Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Little Big Planet 2 va intarzia "putin"

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Little Big Planet 2 va intarzia "putin"

    Din pacate am niste vesti proaste, aparent unul dintre cele mai asteptate jocuri ale anului 2010 pe platforma celor de la Sony a fost amanat. Insa tineti minte ca aceasta informatie nu a fost inca confirmata de catre niciun oficial de la Sony sau Media Molecule. PS3Gen a dezvaluit ieri ca LB2 s-ar putea sa fi fost amanat pana in 2011, conform unei surse de incredere, insa compania japoneza nu a vrut sa ofere nicio declaratie, motivand ca sunt doar speculatii si zvonuri.

    Totul e ok pana aici, dar lucrurile nu s-au oprit aici. Tot ieri pe site-ul oficial al jocului din Japonia, a fost postata o informatie conform caruia jocul va fi lansat pana la urma in 2011, pana atunci avea o alta data de lansare: noiembrie 2010. Bun, jocul a fost amanat in Japonia, chestii de genul acesta se mai intampla, insa aparent pe Micromania, un site foarte popular de jocuri video, exista o noua data de lansare a jocului, 29 ianuarie 2011, pana astazi avea ca data de lansare noiembrie 2010.

    Cred ca pana la urma jocul a fost amanat si ca in curand vom primi si o confirmare, prea multe coincidente, nu credeti?

    *confirmata:Important news regarding the release date of LittleBigPlanet™2 - LittleBigPlanet™ - United Kingdom - UK
    Attached Images Attached Images littlebigplanet-playstation_3.jpg

  2. #2 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ... oficial de la Sony s-au Media Molecule ...
    Te-ai cam grăbit la tastat, vezi că te trag baieții de urechi pe threadul cu rușinici

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Te-ai cam grăbit la tastat, vezi că te trag baieții de urechi pe threadul cu rușinici
    da, thx si am citit stirea de cateva ori, asa cum fac de obicei ... macar e bine de stiut ca cineva le citeste cu atentie

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pacat, initial aveam o lista foarte lunga cu jocurile ce merita cumparate anul asta, acum au disparut cam jumatate (amanari, jocuri proaste). Deja mi-e frica de 2011, o tona de jocuri bune, si foarte multe exclusivitati.

  5. #5 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

  6. #6 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pentru ca pana acum a fost doar un zvon. Din pacate, se pare ca este oficial.

  7. #7 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    doar azi a fost confirmata si nu am fost acasa sa o editez.

    fixed it!

  8. #8 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Eu inca astept Beta-ul ...

  9. #9 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Din pacate am niste vesti proaste, aparent unul dintre cele mai asteptate jocuri ale anului 2010 pe platforma celor de la Sony a fost amanat. Insa tineti minte ca aceasta informatie nu a fost inca confirmata de catre niciun oficial de la Sony sau Media Molecule. PS3Gen a dezvaluit ieri ca LB2 s-ar putea sa fi fost amanat pana in 2011, conform unei surse de incredere, insa compania japoneza nu a vrut sa ofere nicio declaratie, motivand ca sunt doar speculatii si zvonuri.

    Totul e ok pana aici, dar lucrurile nu s-au oprit aici. Tot ieri pe site-ul oficial al jocului din Japonia, a fost postata o informatie conform caruia jocul va fi lansat pana la urma in 2011, pana atunci avea o alta data de lansare: noiembrie 2010. Bun, jocul a fost amanat in Japonia, chestii de genul acesta se mai intampla, insa aparent pe Micromania, un site foarte popular de jocuri video, exista o noua data de lansare a jocului, 29 ianuarie 2011, pana astazi avea ca data de lansare noiembrie 2010.

    Cred ca pana la urma jocul a fost amanat si ca in curand vom primi si o confirmare, prea multe coincidente, nu credeti?

    *confirmata:Important news regarding the release date of LittleBigPlanet�2 - LittleBigPlanet� - United Kingdom - UK
    Off: Nu vad unde e greseala gramaticala. El a scris "sau" corect. Cu sensul asta "sau" asta.

  10. #10 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    A corectat dupa ce a fost atentionat de Graft.

  11. #11 SP
    Junior Member THE_ONE's Avatar
    Am si eu o intrebare ce varsta maxima trebuie sa ai sa joci LBP fara sa te faci de ras.(Eu am 22 de ani credeti ca ar rade prietenii mei daca i-as invita la mine sa jucam LPB)

    ---------- Post added 23-09-2010 at 05:01 PM ----------

    Am si eu o intrebare ce varsta maxima trebuie sa ai sa joci LBP fara sa te faci de ras.(Eu am 22 de ani credeti ca ar rade prietenii mei daca i-as invita la mine sa jucam LPB)

  12. #12 SP
    Member Atrium's Avatar
    Da, daca ai prieteni steroidizati sau puscariasi probabil ca te va durea fundul dupa ce le vei prezenta jocul. Jeez...

    Eu il joc la 25 de ani fara sa-mi fie rusine de asta. Este un joc excelent care poate fi accesat la orice varsta.

  13. #13 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Sa radem toti de Atrium lol ... are 25 de ani si joaca lbp lol ...
    Glumesc, io am 19 si ii printre jocurile mele preferate. Normal ca is un dur si gow3 ii tot printre jocurile mele preferate ca sa ma placa puicutele
    In alta ordine de idei, sa vina lbp2 si gt5

  14. #14 SP
    Member weriwulf's Avatar
    inca mai joc LBP1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 05-07-2011, 17:27
  2. "Little Big Planet" pentru Xbox 360 ? By G3ox in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 31-08-2010, 22:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts