Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 27 of 27

Thread: Data de lansare si pret pentru 3DS

  1. #21 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    tv 3d gasesti si la 30 mil iar ochelari ii da gratis cu tv sau cumperi si in niciun caz nu fac 7 mil uitate putin aici LG 37LE5300 37 inch Televizor LED - PCFun si Ochelari 3D - Ochelari stereoscopici pentru Filme 3D si fotografii 3D

  2. #22 SP
    Member liviu15's Avatar
    Quote Originally Posted by ilort View Post
    tv 3d gasesti si la 30 mil iar ochelari ii da gratis cu tv sau cumperi si in niciun caz nu fac 7 mil uitate putin aici LG 37LE5300 37 inch Televizor LED - PCFun si Ochelari 3D - Ochelari stereoscopici pentru Filme 3D si fotografii 3D
    Daca esti pe langa acest subiect macar nu mai vorbi , televizorul acela unde ai vazut tu ca e 3d , un televizor care sa suporte 3d trebuie sa aibe cel putin 120hz , acesta e cel mai ieftin tv 3d de la emag Televizor LCD Samsung, 101cm, FullHD, LE-40C750 LE40C750 iar ochelarii sunt accesoriu suplimentar la majoritatea televizoarelor 3d , iar despre ochelari , tu nu vezi ca ai dat un link spre o amarata de pereche de ochelari anaglyph care se gasesc si la reviste gratis sau cu 6lei in unele magazine , iar 3dul vazut cu ei e foarte deranjant dupa putin timp si de proasta calitate , ai auzit vreodata de ochelari cu shutter , ei bine uite aici o pereche care e compatibila cu placa video n-vidia pentru a te putea juca in 3d , ca doar pe 3ds asta faci Ochelari stereoscopici nVIDIA GeForce 3D Vision Ochelari 3D Vision nVidia-271615323 , nu mai vorbi doar din ce ai mai auzit si tu. Oricum daca vrei jocuri 3d poti apela si la un monitor 3d care se gaseste pe la 15mil de la acer + acei ochelari 20mil in total dar ai nevoie si de un pc destul de performant. Oricum am vrut sa subliniez ca nu e assa scump 3ds-ul deoarece contine tehnologie care nici nu prea e pe piata si anume ecran 3d fara ochelari

  3. #23 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Don't like the 3DS price? Well it's your damn fault! (andriasang.com, 09.30.2010)

    nu stiu daca e adevarat sau nu, dar e foarte interesant lol

    Iwata responded that the the price was set by considering a number of factors, including reactions to the system's E3 reveal.

    The lesson is, next time Nintendo shows some sweet new hardware, act unimpressed! Please pass the message along to these guys.

  4. #24 SP
    Junior Member wiimancj's Avatar
    Sunt sperante ca 3DS-ul sa nu coste 300$ in US/EU.
    S-ar putea sa coste in jur de 250$ deoarece in Japonia pretul acestor produse este mai mare daca este raportat la cursul valutar din alte tari.

  5. #25 SP
    Member Mykayel's Avatar
    nu il cumpar inca. mult prea scump.

  6. #26 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Eram sigur ca o sa anunte un pret mare!
    Eu deja am 100 de euro la ciorap...special pt 3DS (desi nu o sa il cumpar din prima luna)

  7. #27 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Don't like the 3DS price? Well it's your damn fault! (andriasang.com, 09.30.2010)

    nu stiu daca e adevarat sau nu, dar e foarte interesant lol
    unul dintre factori ?! .... personal cred ca este principalul factor responsabil pt pret printre altele desigur , dar pretul va scade odata cu hypeu' ceea ce inseamna ca , categoria gamerilor liceeni/studenti mai lefteri care tre sa stranga ciorapu' , categorie din care cu mandrie fac parte lol se vor putea bucura de el un pic mai tarziu ...... sau mai strangem pana la psp2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 29-04-2014, 09:51
  2. Replies: 25 Last Post: 21-02-2013, 04:30
  3. Modern Warfare 3: data de lansare si pret? By Chris in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 01-06-2011, 18:45
  4. Data de lansare si pret pentru Hoard By naz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 24-10-2010, 09:42
  5. Data de lansare si pret pentru OutRun Arcade By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 21-04-2009, 16:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts