Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Race Pro pe 20 februarie

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Race Pro pe 20 februarie

    Daca pe 27 februarie, posesorii de PS3 se vor putea bucura de Killzone 2, cei cu Xbox 360 asteapta racer-ul exclusiv de la Atari, intitulat Race Pro. Jocul va fi disponibil din data de 20 februarie. Jocul ar fi trebuit sa fie lansat la sfarsitul anului trecut, inainte sa fie reprogramat pentru 13 februarie. Se pare ca avalansa cu jocuri pe anul acesta se apropie si noi o asteptam cu bratele deschise.
    Attached Images Attached Images image-o-matic.jpeg

  2. #2 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Intr-adevar jocul a fost decalat cu o saptamana, deci iese in aceeasi zi cu Street Fighter 4.
    Dubioasa decizia producatorilor de a-l pune in aceeasi zi cu SF4 dp meu de vedere.

  3. #3 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Intr-adevar jocul a fost decalat cu o saptamana, deci iese in aceeasi zi cu Street Fighter 4.
    Dubioasa decizia producatorilor de a-l pune in aceeasi zi cu SF4 dp meu de vedere.
    Pai mie nu mi se pare dubioasa deloc. Jocul are o nisa clara de cumparatori pentru care iese, la fel si SF4. Ma indoiesc ca cele doua sunt tangente. Nu e ca si cum ar fi iesit pe piata in aceeasi zi 2 shootere de exemplu.

  4. #4 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Tinand cont de faptul ca xbox-ul tanjeste dupa un simulator si dupa un fighter bun deopotriva, eu cred ca vor fi destul de multi care le vor juca pe ambele, de aici si remarca mea de mai sus.

  5. #5 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai da nene, dubioasa din punctul tau de vedere. Marketing si publishing-wise nu cred ca aveau de ce sa se gandeasca ca se pun cu SF4.

  6. #6 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Ma indoiesc ca o sa se incurce reciproc cu vanzarile.

  7. #7 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    Interesant jocul.. pacat c-am volan numai la ps3 si calc...

  8. #8 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Tinand cont de faptul ca xbox-ul tanjeste dupa un simulator si dupa un fighter bun deopotriva, eu cred ca vor fi destul de multi care le vor juca pe ambele, de aici si remarca mea de mai sus.
    Eu sunt de acord cu ideea lui Taw si am prieteni cu Xbox 360 care asteapta cu nerabdare ambele titluri . E pacat sa iasa 2 titluri bune in aceeasi ca nu mai au acelasi impact. Asa am patit cand mi-am luat xbox-ul toamna trecuta si aveam aproape toate jocurile consacrate deodata. In legatura cu vanzarile nu cred ca ar fi o mare problema...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. RACE Pro By GreyhounD in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 228 Last Post: 15-05-2009, 09:55
  2. User Review: Race PRO By GreyhounD in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 20 Last Post: 06-03-2009, 13:14
  3. Race Pro Videos By Bobby in forum Videos
    Replies: 32 Last Post: 06-03-2009, 10:39
  4. Noi imagini din Race Pro By Dj Mo in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 13-09-2008, 11:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts