Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: E3 2010: Saw II primeste data de lansare

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    E3 2010: Saw II primeste data de lansare

    Konami a confirmat pe parcursul conferintei lor la E3 aparitia jocului Saw II de Halloween (31 octombrie 2010). John Williamson ne-a dezvaluit ca in acest joc vom fi pusi in rolul lui Michael, fiul detectivului Trapp. Pe parcursul jocului, vom rezolva puzzle-uri si ne vom lupta pentru supravietuire impotriva creaturilor lui Jigsaw. Saw II va aparea pe consolele Playstation 3 si Xbox 360.
    Attached Images Attached Images saw2.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bun... si care este data de lansare ?

  3. #3 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    aparitia jocului Saw II de Halloween.
    Uite Monky

    Asta am scris și eu erik mai sus.. se lansează de Halloween (este chiar �n primul r�nd )

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pe VG247 scria ca se lanseaza de Halloween.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Uite Monky

    Asta am scris și eu erik mai sus.. se lansează de Halloween (este chiar �n primul r�nd )
    Sunteti criminali, nu alta... Voi cand va uitati dupa o data de lansare, ce ziceti cand vedeti "de Ziua Sfantului Stefan" sau "De ziua sarmalelor" ? Nu era mai simplu ca in loc de Halloween sa scrie acolo "31 Octombrie" ?

  6. #6 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sunteti criminali, nu alta... Voi cand va uitati dupa o data de lansare, ce ziceti cand vedeti "de Ziua Sfantului Stefan" sau "De ziua sarmalelor" ? Nu era mai simplu ca in loc de Halloween sa scrie acolo "31 Octombrie" ?
    Sună mai bine Halloween, pt. că este un joc horror... văd că se lansează cam multe de Halloween anul acesta. Modifică tu postul dacă te deranjeză... știu că mi-am făcut reputație că mai știrbesc din ani pe la news dar nici chiar așa

  7. #7 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am modificat eu, sper ca nu se supara nimeni

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    De-acum inainte, la toate jocurile Horror scriem Halloween, la cele unde e cu love punem Dragobete sau Valentine's Day, iar cele care sunt simpliste, eu zic sa se lanseze de Ziua Copilului sau Christmas. Damn, they actually do that

    naz: stai linistit, era doar o observatie
    AndRewqp: gata, ai revenit ?

  9. #9 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu inca. doar ca acum stau mai mult timp acasa ca sa invat si mai intru si pe CG. de abia dupa admitere o sa pot sa revin 100% . o sa incerc sa mai scriu din cand in cand stiri sau articole, dar nu mai sunt la curent cu ce se intampla in industrie si imi este greu pana recuperez.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. E3 2010: Killzone 3 primeste data de lansare By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-06-2010, 22:22
  2. Replies: 0 Last Post: 15-06-2010, 08:31
  3. E3 2010: Fable 3 primeste data de lansare By naz in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 15-06-2010, 07:17
  4. Replies: 2 Last Post: 15-06-2010, 03:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts