Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: DiRT 3 - un joc realist cu... zombies

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    DiRT 3 - un joc realist cu... zombies

    Paul Coleman, DiRT 3 senior game designer, a dezvaluit intr-un interviu mai multe detalii despre urmatorul joc al seriei DiRT. Acesta a inceput cu partea grafica a jocului, care va fi foto-realista. Echipa a avut nevoie de aproximativ 50.000 de poze cu locatiile jocului pentru a realiza un joc cu o grafica exceptionala. Au fost adaugate efecte meteo si un ciclu zi-noapte. Au incercat sa faca un joc de Rally, dar au fost incluse si alte discipline. Vor fi aproximativ 50 de masini in joc. Fizica masinilor a fost imbunatatita, fiind urcat putin centrul de greutate al acestora. Aceasta imbunatatire aduce un plus de realism jocului. Si ca tot vorbeam de realism, Codemasters a decis sa introduca un nou mod de joc. In acest mod nou, unul dintre jucatori devine infectat si trebuie sa-i infecteze si pe ceilalti pana se termina timpul de joc. Va reamintesc ca DiRT 3 va fi lansat pe 24 Mai pentru PS3, Xbox 360 si PC.

    DiRT 3 physics system revamped, undead car multiplayer mode added | VG247
    Attached Images Attached Images colinmcraedirt3megerkezettazelsotrailer_1.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Zealos's Avatar
    DiRT� 3™
    Available May 24 2011

  3. #3 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Se pare ca zombie sunt la moda.Nu ajunge ca pun multiplayer in toate jocurile.Acum pun si zombie.:zombieright_

  4. #4 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Se pare ca zombie sunt la moda.Nu ajunge ca pun multiplayer in toate jocurile.Acum pun si zombie.:zombieright_
    Nu e normal ca daca zombie au priza la public, sa fie pusi in jocuri ? Plus, ca din ce a zis erik, nu vad sa fie ceva groaznic. E un mod de joc distractiv si unic.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    De-abia astept sa vad primul FIFA cu zombies

  6. #6 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Ar fi ceva foarte ciudat, dar in acelasi timp tare. lol

  7. #7 SP
    Junior Member Soryn's Avatar
    Bestial arată.

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    De-abia astept sa vad primul FIFA cu zombies
    Pe ăla �l voi juca și eu! lol

    ...�i dau cu mingea �n m�nă �i pică pe teren - și ce măcel �n care-ul de 11m (oh what's that, a head?)

    lol

  9. #9 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Eu mi-am luat Flower. Am sperat ca e cu zombi, dar n-a fost sa fie.
    Astept un DLC atunci.

  10. #10 SP
    Junior Member onizuka_ffx's Avatar
    va fi un joc superb... am jucat doar DiRT2 si m-a lasat foarte impresionat!!! din cate am observat handling-ul este aproape de cel real!!! ce sa zic abia astept!!! cat veni de acel mod de joc... hmm e ceva nou si totusi ciudat pt. o astfel de serie!!!!

  11. #11 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    O lista cu masinile ?

    Abia astept sa vad primul FIFA fara "zombies".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts