Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 79

Thread: E3 2010: Microsoft Kinect si noua consola Xbox 360

  1. #41 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    is posesor de ps3 si recunosc ca imi place cum arata consola (xbox)
    Asta in caz ca ai cumpara o consola "just for the looks"

  2. #42 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    mai contează cum arată?doar nu o să iţi chemi vecini să vadă ce ai tu l�ngă TV. At�ta timp c�t te joci pe ea & have f?un. Apropo, si cel nou dă, RROD? sa speram că nu

  3. #43 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    pana acum am crezut ca e un zvon,desi imi doream sa arate asa Xbox-ul.Azi am avut un soc cand am mi-am bagat gold si pria oara pe live mi-a aparut noua consola.

    Poate reusesc sa imi iau si eu una,desi am un jasper nou de vreo 2 luni si un falcon care e reparat si functioneaza.

    Sa inteleg ca inafara de WI-fi si mufele altfel aranjate la spate ca sa folosesti si optic si hdmi nu are altceva schimbat?
    Ma refer in primul rand la un sistem de racire mai eficient and,o rearhitecturare a MB-ului....nu stiu.

  4. #44 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Probabil ca are si o racire mai buna, dar e si mult mai silentios.

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Fantele acelea de pe laterale indica o modificare a racirii... Din cauza lor, cred ca s-a renuntat la modelul de tragere a aerului prin "tunel" (care nu-si mai are sensul odata cu acele fante), si s-a trecut la metoda clasica (ventilator pe radiatoare direct). Automat inseamna un CFM mai mare, therefore o racire mai eficienta (depinde ce ventilatoare vor folosi)... De zgomot inca nu se poate spune nimic

  6. #46 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar

  7. #47 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by dj-inferno- View Post
    omfg. Lol.

  8. #48 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    WTF !!!!!! OMG ! ...


    Pot sa fac asta cu porcaria mea de "LG extern" ... lol

  9. #49 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Ah...well. At least it looks good overall, sper sa nu imparta si rrod-ul cu fratele mai "gras". Saracul Alan Wake . Nu ma asteptam la asta sincer.

  10. #50 SP
    Member Atrium's Avatar
    Interesant, deci tot nu au fost in stare sa instaleze totusi ceva mecanisme de protectie pentru discuri. Adevarat, cred ca ar fi foarte dificil. Macar bine ca e shiny consola, yeah !!!

  11. #51 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Era veche problema,era de asteptat sa nu o rezolve.

  12. #52 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Warning! Kinect Shrinks People

    Asta e tare de tot.

  13. #53 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Clar nu imi mai cumpar, pai cum e posibil ca un produs care nici macar nu e lansat sa dea rateuri de genul asta, 2 inchi auzi !

    Ma duc sa dau preorder la 3 seturi de Move.

  14. #54 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Warning! Kinect Shrinks People

    Asta e tare de tot.
    Poate ca l-a MS a avut tocuri.

    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Clar nu imi mai cumpar, pai cum e posibil ca un produs care nici macar nu e lansat sa dea rateuri de genul asta, 2 inchi auzi !

    Ma duc sa dau preorder la 3 seturi de Move.
    Cred ca a postat doar pentru ca i s-a parut funny, nu pentru a demonstra ca Natal Kinect are un defect.

  15. #55 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Poate ca l-a MS a avut tocuri.
    Nu a avut tocuri. A fost imbracata aproximativ la fel. Chiar a facut aceleasi miscari de parca avea un rol invatat.

    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Cred ca a postat doar pentru ca i s-a parut funny, nu pentru a demonstra ca Natal Kinect are un defect.
    Da mi s-a parut foarte nostima faza. Tehnologia prezentata e extraordinara si poate fi folosita in multe alte domenii diferite de gaming.

  16. #56 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  17. #57 SP
    Member St Mael's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    Trailerele de gameplay sunt penibile , sper ca vor fi si jocuri mai serioase care suporta Kinect.
    Ba dimpotriva, eu sper ca nu. Cred ca gimmick-ul asta ar trebui sa ramane pentru partea casual si asa sa atace si targetul wii-ului, dar ar fi o greseala sa il forteze si pe partea mai horcore ca sa trebuiasca sa ne incurcam cu chestia asta pentru a juca Gears sau Halo.

  18. #58 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    E clar, daca o sa ma joc vreodata pe Kinect o sa o fac singur in casa si cu jaluzelele trase.

  19. #59 SP
    Member obidan's Avatar
    Hah, am murit de ras. Macar la Kinect Adventures iti face si poza cu cat de penibil arati

  20. #60 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Cooperativ lol


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 44 Last Post: 24-07-2010, 10:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts