Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 37

Thread: Zvon: Grand Theft Auto V se va lansa in 2012

  1. #1 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar

    Zvon: Grand Theft Auto V se va lansa in 2012

    Nenumarate surse sustin ca Grand Theft Auto V se va lansa anul viitor. Gamespot a fost informat de la surse apropiate de Rockstar Games, ca a cincea iteratie a titlului Grand Theft Auto este "well under way". O lansare 2012 a fost descrisa ca "pretty likely". In afara de aceste informatii, s-a mai spus doar ca "it's a big one". Doua seturi de casting call-uri, efectuate la inceputul si sfarsitul lui martie, par a indica GTA V. De asemenea, intr-un "rezumat", au fost mentionate un numar de "domain registrations and job listings". Desigur ca Rockstar Games lucreaza la GTA V, dar cu siguranta ar fi frumos sa vedem cum arata de dupa cortina. Tine-ti-va degetele incrucisate pentru GamesCom.
    Attached Images Attached Images grandtheftauto.jpg

  2. #2 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Interesant zvon.
    Chris, incearca pe viitor sa faci o adaptare a stirii, nu o traducere mot-a-mot. Suna mai bine cand prezinti informatia decat o traducere stil google.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Va fi cu engine de Unreal 4

  4. #4 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    @GreyhounD, am mai adaptat-o, dar vad si eu acum ca suna ciudat, am sa iti urmez sfatul.

  5. #5 SP
    Junior Member ilort's Avatar
    marfa

  6. #6 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    @GreyhounD, am mai adaptat-o, dar vad si eu acum ca suna ciudat, am sa iti urmez sfatul.
    Cel mai bine iti extragi informatia din stire, ce vrea sa comunice de fapt si apoi redactezi si prezinti informatia in stilul tau. E mult mai usor si mai bine asa.

  7. #7 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Daca se lucreaza la GTA 5 cum se lucreaza la Max Payne 3 [tot de la Rockstar] , atunci va avea o lansare prin 2014-2015 probabil

  8. #8 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    ^

    And that's a bad thing? Eu am asteptari foarte mari de la Max Payne 3 si nu cred ca Rockstar o sa dezamageasca. Ce-i drept e ca nu-mi prea place ce au facut din noul Max, dar, sa vedem cum au sucit povestea .

  9. #9 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Sper doar ca si acest Grand Theft Auto sa aibe acelasi storyline uimitor :X

  10. #10 SP
    Banned tacconi's Avatar
    gta4 mi-a rapit doi ani din viata... cate 8 ore zilnic... sper ca gta5 sa faca acelasi lucru....

  11. #11 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Cine este pentru Vice City 2 mana sus

    GTA + '80-'90 rulez

  12. #12 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Va fi cu engine de Unreal 4
    Ai fost sarcastic sau...?
    Din moment ce Rockstar il au pe al lor Rage, si au folosit pana acum si Euphoria, cu exceptia lui L.A. Noire care e cu totul alta poveste (Ma refer la Face Tracking si faptul ca au folosit Havok), nu vad de ce l-ar trece pe Unreal 4, eventual un Rage 2 si poate si Euphoria vine cu o versiune noua. Sper ca nu te deranjeaza ca ti-am spus chestile astea

    Draguta stirea.

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Kazumo View Post
    Ai fost sarcastic sau...?
    Din moment ce Rockstar il au pe al lor Rage, si au folosit pana acum si Euphoria, cu exceptia lui L.A. Noire care e cu totul alta poveste (Ma refer la Face Tracking si faptul ca au folosit Havok), nu vad de ce l-ar trece pe Unreal 4, eventual un Rage 2 si poate si Euphoria vine cu o versiune noua. Sper ca nu te deranjeaza ca ti-am spus chestile astea
    Nu ma deranjeaza, don't worry. Glumeam in idee ca se va lansa intr-o perioada in care subit apar si noi console... si parca vad ca iarasi incepe nebunia cu "pe consola mea am FOV-ul mai mic"

  14. #14 SP
    Junior Member Kazumo's Avatar
    Ah' da, ai dreptate, se lanseaza in perioada respectiva.

  15. #15 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    probabil va fi ceva "now" dar cu alt oras si alta poveste ofc

  16. #16 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Singur de data asta cred ca va fi undeva in europa

  17. #17 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Daca, ar fi in Europa, ar fi cam un dezastru . Nu ma refer la jocul in sine, dar imi imaginez cum ar fi GTA in Romania, Italia, Germania, etc...

  18. #18 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Dude, who needs GTA 5 when you have this

  19. #19 SP
    Member tsuby's Avatar
    Eu as fi cel mai fericit daca ar face un Vice City/San Andreas HD. **== Pe mine unul m-a dezamagit GTA 4 dpdv al povestii.

  20. #20 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by tsuby View Post
    Eu as fi cel mai fericit daca ar face un Vice City/San Andreas HD. **== Pe mine unul m-a dezamagit GTA 4 dpdv al povestii.
    subscriu . GTA V sa semene cu Vice City.

    Nici nu stiu sa zic...singura chestie care sa fie in comun la GTA V cu IV e grafica HD . Nimic nu m-a impresionat la jocu ala: controlul omului si al vehiculelor, misiunile, posturile radio, lumea si mai ales POVESTEA. Imi pare rau ca am cumparat jocul asta cu 40 de lei sigilat... nu merita nici macar atat...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online By Walkman in forum Console Club
    Replies: 5620 Last Post: 10-12-2023, 06:55
  2. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts