Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Costume Quest - o mica surpriza pentru gameri

  1. #1 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar

    Costume Quest - o mica surpriza pentru gameri

    Sunt sigur ca multi dintre voi se vor intreba, "Ce e cu jocul asta?", mai ales ca titlul nu este foarte sugestiv si screen-shot-urile par a fi rupte dintr-o carte de povesti pentru copii. Nu mare va va fi surpriza cind veti afla ca in spatele acestui look simpatic si copilaresc sta un publisher si o echipa de devi de renume, si anume THQ si Double Fin Productions, cei din urma fiind cunoscuti pentru Brutal Legend. Genul adoptat de devi este Action Role Playing Game, micutele personaje suferind diferite upgrade-uri pe parcursul jocului, aceasta fiind cea de a doua surpriza adusa. De poveste se stie doar ca totul incepe in ziua de Halloween si ca micutii eroi sunt in cautare de bombonele dar si de monstri avizi de dulciuri ce trebuiesc eliminati, toate acestea fiind posibile datorita diferitelor componente ce in final alcatuiesc costume cu puteri speciale. Jocul se va lansa spre finele acestui an atit pe XBOX Arcade cat si pe PSN si probabil va face mare valva printre cei mici.
    Attached Images Attached Images costume_quest.jpg cq1.jpg cq2.jpg cq3.jpg cq4.jpg cq5.jpg

  2. #2 SP
    Member cisse's Avatar
    Cred ca cei care au little big planet in colectie vor avea si acest joc. Mai ales ca lansarea LBP 2 a fost amanata pentru la anu.

  3. #3 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    Sint (Sunt) sigur ca multi dintre voi se vor intreba, "Ce e cu jocul asta?", mai ales ca titlul nu este foarte sugestiv si screen-shot-urile par a fi rupte dintr-o carte de povesti pentru copii. Nu mare va va fi surpriza cind ve-ti (veti) afla ca in spatele acestui look simpatic si copilaresc sta un publisher si o echipa de devi de renume, si anume THQ si Double Fin Productions, cei din urma fiind cunoscuti pentru Brutal Legend. Genul adoptat de devi este Action Role Playing Game, micutele personaje suferind diferite upgrade-uri pe parcursul jocului, aceasta fiind cea de a doua surpriza adusa. De poveste se stie doar ca totul incepe in ziua de Halloween si ca micutii eroi sint (sunt) in cautare de bombonele dar si de monstri avizi de dulciuri ce trebuiesc eliminati, toate acestea fiind posibile datorita diferitelor componente ce in final alcatuiesc costume cu puteri speciale. Jocul se va lansa spre finele acestui an atit pe XBOX Arcade cit (cat) si pe PSN si probabil va face mare vilva (valva) printre cei mici.

    Fara suparare, dar esti la "News". Un pic de atentie.

  4. #4 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Nu ma supar dar eu nu folosesc sunt si i din a. Pur si simplu nu suport aceste adeziuni snoabe ale limbii romane. Si crede-ma ca sint putini care sa fie mai atenti ca mine.
    Daca vrei sa continuam discutia recomand PM sa nu intoxicam aceasta stire.

  5. #5 SP
    Member televizor's Avatar
    THQ sunt publisherii, nu devs.
    Si nu pentru Brutal Legend sunt buni Double Fine. Pentru Psychonauts si Tim Schafer, ex Lucas Arts, cel mai amuzant om din gaming.

  6. #6 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Daca ai sa citesti mai atent stirea ai sa observi ca si eu am zis de THQ ca sint publisheri. Am amintit de Brutal Legend pentru ca a fost foarte apreciat prin zona.

    PS: am si eu o curiozitate mai sint multi destepti prin zona? Pune-ti mina si scrieti-va propriile stiri nu mai criticati pe altii.
    PS2: sorry Monky dar chiar sar calul copiii astia. Chiar te rog sa stergi comentariile aiurea, inclusiv ale mele, sa ramina stirea curata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 02-08-2013, 17:38
  2. Costume Quest By Nariggar in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 27-10-2010, 09:42
  3. Replies: 6 Last Post: 17-10-2010, 20:09
  4. Noi costume pentru LBP By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 29-07-2009, 21:48
  5. Costume COG si Locust pentru avatare! By Uziwood in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 28-07-2009, 17:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts