Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Destroy All Humans! pentru PS3 anulat!

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Destroy All Humans! pentru PS3 anulat!

    THQ a anuntat ca versiunea pentru PS3 a jocului Destroy All Humans! a fost anulat nemotivat cu o saptamana inainte de lansare. Jocul trebuia sa apara pe 1 decembrie. Astfel jocul va fi exclusive pentru Xbox 360. Oficialii THQ au dat vina pe "development issues" ca scuza pentru anularea jocului ! Probabil va apare un mic subtitle pe coperta jocului "Destroy al PS3 consoles !"
    Attached Images Attached Images 941881_20081014_screen008.jpg

  2. #2 SP
    Member leggollas11's Avatar
    woau.... nu ca ar fi vreo mare exclusivitate, dar... totusi... parca anularea pe ultimii 10 metrii e ca o palma pt sony... woau.

  3. #3 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    eu eram sigur ca e 360 exclusive doar ca nu stiam ca se lanseaza atat de repede.

    Trebuia sa fie multiplatform si lansat pe 1 Decembrie? WOW!

  4. #4 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    probabil pt ca e mai usor sa faci jocuri pt xbox,se stie cate probleme au avut sony cu consolele lor...la inceput nici ei nu stiau sa se foloseasca de toata tehnologia pe care o arunca in ele...

  5. #5 SP
    Member cloud's Avatar
    ce sa zic, mare branza. pe dah2 mi l-a recomandat un prieten ca fiind funny si mi l-a dat sa ma joc un pic. si nu mi-a placut de nici o culoare, ma plictisisem dupa primele 10 minute. banuiesc ca se implica sony in vreun fel daca era un joc cat de cat important.

  6. #6 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Aici nu e vorba de cat de important sau nu este titlul. Sa anulezi o lansare cu o saptamana inainte mi se pare o lipsa totala de seriozitate, ca sa nu zic nesimtire. Eu lucrez in publicitate si stiu ce inseamna o saptamana pana la lansarea unui produs. Si sa nu uitam ca este vorba de THQ...

  7. #7 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    probabil pt ca e mai usor sa faci jocuri pt xbox,se stie cate probleme au avut sony cu consolele lor...la inceput nici ei nu stiau sa se foloseasca de toata tehnologia pe care o arunca in ele...
    Unreal Engine 3 are probleme pe PS3.

  8. #8 SP
    Member Imperatore's Avatar
    da , problemele au fost la development

  9. #9 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Se mai mira cineva ? Cand THQ a anulat Saints Row 1 pe PS3 a spus clar ca nu au reusit sa termine jocul si le-ar mai trebui inca un an ca sa il aduca la un nivel calitativ bun.

  10. #10 SP
    Manager paul's Avatar
    Cineva sa editeze stirea. In SUA nu il mai fac, in Europa o sa fie.

  11. #11 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Acum scriu eu, am vrut sa o scriu ieri dar n-am mai apucat

  12. #12 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Hehe...superdeci tot distrugem Terra

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-06-2011, 17:35
  2. Star Wars: The Force Unleashed II anulat pentru PSP By Scofield91 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 11-08-2010, 00:52
  3. Destroy All Humans va invada Europa si pe PS3! By Uziwood in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 06-12-2008, 13:55
  4. Destroy All Humans! PotF Overview HD By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 26-11-2008, 17:49
  5. Replies: 2 Last Post: 06-08-2008, 00:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts