Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Resident Evil 5 demo varianta US confirmata

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Resident Evil 5 demo varianta US confirmata

    Capcom a confirmat ca varianta US a demo-ului pentru Resident Evil 5, deja disponibil pentru Xbox 360 in Japonia si chiar jucat de unii dintre noi, va fi lansat pe US Store atat pentru Xbox 360 cat si pentru PS3. Nu a fost facuta publica o data clara, dar demo-ul va fi lansat undeva la inceputul anului viitor. Jocul va fi lansat pe 13 martie in America de Nord si Europa.
    Attached Images Attached Images 929197_20081006_screen006.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Good news...

    P.S. istrategie, grats pt. award ! Dar pretty please, fa stirile mai lungi, acording to http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ . Merci

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Abia astept sa joc demoul.Pacat ca-l lanseaza abia la inceputul anului viitor

  4. #4 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Good news...

    P.S. istrategie, grats pt. award ! Dar pretty please, fa stirile mai lungi, acording to http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ . Merci
    Crede-ma ca am stors tot ce se poate. Eu nu sunt prea bun la vorba lunga si abia imi ies doua randuri in preview ca sa fie suficient de mare.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Crede-ma ca am stors tot ce se poate. Eu nu sunt prea bun la vorba lunga si abia imi ies doua randuri in preview ca sa fie suficient de mare.
    Hehe, nu trebuie sa adaugi chestii inventate. Trebuie doar sa te uiti pe homepage si sa vezi daca apare Read More. Daca nu, inseamna ca sunt prea putine. Ia uite ce am modificat eu ca sa fie indeajuns:

    Not enough:
    Capcom a confirmat ca varianta US a demo-ului, deja disponibil pentru Xbox 360

    Enough:
    Capcom a confirmat ca varianta US a demo-ului pentru Resident Evil 5, deja disponibil pentru Xbox 360


  6. #6 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Nice.
    Il putem dwn si noi din RO, stie cineva?

  7. #7 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Nice.
    Il putem dwn si noi din RO, stie cineva?
    asta nu mai este o problema

  8. #8 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    asta nu mai este o problema
    Pt cei care au router destept sau n-au deloc...

  9. #9 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    eu l-am jucat deja. sincer, mi s-a parut mai bun 4. sunt 2 niveluri in demo, dar nu am putut termina niciunu. grafic vorbind, e sub ce am vazut si salivat prin trailere, desi paleta de culori este aceeasi, adica destul de realista. controlul, este ok, dar putin cam greoi. ii poti da ordine si o poti ajuta pe tipa care e cu tine in joc. ce mi-a placut fff mult pt ca a fost mai realist decat in re4, a fost o decapitare in rest...poate o sa-l mai incerc, da...nu mi-a lasat un gust prea dulce.

  10. #10 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    eu l-am jucat deja. sincer, mi s-a parut mai bun 4. sunt 2 niveluri in demo, dar nu am putut termina niciunu. grafic vorbind, e sub ce am vazut si salivat prin trailere, desi paleta de culori este aceeasi, adica destul de realista. controlul, este ok, dar putin cam greoi. ii poti da ordine si o poti ajuta pe tipa care e cu tine in joc. ce mi-a placut fff mult pt ca a fost mai realist decat in re4, a fost o decapitare in rest...poate o sa-l mai incerc, da...nu mi-a lasat un gust prea dulce.
    FAILED ANSWER!!


    Oricum, mai are cineva noutati? Se stie cand apare demo-ul si pentru noi "europenii"?

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    nu inteleg care e problema ta, la parerea mea personala despre acest demo ? mie nu mi-a placut. am dat si argumente. din capodopera de joc care a fost RE2, s-a ajuns la un pac-pac execrabil, in care tot ce trebuie sa faci, e sa omori tot ce misco, asta intr-0 grafica ce-ti ia ochii.
    repet, parerea mea personala e ca acest joc nu merita.

  12. #12 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Aici are un pic de dreptate, seria Resident Evil a evoluat de la cum era la primele jocuri la cum este in era actuala (RE4). Oricum, daca jocul se apropie de RE4 tot va fi misto

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Resident Evil 5 Demo disponibil pe PSN By eXist in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 04-02-2009, 09:37
  2. Resident Evil 5 demo Live pe 26 ianuarie By istrategie in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 15-01-2009, 17:26
  3. Replies: 39 Last Post: 09-12-2008, 10:56
  4. Resident Evil 5 demo va fi anuntat in curand By istrategie in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 15-11-2008, 23:50
  5. Resident Evil 5 Demo si 22 noi imagini By Bobby in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 04-10-2008, 23:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts