Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: No Co-op Campaign in Call of Duty Black Ops

  1. #1 SP
    UberDude Honord's Avatar

    No Co-op Campaign in Call of Duty Black Ops

    Daca abia asteptati sa stati pe fotoliu cu cel mai bun amic petrecand intreaga campanie din Call of Duty Black Ops impreuna, va inselati. Treyarch a anuntat ca jocul nu va dispune de Co-op Campaign dar va avea un altfel de Co-op (Special Ops much?) deoarece experienta si varietatea de care vom avea parte in Multiplayer ne va face sa uitam de acea lipsa. Treyarch inca se mandreste cu Single Player-ul ce il va avea acest Call of Duty spunandu-ne ca va fi plin de intorsaturi de situatie, actiune la greu si adrenalina cat pentru 3 jocuri Call of Duty in unul. Once again astept comentariile dumneavoastra, ce credeti? E mai bine asa?
    Attached Images Attached Images black-ops.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    La ce milking cow a devenit franciza asta (CoD), am asteptari mult mai mari de la Medal of Honor. In comparatie cu jocurile CoD cele din seria MoH au avut intotdeauna un single player mai interesant (nu ma prea intereseaza multi...), cu poveste mult mai buna (parerea mea).

    Voi astepta pana se ieftineste Black Ops, sau il voi lua second hand de pe forum, asta daca il voi lua at all. Nu e first day buy pentru mine in mod clar.

  3. #3 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    De acord cu single playerul mai interesant la mohha

  4. #4 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Daca abia asteptati sa stati pe fotoliu cu cel mai bun amic petrecand intreaga campanie din Call of Duty Black Ops impreuna, va inselati. Treyarch a anuntat ca jocul nu va dispune de Co-op Campaign dar va avea un altfel de Co-op (Special Ops much?) deoarece experienta si varietatea de care vom avea parte in Multiplayer ne va face sa uitam de acea lipsa. Treyarch inca se mandreste cu Single Player-ul ce il va avea acest Call of Duty spunandu-ne ca va fi plin de intorsaturi de situatie, actiune la greu si adrenalina cat pentru 3 jocuri Call of Duty in unul. Once again astept comentariile dumneavoastra, ce credeti? E mai bine asa?
    Se stia de mult.
    Va rog nu va luati de mine eu doar am spus.

  5. #5 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    scuzati-ma.....poate gresesc....dar ce joc din seria COD a avut co-op in campania single player???....deabea de la MW2 au bagat special ops co-op (si split-screen)...iar la WaW era zombie co-op....atat....asa ca ...nu...nu ma asteptam sa stau pe fotoliu sa joc campania SP cu un prieten

  6. #6 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    World at War nu are si campanie co-op de 4 oameni?

  7. #7 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Este e veste foarte buna pentru ca jocurile precedente mw 1 si mw 2 s-au axat mai mult pe multiplayer decat pe singleplayer, si nu toti jucatori le place sa joace in retea , pe live, PSN etc. este o schimbare radicala, eu credeam ca in viitor singleplayeru la COD o sa se rezume la 120 min ca si cum ai vedea un film ! Va multumesc pentru timpu acordat si spor la joaca fara beculete rosii (RROD).

  8. #8 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    World at War nu are si campanie co-op de 4 oameni?
    Erau anumite misiuni...dar puteau fi jucate doar in retea....cel putin asa stiu...am avut versiunea de ps3...si am jucat split screen doar player vs player

  9. #9 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    lol sigur ai jucat World at War ?

  10. #10 SP
    Junior Member K3nZ0's Avatar
    parerea mea ca sp din mw2 bate orice poveste . a avut absolut de toate

  11. #11 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by K3nZ0 View Post
    parerea mea ca sp din mw2 bate orice poveste . a avut absolut de toate
    Primul joc pe care l-ai jucat, nu?

  12. #12 SP
    Member psycho-07's Avatar
    Quote Originally Posted by K3nZ0 View Post
    parerea mea ca sp din mw2 bate orice poveste . a avut absolut de toate
    COD 4 e mai frumos si mai bun ca MW2

  13. #13 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    Erau anumite misiuni...dar puteau fi jucate doar in retea....cel putin asa stiu...am avut versiunea de ps3...si am jucat split screen doar player vs player
    Putea fi jucata toata campania in split-screen cu exceptia catorva misiuni ( Vendetta).

  14. #14 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytzu16 View Post
    Erau anumite misiuni...dar puteau fi jucate doar in retea....cel putin asa stiu...am avut versiunea de ps3...si am jucat split screen doar player vs player
    Cod Waw are co-op in singleplayer si putea fi jucat in 4 oameni pe Psn nu doar in retea cum zici tu...cred ca tu ai jucat alt joc...cat despre Black Ops eu o sa-l cumpar in special pt multiplayer, nu spun ca nu o sa joc si single dar cu siguranta o sa petrec mult mai mult timp in multi.Numa bine tuturor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  2. Call of Duty: Black Ops By Nash in forum Console Club
    Replies: 1721 Last Post: 11-08-2012, 14:15
  3. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts