Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Data de lansare pentru Assassin's Creed 2?

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Data de lansare pentru Assassin's Creed 2?

    Ma uitam azi la urmatoarele jocuri ce urmeaza sa apara si la ordinea lor cronologica pe sectiunea "Coming Soon" de pe ShopTo. Desi ma uit destul de des pe aceasta lista nimic nu mi-a atras atentia in mod deosebit. Astazi, in schimb, am observat ca se poate face pre-order la Assassin's Creed 2 despre care nu se stie mai nimic. Acesta se pare ca va iesi pe 4 Decembrie 2009, ceea ce ma surprinde deoarece rateaza Thanksgiving Day, ocazie cu care se cumpara jocuri masiv.

    Microsoft Xbox 360 - ShopTo.Net
    Attached Images Attached Images ac2.jpg 1.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu cred ca e o informatie adevarata.Atata timp cat nu se anunta nimic aceste date de lansare sunt doar zvonuri.Oricum probabil ca-n aceea perioada va iesi

  3. #3 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    In mod similar Final Fantasy XIII pe X360 aparea cu pre-order pe www.play.com si cu data lansarii martie 2009. Nu m-as baza deloc pe aceste date de lansare afisate de retaileri (atata timp cat nu au fost confirmate de producatori) . Pana la urma sunt strategii de marketing.

  4. #4 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Cred ca sunt numai zvonuri

  5. #5 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Abia-l astept, dar si eu inclin sa cred ca sunt zvonuri, nu s-a anuntat nimic oficial...

  6. #6 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Ma uitam azi la urmatoarele jocuri ce urmeaza si la ordinea lor cronologica pe sectiunea "Coming Soon" de pe ShopTo.
    It hurts my brain!

  7. #7 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Am mancat un "sa apara".

  8. #8 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    este posibil tinand cont ca Ubisoft a anuntat ceva timp in urma ca jocurile celor doua trilogii, Assasin's Creed si Prince of Persia vor aparea un an unul, un an celalalt si cum Prince of Persia a fost lansat pe 2 decembrie 2008, posibil ca si data de lansare pentru Assasin's Creed sa fie mutata in aceeasi perioada

    iar legat de joc, nu se stie decat ca Altair a fost invatat sa inoate

  9. #9 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    avind in vedere ca la toamna se fac doi ani de la primul si ca in astfel de cazuri ciclul de productie nu depaseste termenul de doi ani, am putea sa ne asteptam la o supriza frumoasa din partea Ubi. mai mult ca sigur ca va fi anuntat cu ocazia vreunui eveniment gen Ubi Days in primavara asta. cu toate astea, nu AC2 este in atentia mea cind vine vorba de Ubi (asta pentru ca stiu cu siguranta ca o sa vada lumina zilei), ci urmatorul Splinter Cell. chiar mi-ar placea sa aud ce s-a intimplat cu ultimul (daca mai e in productie sau a fost abandonat).

  10. #10 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Va fi lansat inainte de Martie 2010. La fel si urmatorul joc Ghost Recon.'

    http://www.ubisoftgroup.com/gallery_...e234eee8714a66

  11. #11 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Codul lor sursa e cam asa:
    begin AC2;

    load AC();

    learn swim

    world_conspiracy_story_level = medium

    end.
    -- ends the game in a stupid hype way for AC3 with no conclusion

  12. #12 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    cu scuzele de rigoare deschid o mica paranteza...acelasi lucru astept si eu h0stile... am pre-order de cand l-au anuntat si asa a ramas... paranteza inchisa

  13. #13 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Mika, meriti un mare thanks din partea mea. nice find. intr-adevar, din cite vad acolo pina la finele anului fiscal 2010 (martie 2010) vor lansa noi titluri din seriile AC, SC si GR. mai jos apare mentionat si un nou Anno, un nou TNMT, un sequel la Arthur and the invisibles precum si 3 noi titluri (inclusiv I am Alive). rezulta deci ca Ubi ar trebui sa ne mai faca anul asta inca 2 surprize cu 2 titluri absolut noi (asa cum e I am Alive). I am Alive este insa aminat pentru 2009-2010 (fiscal). cum spune si Yves Guillemot acolo, e criza, asa ca mai bine le mai amina si le mai lustruiesc un pic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Assassin's Creed III primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 22 Last Post: 13-04-2012, 18:55
  2. Replies: 25 Last Post: 26-02-2012, 12:05
  3. Data de lansare pentru Gothic 4 By naz in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 30-06-2010, 15:51
  4. Replies: 9 Last Post: 15-06-2010, 11:02
  5. Data de lansare pentru DJ Hero 2 By naz in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 08-06-2010, 19:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts