Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Zvon: Splinter Cell Trilogy si PoP Trilogy dezvaluite

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Zvon: Splinter Cell Trilogy si PoP Trilogy dezvaluite

    Conform Amazon France, Ubisoft se pregateste sa lanseze 2 dintre cele mai mari francize ale lor pe PS3, sub forma unor remake-uri. Desigur ca ma refer la Splinter Cell si trilogia Prince of Persia. Singurele lucruri dezvaluite pana acum, tot neoficial, sunt pretul (40$) si o data de lansare, 2 Noiembrie. Pana la confirmarea acestui zvon va puteti bucura de primul remake pentru PS3, GoW Collection. In toamna va fi lansat si Sly Collection.
    Attached Images Attached Images splinter-cell-chaos-theory_20050303093118_7405_original.jpg

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    si pe X360 de ce nu ?

  3. #3 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Daca nu e si Conviction pe PS3 tot degeaba.

  4. #4 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    si pe X360 de ce nu ?
    Uite ca ti-a raspuns istrategie de ce...

    Abia le astept si le-am si trecut in carnetelul cu achizitii.

  5. #5 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    OMG si ce vroiam sa joc Warrior Withing in HD

  6. #6 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Withing ?
    Ma rog, Ubisoft e un fel de ciorap. Mai devreme era cu Microsoft, la Xbox 360, acum e cu Sony si face exclusivitati pentru ei. (ma rog, semi-exclusivitati). Naiba ii mai intelege.

  7. #7 SP
    Member wolverine's Avatar
    Si eu ma bucur ca o sa apara trilogia pop pe ps3.si daca scot si splinter cell...si mai bine!

  8. #8 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Nu inteleg de ce nu vor sa le scoata si pe X360, dar pute a ceva... aceste '' editii '' sunt si pe PS2 + GRAW + Rayman. Se pare ca Sony umbla la cutiuta cu maimute.

    +1 pentru iStrategie

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Momentan nu e nimic oficial. Totul e doar pe Amazon si eu sper sa apara trilogia PoP si pe 360 ca nu am jucat-o niciodata pana la capat.

  10. #10 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Foarte buna ideea ! Chiar daca nu cred ca o sa le iau, PoP le-am jucat si SC nu prea imi place ( nu prea ii plac Tom Clancy's-urile).
    Inca sper la MGS Collection.

  11. #11 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    ( nu prea ii plac Tom Clancy's-urile).
    Cui nu ii plac?

  12. #12 SP
    Member vTGS's Avatar
    Abia astept sa vad cum imbunatateste Ubisoft d.p.d.v grafic seria PoP pt PS3, macar asta s-o faca calumea(nu a iesit bine deloc PoP: The Forgotten Sands ). Am terminat trilogia pe PC acuma urmeaza pe PS3 .

  13. #13 SP
    Member Madutzzu14's Avatar
    Se pare ca zvonul incepe sa se adevereasca.Prince of Persia:Trilogy si Splinter Cell:Trilogy au fost adaugate pentru precomanda pe zavvi.com.Cred ca o sa schimbe data de lansare pentru Spliner Cell(26 noiembrie).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Splinter Cell Trilogy ajunge pe Blu-ray By hibrid13 in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 13-02-2011, 11:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts