Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Niko Bellic nu va avea replici noi in "The Lost and Damned"

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    Niko Bellic nu va avea replici noi in "The Lost and Damned"

    Cei de la Rockstar nu sunt prea nerabdatori ca actorul Michael Hollick (cel care il interpreteaza pe Niko Bellic) sa se intoarca odata cu DLC-ul pentru joc. Actorul nu a fost multumit de salariul sau si a facut mare scandal in legatura cu acest lucru. Drept raspuns, Rockstar nu il vor include in DLC. E chiar pacat sa nu inregistreze replici noi si amuzante ale unui caracter foarte bine conturat doar datorita unor neintelegeri. Pentru a ne mai impaca, Rockstar a lansat o serie de imagini noi pline de motociclisti furiosi, cu cercei si cateva explozii.
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

  2. #2 SP
    Manager paul's Avatar
    Sunt curios ce salar a primit actorul pana acum si daca chiar R* sunt zgarciti. Nu de alta, dar la cat de bine s-a vandut si se vinde GTA 4, defapt toata seria in general, au profitul foarte mare.

  3. #3 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ce tampenie.Intr-un fel nu-i inteleg nici pe cei de la Rockstar avand in vedere ce profit le-au adus GTAurile

  4. #4 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Pacat ca nu ajunge si pe PS3

  5. #5 SP
    Member leggollas11's Avatar
    fiti mha seriosi... gta4 nu a avut succes datorita vocii lui Belic.. putea sa aiba oricare alta voce si jocul s`ar fi vandut la fel.. uitati esentialul si va uitati la tot felu` de detalii nesemnificative... inainte sa cumpar gta4, o groaza de prieteni mi l`au recomandat. Auzeam ba "mama frate e smecher e dita orasu` e frumos etc etc" , "storyline`ul e bun mha, au si soundtrack beton, isi merita banii jocu` etc etc" ..... nu am auzit pe unu` "frate ia jocu` asta ca Michael Hollick a facut 'voice' pt. Bellic, personajul pricipal" .... si daca mi`ar fi zis cred ca as fi ramas juma` de ora uitandu`ma in gol si gandindu`ma "cine pnm e Michael Hollick?!?!? "

  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    fiti mha seriosi... gta4 nu a avut succes datorita vocii lui Belic.. putea sa aiba oricare alta voce si jocul s`ar fi vandut la fel.. uitati esentialul si va uitati la tot felu` de detalii nesemnificative... inainte sa cumpar gta4, o groaza de prieteni mi l`au recomandat. Auzeam ba "mama frate e smecher e dita orasu` e frumos etc etc" , "storyline`ul e bun mha, au si soundtrack beton, isi merita banii jocu` etc etc" ..... nu am auzit pe unu` "frate ia jocu` asta ca Michael Hollick a facut 'voice' pt. Bellic, personajul pricipal" .... si daca mi`ar fi zis cred ca as fi ramas juma` de ora uitandu`ma in gol si gandindu`ma "cine pnm e Michael Hollick?!?!? "
    That was good!
    Sunt de acord cu el! Sunt o groaza de voci bune si eu cred ca cei de la Rockstar stiu ce sa aleaga. In orice caz, sunt alte personaje in DLC ce au caractere diferite fata de Niko, deci nu vad rostul in a folosi aceasi voce.

  7. #7 SP
    Member zaice's Avatar
    Facand o comparatie vocea lui Niko cu vocea lui Vin Diesel in The Chronicles of Riddick:Escape from butcher bay,eu zic ca Vin Diesel fata de Niko,da o nota de gangster jocului(de duritate)

  8. #8 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by zaice View Post
    Facand o comparatie vocea lui Niko cu vocea lui Vin Diesel in The Chronicles of Riddick:Escape from butcher bay,eu zic ca Vin Diesel fata de Niko,da o nota de gangster jocului(de duritate)
    corect.eu sa fiu sincer de cand am auzit ''i'm in'' am ramas socat de vocea lui.mie mi s-a parut super bine raportul dintre personaj/voce

  9. #9 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by zaice View Post
    Facand o comparatie vocea lui Niko cu vocea lui Vin Diesel in The Chronicles of Riddick:Escape from butcher bay,eu zic ca Vin Diesel fata de Niko,da o nota de gangster jocului(de duritate)
    mie nu mi-ar place ca niko sa fi avut vocea lui vin diesel din the chronicles..... , e prea groasa frate ,poate ar fi fost ok la inceput ,dar iti dai seama ce naspa ar fi sunat o gluma buna spusa de o asa voce ? te-ai gandi daca sa razi sau nu ,pentru un joc ca The Chronicles of Riddick:Escape from butcher bay se potriveste de minune.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 03-07-2011, 17:53
  2. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 22:32
  3. Replies: 2 Last Post: 20-04-2011, 18:40
  4. GTA 4 - The Lost and Damned By MonkY in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2008, 19:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts