Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: Caracterele noi din Mortal Kombat au fost dezvaluite...

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Caracterele noi din Mortal Kombat au fost dezvaluite...

    Well, urasc sa vorbesc despre DLC-uri desi jocul final inca nu a fost lansat pe piata... nu-mi place sa ma gandesc la faptul ca developerii nu fac acest lucru decat sa mai stoarca niste bani, cu toate acestea insa trebuie sa recunoastem faptul ca totusi este o limita pe care oricine trebuie sa si-o impuna atunci cand vine vorba de finalizarea unui joc. Altfel, sa fim seriosi, Mortal Kombat ar deveni un fel de Mortal Kombat Forever, in fiecare an adaugandu-se noi combatanti, noi scene, noi fatalitati...

    Anyway, de la Netherrealm Studios a venit confirmarea pentru Scarlet si Kenshi, precum si afirmatia ca este in plan lucrul la Kintaro. Partea placuta este faptul ca personajele din DLC nu vor fi pur si simplu caractere existente cu alte costume, ci vor fi personaje unice, cu propriul stil, miscari, scene, x-rays si fatalitati proprii. Deci pentru fanii MK (in special pentru cunoscatorii care se intrebau unde este Kenshi) DLC-urile isi vor merita banutii (speram noi).

    In final insa, nu pot sa ma intreb de ce nu apare in joc si Rain? Macar despre Kintaro am vazut ceva imagini, deci se afla deja pe disk...
    Attached Images Attached Images mortal_kombat_kenshi.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Rain - DLC Number 2

    Alaturi de Reiko si Frost. Ar fi un pack bun de cumparat mai ales ca mi se pare Reiko mult mai important decat Kenshi. Si sunt sigur ca vor scoate si un pack de arene noi Chiar cred ca se merita si se vor cumpara majoritatea DLC-urilor de fanii seriei.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Lasand gluma deoparte, inca nu stiu: sa-l cumpar pe PS3 sau pe Xbox 360? Opinii?

  4. #4 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    PS3.

  5. #5 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Iar raspunsul la intrebarea ta: PS3. Motivul nu este ca sunt fanboy sau ceva de genul, ci doar ca sa te poti juca cu mine online

  6. #6 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Xbox 360.

  7. #7 SP
    Member Snake's Avatar
    Xbox 360 daca ai gamepadul in varianta cu dpad imbunatatit! Si grafica e mai crisp si Live-ul mai bun! Parerea mea! Sa nu dati cu rosii va rog!

  8. #8 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Deoarece poti juca cu Kratos.PS3 all the way!

  9. #9 SP
    Member theste99's Avatar
    PS3 ca baietii de la Netherrealm par a fi fanboy PS3 cum sunt UBISOFT fanboy xbox.

  10. #10 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Ar fi bine sa si argumentezi afirmatia ca cei de la Ubi sunt fanboy xbox.

  11. #11 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    xbox
    pentru ca in curand o sa putem cumpara razer onza..and that is imba

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    You got money, cumpara-l pe ambele console sa poti juca cu toti
    Si ai idee cam cat ar costa dlc-urile astea? Sau inca nu se stie?

  13. #13 SP
    Junior Member wwewwf96's Avatar
    PS3...because Kratos OWNS!

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    You got money, cumpara-l pe ambele console sa poti juca cu toti
    Daaa. Cum sa nu. Si ambele sa fie Kollectors Edition, nu? Pacat ca nu e si de Wii, ca-l luam si pe ala...
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Si ai idee cam cat ar costa dlc-urile astea? Sau inca nu se stie?
    Nu se stie inca, dar probabil peste 1200 . Doar trebuie sa faca si ei un ban gramada, nu?
    Quote Originally Posted by wwewwf96 View Post
    PS3...because Kratos OWNS!
    Am inteles ca e nebunie cu Kratos pe PS3. Mai ales avand in vedere ca o lovitura de-a lui de sabie e echivalentul unui punch normal...

  15. #15 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Eu tot ce iau multiplatform iau pt XBOX din doua motive :
    -controllerul de XBOX mi se pare mult mai confortabil
    -grafica e mai buna pe XBOX in cazul jocurilor multiplatform

    Nu vreau sa starnesc iar un val de reply-uri, astea-s parerile mele

  16. #16 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Din pacate, "gamepad-ul" xbox-ului, este o mare muratura cand este vorba de jocuri gen cel mentionat in aceasta stire.

  17. #17 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Hmmm, cica de Halloween.
    Sincer .... I like.
    Attached Images Attached Images fvjmk.jpg

  18. #18 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    e mai special cand il fatalizezi pe kratos si il vezi in bucatele all over the screen


  19. #19 SP
    Junior Member nanashi's Avatar
    Aceeasi muratura stricata de la Deadly Alliance in coace. Joc fara personalitate si cu miscari stupide si prost animate . Pacat ca nu ma pot juca MK4 online... macar jocul ala stia ce vrea . Foarte rapid, brutal si cu o gama de combo chain limitata de imaginatia ta. Dasta am si ramas la batranul Tekken care e din ce in ce mai bun si la Soul calibur . Street fighter 4 l-am jucat o zi la un amic si sincer nu ii vad rostul. Same old crap only in 3d rendering....YAY!!!
    ON topic - versiunea de ps3 arata la fel ca cea de xbox360 ( rezolutie , textura ) doar ca e mult mai bun d-pad ul de la ps3 pentru fighting games.

  20. #20 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    ce mai nanashi
    esti un adevarat game developer...
    stii tot ce e de stiut de fightere...
    arunca verbatimul cu mortal atunci

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 29-05-2011, 18:06
  2. Ce ar face caracterele din jocuri pe ConsoleGames ? By zinodaur in forum Stories & Other News
    Replies: 10 Last Post: 14-04-2010, 15:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts