Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Zvon: un nou GTA pana la sfarsitul lui 2009

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Zvon: un nou GTA pana la sfarsitul lui 2009

    Potrivit Game Informer, Rockstar North deja lucreaza la un nou joc din seria Grand Theft Auto. Jocul ar putea fi lansat pana la sfarsitul acestui an. Urmatorul GTA nu va fi GTA5, ci un joc bazat pe acelasi engine si gameplay ca si GTA4. Nu ar fi de mirare, tinand cont ca GTA Vice City a fost lansat la un an dupa GTA3 pe Playstation 2. Rockstar nu a confirmat nimic, asa ca ramane doar sa asteptam.

    "We're not talking about new DLC or a collection of previously available DLC, we're talking about a full retail game. We expect this title to follow the suit of previous GTAs and use a subtitle such as GTA: San Andreas, etc. Tokyo might be a possible setting for the game, but details are non-existent at this time."
    Attached Images Attached Images image-o-matic.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Tokyo ar fi o idee buna. Mai ales ca nu am mai auzit nimic de la mafia japoneza de la GTA 2 incoace.

  3. #3 SP
    Manager paul's Avatar
    Lucreaza cam la multe. Chinatown Wars si DLC la GTA 4. Nu e cam putin timpul ca sa faca inca unul asa mare ?
    @istrategie: Te rog scrie PlayStation de acum inainte.

  4. #4 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    pai vor folosi acelasi engine grafic...si aceiasi structura,doar caractere noi,noi decoruri si evident misiuni noi trebuiesc implementaate
    si cand ai un studio de calibrul rokstar cu multe mintzi stralucite si inventive nu e greu..

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mi-ar place un nou GTA

  6. #6 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    un nou GTA ar fi super , dar nu stiu daca Rockstar o sa reuseascaintr-un timp asa de scurt

    (offtopic)
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Tokyo ar fi o idee buna. Mai ales ca nu am mai auzit nimic de la mafia japoneza de la GTA 2 incoace.
    si GTA 3 avea mafia japoneza....

  7. #7 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Tokyo ar fi o idee buna. Mai ales ca nu am mai auzit nimic de la mafia japoneza de la GTA 2 incoace.
    Yakuza!

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    G3ox - nu au de ce sa nu reuseasca. La fel cum s-a spus mai sus, vezi analogia intre GTA 3 si Vice City. Aparut la un an distanta si pe acelasi motor grafic. Practic lucrurile la care au ei de lucrat sunt mult mai putine decat la un titlu de sine statator.
    Acest urmator GTA e ca si un expansion standalone (pentru care nu ai nevoie de titlul original ca sa-l joci).

    Believe it or not, GTA3 e singurul joc din serie pe care nu l-am jucat. Aveam PC foarte slab pe vremea aia si cand m-am upgradat a aparut Vice City.

  9. #9 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    hai cu 1 nou gta

  10. #10 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Si mie mi-ar placea un nou GTA dar facut adevarat nu in graba.Stie cineva cam cand se asteapta GTA 5?

  11. #11 SP
    Member reikkoo's Avatar
    Dar de jocul la noire ce se mai aude?ca nu am mai vazut nimic de el !Are un singur trailer din 2006 ...

  12. #12 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Si mie mi-ar placea un nou GTA dar facut adevarat nu in graba.Stie cineva cam cand se asteapta GTA 5?
    La urmatoarea generatie de console!

  13. #13 SP
    Manager paul's Avatar

  14. #14 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    au anuntat ca al 5-lea episod al serier va fi scos in 2010

  15. #15 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by HeatoN View Post
    au anuntat ca al 5-lea episod al serier va fi scos in 2010
    Link pl0x !

  16. #16 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    nu mai stiu unde am vazut exact stirea , dar am sa caut si am sa iti dau linkul

    ---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

    N4G.com : GTA V release date is Fall 2010?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 10 Last Post: 28-01-2012, 23:48
  2. Borderlands DLC pana la sfarsitul anului By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 19-10-2009, 00:11
  3. Ce ne aduce sfarsitul lui 2009 By erik95 in forum Stories & Other News
    Replies: 4 Last Post: 28-09-2009, 17:58
  4. Demo-ul FEAR 2 la sfarsitul lui ianuarie By istrategie in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 10-01-2009, 18:54
  5. Gran Turismo 5 va fi lansat la sfarsitul lui 2009 By istrategie in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 07-12-2008, 22:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts