Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Mai multe detalii despre Motorstorm Apocalypse

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Mai multe detalii despre Motorstorm Apocalypse

    Un nou joc din seria Motorstorm a fost anuntat de curand. Desi jocul nu va mai fi precum titlurile precedente (si anume nu va mai avea tenta de offroad) acesta pare foarte bine gandit si promite sa va faca sa uitati de padurile cutreierate in primele jocuri din serie. Motorstorm Apocalypse se va putea juca online in maxim 16 persoane, acesta va avea si split-screen care va putea fi jucat in 4 persoane. Jocul va oferi o posibilitate mare de customizare a masinilor. Daca veti decide sa jucati multiplayer, Sony va pune la dispozitie un �Game Mode Creator�, cu ajutorul caruia va puteti face propriile reguli si conditii pentru victorie cand jucati cu prietenii, si nu in ultimul rand un sistem de ranking cu rewards-urile aferente. Actiunea jocului nu se va intampla intr-un spatiu post-apocaliptic, ci chiar in mijlocul apocalipsei� daca nu puteti sa intreceti un prieten, puteti sa apelati mereu la cladirile din jur, care vor fi destul de binevoitoare sa cada pe adversari.
    Attached Images Attached Images motorstorm_2.jpg motorstorm_1.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    imi aduce aminte de Carmageddon... Ultimul joc cu masini pe care as putea sa mi-l doresc.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sincer si eu ma intreb de ce producatorii au renuntat complet la ideea de Carmageddon. Cred ca in afara de Burnout si Twisted Metal, nu s-a mai apropiat nimeni de idee... Si e culmea, pt. ca ar fi o mina de aur in multiplayer... Imi imaginez Forza Motorsport 3 cu guns si free roaming

  4. #4 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Nu voi uita niciodata cit de fun era Carmageddon in retea. Eram mai mult pe sub birou de cit rideam, numai faze penibile, unul din putinele jocuri cu masini pe care-l jucam cu amicii efectiv de placere si nu pentru competitie.

  5. #5 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Superba veste .
    PS: Dar de Crashday nu ati auzit ?

  6. #6 SP
    Junior Member zanutau's Avatar
    putin seamana cu split second la daramat cladiri

  7. #7 SP
    Member Xbox's Avatar
    mf.. apare si pe PC? dar dak e facut de cei de la sony , nu cred

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Si acum o sa vina un post " Doamne fereste" care o sa primeasca 100 de thanks. Si ca sa-ti raspund la intrebare... nu, niciun joc exclusiv PS3 nu a aparut si pe PC.

  9. #9 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox View Post
    mf.. apare si pe PC? dar dak e facut de cei de la sony , nu cred
    1)
    2)Ti-ai raspuns singur la intrebare.

  10. #10 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox View Post
    mf.. apare si pe PC? dar dak e facut de cei de la sony , nu cred
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Si acum o sa vina un post " Doamne fereste" care o sa primeasca 100 de thanks. Si ca sa-ti raspund la intrebare... nu, niciun joc exclusiv PS3 nu a aparut si pe PC.
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    1)
    2)Ti-ai raspuns singur la intrebare.
    Nu �nțeleg de ce �i mai răspundeți, nu observați că el face numai post hunting? Prin toate știrile pune numai lucruri de genul "super" "mișto" "aiurea", c�nd se plictisește se duce pe aria de v�nzări și se ia de toți că au prețuri prea mari etc...

  11. #11 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Superba veste .
    PS: Dar de Crashday nu ati auzit ?
    O da, e genial jocul ala...
    Dar acum pe bune, de ce au scos off-road nu stiu... nu zic ca nu imi plac jocurile apocaliptice cu cladiri care se prabusesc peste masini, dar prefer sa zbor cu ATV-ul pe plaja sau sa ma pierd printre palmieri...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Mai multe detalii despre Ninja Gaiden 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 10-07-2011, 08:10
  2. Mai multe detalii despre Sony NGP By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 04-02-2011, 18:14
  3. Noi detalii despre Motorstorm: Apocalypse By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 24-07-2010, 09:19
  4. Mai multe detalii despre Twisted Metal By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 19-06-2010, 15:42
  5. Mai multe detalii despre Halo: Reach By naz in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 07-06-2010, 10:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts