Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: DLC pentru Medal of Honor

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    DLC pentru Medal of Honor

    Asa cum era de asteptat, EA anunta un DLC pentru noul joc Medal of Honor. Acest DLC aduce un nou mod de joc ce functioneaza pe doua harti noi, Bagram Hangar si Khyber Caves, dar si pe doua harti vechi, Diwagal Camp si Kabul City Ruins, ce vor primi un redesign. DLC-ul poate fi descarcat de pe PSN si XBL de pe data de 2 Noiembrie folosind Online Pass-ul din cutia jocului. Ce ma frapeaza la acest DLC este faptul ca e gratuit...EA si DLC-urile gratuite.

    Attached Images Attached Images medal_of_honor.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Bun asa. Se urmeaza acelasi tipar ca si la BC2. Probabil ca or sa mai bage inca cel putin un DLC free, adica pe baza de Online Pass, dupa care gata cu smecheria

  3. #3 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Ce ma frapeaza la acest DLC este faptul ca e gratuit...EA si DLC-urile gratuite.
    Apelezi si la astfel de strategii daca vrei sa ai sanse in confruntarea cu Activision.

    Quote Originally Posted by boga View Post
    Se urmeaza acelasi tipar ca si la BC2.
    Dar se pare ca au invatat din greselile facute cu BC2 si ofera moduri noi de joc si harti noi.

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cand am citit titlul am zis ca asemenea milking nu se mai poate dai dlc imediat cum scoti jocul, asta e jaf... dar cand am vazut ca e free... wtf EA ce-ai mancat? Tu si lucrurile gratis nu va intelegeti prea bine

  5. #5 SP
    Member Mircea's Avatar
    sa mai fie si gratuite ce tot atatia bani ...

  6. #6 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    v-ati dat seama ca il aveati pe disc deja, nu? doar il activeaza "gratis". Ca si cum ai avansa in nivel cand vor ei.

  7. #7 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    v-ati dat seama ca il aveati pe disc deja, nu? doar il activeaza "gratis". Ca si cum ai avansa in nivel cand vor ei.
    Exact asta cred si eu. La asta m-am referit cand am zis ca se urmeaza acelasi tipar ca la BC2

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Doar ca la BC2 (din ce stiu eu) iti deblocau doar harti existente pentru alte moduri. Nu cred ca la BC2 a aparut macar o harta noua.

  9. #9 SP
    Member Mircea's Avatar
    pai asa e la toata jocurile cred

  10. #10 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Toate jocurile CoD au avut mai multe harti la lansare si au aparut DLCuri cu harti noi, valabil si pentru KZ2, UT3 si multe alte jocuri.

  11. #11 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Asa e. Doar acum cu modul Vietnam , la BC2, o sa fie un DLC nou, neinclus pe disc. Dar pana acum au fost tot harti vechi.

    Fabrica de muls bani. Nu puteau sa lase toate hartile din prima in MOH pt ca se plictisea lumea pana apare COD.

    In fine ...nici COD nu au fost de laudat cu hartile din primul MW, in DLC-urile pt cel de-al doilea. Au scos bani pe ceva ce s-a mai cumparat odata cu alta ocazie

  12. #12 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    am o antrebare daca am folosit online pass-ul din cutia jocului si pe urma miam dezactivat adresa de mail schimbanda-o cu alta voi mai putea beneficia de DLC gratuit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Medal of Honor By Nash in forum Console Club
    Replies: 696 Last Post: 15-12-2011, 18:06
  2. Medal Of Honor II By Nash in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-02-2011, 10:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts