Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 27 of 27

Thread: Cat de bine s-a vandut Move?

  1. #21 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Iar PS Move nu este doar un Wii, pretul e mai mic
    Ambele, nu sunt scumpe, sunt foarte scumpe. Move, pachetul complet ajunge la pretul unui Wii sh. Daca vrei sa iei doua bucati ca sa joci cu familia, ajungi la pretul unui PS3 sh. Kinect costa cat un Xbox slim arcade, nou.
    Vad ca o tot dati ca se adreseaza "gamerilor hardcore". Nici o porcarie dintre acestea doua, nu va fi folosita de catre jucatorii "hardcore", fie ei "raceri" sau "fps-isti".

    De vandut se vor vinde. Sunt multi copii in lumea asta, care au acces la console si care sigur isi doresc sa se joace cu luminite roz/verzi/albastre etc sau sa se bataie in fata tv-ului.

  2. #22 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Ca sa nu mai zicem ca Move fara PS3 nu merge asa ca comparatiile astea de preturi nu isi au sensul, cert e ca nu a obtinut efectul de wow care l-a avut Wii-ula acum 4 ani, e si normal oricum pt. ca in mare parte copiaza conceptul de la Nintendo...concept care e destul de fumat by now.

  3. #23 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Eu spun ca isi au sensul, atata timp cat pretul unor controllere ajunge la pretul unei console noi sau sh. Ma'ntelegi?

  4. #24 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    toate au pretul asa de mare pentru ca sunt la inceput . sigur o sa se ieftineasca in scurt timp ...poate nu chiar pana la Craciun da dupaia mai mult ca sigur . Tot comentati ca is scumpe diferite lucruri . Consolele intotdeauna au fost scumpe in data lansarii (mai tineti minte ca ps3-ul costa 600$ cand s-a lansat ? si pe vremea aia ati comentat ca nu merita cumparata pt ca are putine exclusive-uri , nu va uitati la filme Blu Ray sau alte scuze ? ) .

    Ce vreau sa zic e ca e absolut normal sa fie move-ul si knect-ul scump care abea s-au lansat (sau se vor lansa) si wii-ul e pe piata de 4 ani(si ala s-a ieftinit de nu stiu cate ori )

  5. #25 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Scump, nescump eu zic ca merita incercat /daca nu-ti place il dai mai departe/, dar cel mai probabil o sa joc Killzone 3 tot din controller Anyway, am convins-o pe prietena sa-mi ia Starter Pack de Craciun Iar eu o sa iau Subcontroller si charging dock

  6. #26 SP
    Banned hayabusa's Avatar
    ce nebunie
    eu clar nu iau nici un move sau kinect sunt fumate deja astea ,cum spunea colegu mai devreme
    in familia mea toti se inteleg wii, ps 3 si xbox 360
    fiecare e cu defectele lui , nu mi place la xbox 360 ca face prea mare galagie ,ps 3 ma deranjeaza ca e un pic inferior 360-ului ,cat despre wii nu pot spune decat ca e fenomenal ,faptul ca e un gamecube incorporat eu zic ca e respect fata de fanii nintendo

    cote, fluctuatii ,vanzari una alta
    eu zic ca putem sa ne vedem de gameplay-ul nostru

  7. #27 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by hayabusa View Post
    ce nebunie
    eu clar nu iau nici un move sau kinect sunt fumate deja astea ,cum spunea colegu mai devreme
    in familia mea toti se inteleg wii, ps 3 si xbox 360
    fiecare e cu defectele lui , nu mi place la xbox 360 ca face prea mare galagie ,ps 3 ma deranjeaza ca e un pic inferior 360-ului ,cat despre wii nu pot spune decat ca e fenomenal ,faptul ca e un gamecube incorporat eu zic ca e respect fata de fanii nintendo

    cote, fluctuatii ,vanzari una alta
    eu zic ca putem sa ne vedem de gameplay-ul nostru
    Am vrut sa-ti raspund mai in detaliu la postul tau, dar mi-am dat seama ca-ti donez prea multi biti, asa ca o sa fiu scurt:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 27 Last Post: 24-09-2014, 15:39
  2. Cat de bine se vinde un joc Remastered? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 26-08-2014, 12:13
  3. Replies: 10 Last Post: 04-09-2013, 18:36
  4. Replies: 3 Last Post: 25-08-2013, 05:01
  5. PS3 se vinde bine, dar cat de bine? By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 8 Last Post: 26-03-2011, 15:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts