Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 110

Thread: "Welcome Back" este disponibil

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    "Welcome Back" este disponibil

    Asteptarea a luat sfarsit, dupa ce ieri Sony a dat drumul la Playstation Store, azi avem posibilitatea sa ne bucuram de continutul programului "Welcome Back". Daca ati trait sub o piatra in ultimele zile, chiar saptamani as putea zice si nu stiti ce reprezinta mai exact acest "Bun Venit", o sa incerc sa va explic pe scurt. Pentru a revenii la relatile bune de odinioara cu clientii sai, compania japoneza le ofera acestora cateva jocuri si anumite servicii moca. Un fel de rasplata pentru rabdarea pe care au avut-o gamerii in timp de PSN era "under maintenance". Asa ca intrati pe PS Store si alegeti 2 dintre urmatoarele jocuri:

    PS3
    • Dead Nation
    • inFAMOUS
    • LittleBigPlanet
    • Ratchet & Clank: Quest for Booty
    • Wipeout HD + Fury

    PSP
    • LittleBigPlanet (PSP)
    • ModNation Racers
    • Pursuit Force
    • Killzone Liberation

    Daca mai aveti intrebari sau doriti sa aflati mai multe detalii, va recomand sa apasati pe cuvantul "Aici". Aici
    Attached Images Attached Images welcome-back-.jpg

  2. #2 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Păcat că primesc erori peste erori c�nd �ncerc să intru pe store.

  3. #3 SP
    Junior Member Luparu's Avatar
    FAIL @

  4. #4 SP
    Member TheSpider's Avatar
    pot sa iau 2 de ps3 si 2 de psp?sau 2 din toate?

  5. #5 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    pot sa iau 2 de ps3 si 2 de psp?sau 2 din toate?
    scrie totul in linkul de mai sus

    Q: I have both PS3 and PSP. Does this mean I will get 4 games all together?
    A: Yes, as long as you were a PSN member before April 20, 2011, you’ll be able to receive up to 4 games based on the titles listed above; 2 on each platform.

  6. #6 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Erori peste erori si no content was found PS UK
    pe PS US imi apare content ul

  7. #7 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Mare grija sa nu iesiti din meniul de welcome back dupa ce dati purchase la pachetul free (cel in care vedeti lista cu jocurile disponibile), pentru ca dispare meniul, eu nu am reusit sa achizitionez decit un singur joc. Meniul cu free games nu mai apare de nici o culoare, a ramas doar cel de Playstation Plus.

    PS: am reusit sa aduc LBP fara probleme, acum vad ca ruleaza si Infamous (dar de pe US). Astept sa se termine sa incerc solutia lui Nightcral3r.

  8. #8 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Tocmai m-am ars de un joc din cauza erorilor

    Apareau erori , dadeam Get Now si tot nu mergea . La un moment dat mi-a zis : Content not available si apoi cand am dat back nu mai era nicaieri chestia cu Welcome Back Game Number 2 sau ceva de genul cum a fost cand l-am luat pe primul .

    Belea . O sa mai astept cateva zile deci

    Asteptati si voi ca poate aveti "norocul" sa vi se intample aceeasi chestie daca tot incercati



    LE : Make sure to complete the download of each title all the way otherwise you’ll have to go into account management>transaction management>services list>SCEA Promotions to download the games.


    De pe PSN US Blog

  9. #9 SP
    Member Mircea's Avatar
    Jocurile astea le putem face backup pe un hdd extern , sau daca se intampla ceva sunt papa si ele ?

  10. #10 SP
    Member s0whaT's Avatar
    prea multe erori ....
    80710d36

  11. #11 SP
    Member Mircea's Avatar
    Pai daca toata lumea incearca sa downloadeze.Incercati si voi peste cateva zile.Eu nu ma grabesc,mai bine astept

  12. #12 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea View Post
    Jocurile astea le putem face backup pe un hdd extern , sau daca se intampla ceva sunt papa si ele ?
    Nu e nevoie, ramin in download list pe cont-ul tau, le poti recopia de cite ori vrei cu conditia sa dezactivezi consola veche, asta in cazul in care-ti iei una nou.

  13. #13 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    cine are cont si pe UK si pe US are posibilitatea de a luat 4 jocuri (just a hint)

  14. #14 SP
    Junior Member teokhym's Avatar
    daca imi fac cont acum cand a revenit ps store primesc ceva?

  15. #15 SP
    Member Alex's Avatar
    nightcrawl3r are dreptate. Am patit si eu la fel si acum am rezolvat prin metoda sa.
    Multumesc

  16. #16 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    doar cei care au cont din 21/04

  17. #17 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by deimien View Post
    cine are cont si pe UK si pe US are posibilitatea de a luat 4 jocuri (just a hint)
    Confirm, merg cite 2 jocuri de cont, conditia este ca acele conturi sa fi fost existente inainte de PSN down.

  18. #18 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by deimien View Post
    doar cei care au cont din 21/04
    Cred ca vrei sa zici dinainte
    Am incercat si eu si cu greu am luat thema aia tampita. Nu ma grabesc cu jocurile pentru ca e plin de erori PSN Store si poate le pierd. Mai stati cateva zile si o sa mearga fara probleme.

  19. #19 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    La PSN UK merge Pachetul ? Eu am cont de US si mai am inca un cont de UK pe consola . Am downloadat deja unele chestii de pe cel de US si intrebarea este daca pot downloada si de pe contul de UK altele ? Pt ca imi zice Welcome Back Pack coming soon cand intru pe PS Store de pe contul UK

  20. #20 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Este valabil si pe UK, poti lua si de acolo. Folosesti metoda data de tine mai sus.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Crytek prezinta un VR demo numit "Back to Dinosaur Island" By djleo666 in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 19-03-2015, 15:40
  2. Replies: 0 Last Post: 18-07-2012, 10:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts