu e o diferenta? Mai adaug ca tot ce a facut Sony a fost sa imbunatateasca play station eye care a aparut inainte de wii.

  12. #12 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    pai poate era un mic glitch si l-au rezolvat rapid, crezi ca ei nu au vazut acea greseala? Microsoft e o firma serioasa si nu cred ca ar lansa project natal cu multe buguri, macar ei au scos pe piata ceva revolutionar la care nimeni nu s-a gandit, nu ca sony care au furat de la wii si au facut si ei un motion controller

    Un mic glitch? ..avataru' ala te duce cu gandul la exorcism mai de graba. Furt e in romania..in alte parti mai civilizate se considera model de inspiratie sau mai bine.. imbunatatirea tehnologiei. Eu doar am arata un filmulet sa ne amuzam p-aici. Cat despre seriozitatea in domeniul hardware la microsoft... e un subiect la care am cazut toti de acord in urma cu mult timp..nu are rost sa mai rascolim trecutul daca intelegi ce vreau sa zic . MS l-a prezentat la E3 2009 si s-a facut un pic de ras cu aceste imagini care rivalizeaza doar cu "giant enemy crab" .

    Atunci cand te joci su "space-age" tehnology ea tinde sa te coste mult si sa se strice des. Controllerele clasice nu vor fi inlocuite niciodata de nimic [punct]

  13. #13 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @cayman: Ti-am inteles punctul de vedere, sincer. Nu as vrea sa mai citesc inca un post in care explodeaza fanboy-ul din tine.

  14. #14 SP
    Junior Member TheGXGuy's Avatar

    Exclamation Poate fi

    Atentie, individul se pare ca nu are nici o legatura cu Microsoft.
    Sau daca te uiti in gura lui, vei juca Halo: Reach pe PC anul asta .

    Este sau nu este adevarat, oricum mai e destul pana sa apara ca sa ne tocim pielea de pe degete tastand aiurea .

  15. #15 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    @cayman: Ti-am inteles punctul de vedere, sincer. Nu as vrea sa mai citesc inca un post in care explodeaza fanboy-ul din tine.

    Vai! Fanboy eram probabil cand ma amuzam pe seama celor de al sony pe forum pentru ce fac cu Gran Turismo si cu fanii seriei. Aparent ai uitat cand mi-ai dat reply la un post pe tema lansarii GT5 acum mai bine de o luna. M-ai inteles gresit si atunci cum de altfel si acum. Am mai spus-o si in trecut ca nu tin cont de cine face prostia..fac misto de oricine o face daca MERITA. Daca tu consideri ca filmul de mai sus nu merita asta si totul e oke in el iar eu acuz pe nedrept, with all due respect, te pot acuza de acelasi lucru.

  16. #16 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu am spus ca este ok ce apare in filmul ala, doar sa nu mai repeti acelasi lucru in alte posturi ca devii.

  17. #17 SP
    Member Xbox's Avatar
    un fel de wii 2

  18. #18 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox View Post
    un fel de wii 2
    Natal sau motion controller-ul de la sony ? Eu astept si raspunsul celor de la nintendo .

  19. #19 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mafioso View Post
    pai poate era un mic glitch si l-au rezolvat rapid, crezi ca ei nu au vazut acea greseala? Microsoft e o firma serioasa si nu cred ca ar lansa project natal cu multe buguri, macar ei au scos pe piata ceva revolutionar la care nimeni nu s-a gandit, nu ca sony care au furat de la wii si au facut si ei un motion controller
    Dar de Eye-Toy ( PS2) ai auzit ? Mie mi se pare ca seamana cu Natal, bine e mai slab dar aceeasi idee.

  20. #20 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Dar de Eye-Toy ( PS2) ai auzit ? Mie mi se pare ca seamana cu Natal, bine e mai slab dar aceeasi idee.
    O completare catre Mafioso : Deci nu mai bate campii in legatura cu Sony cum ca au furat ideea de motion controller de la wii, pentru ca dupa cum vezi si Microsoft a furat ideea de Natal de la Eye Toy - Ps2/Ps3. Au facut acelasi lucru ambele companii: Au preluat o idee si au perfectionat-o, nu vad nimic rau in asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 26-04-2014, 18:30
  2. Enslaved se lanseaza in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-06-2010, 16:18
  3. Replies: 3 Last Post: 24-05-2010, 01:40
  4. Activison lanseaza DJ Hero pe 27 octombrie By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-08-2009, 14:23
  5. E3 2009: Forza 3 se lanseaza in octombrie By istrategie in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 02-06-2009, 13:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts