Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 20 of 20

Thread: Black Ops: DLC-ul cu numarul 3 anuntat

  1. #1 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar

    Black Ops: DLC-ul cu numarul 3 anuntat

    Al treilea Map Pack pentru Black Ops se va lansa pe 28 Iunie, conform unui poster promotional pentru DLC ce a fost trimis firmei VG247 de un magazin de jocuri din UK. Pack-ul, cunoscut ca Annihilation, se va lansa, ca de obicei, prima data pe Xbox LIVE, pentru 1200 MS Points. Acesta a fost pretul pentru toate DLC-urile precedente ale jocului. Annihilation va veni cu 4 noi harti: Hangar 18, Drive-In, Silo, Hazard si de asemenea o noua harta pentru Zombie Mode. Puteti observa imaginile cu detaliile mai jos. Black Ops a avut pana acum 2 DLC-uri: First Strike si Escalation, ultimul fiind lansat pe PS3 saptamana trecuta. Mie mi se pare destul de enervant, adica, imi dau seama ca mai vrei sa scoti bani de pe joc, ca la MW2, dar acolo au fost scoase doar doua DLC-uri, chiar sa le scoti asa pe banda rulanta e deja...patetic.
    Attached Images Attached Images 1597black_ops_colt_commando.jpg blopsmaps.jpg blackops_annihilation.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Gamer4life's Avatar
    Intreaga serie Call of Duty e patetica....e de toata jena,peste o saptamana vor mai scoate inca 40 de dlc-uri toate la 50 $ asa fac ei li sa bagat in sange MONEY,MONEY MONEY,nu le mai pasa sa faca un joc frumos,sa aduca ceva nou,folosesc acelasi lucru de la call of duty 4,alt story doar si inca plus 2-10 dlc la fiecare....Dar speram cu noile standarde aduse de cei de la Dice cu noul Frostbite 2,si cu al lor Battlefield 3 sa ii faca si pe restul sa schimbe cate ceva in noile FPS-uri,pt ca cred ca Frostbite 2 si Dice au ridicat cu mult standardul....pt cum ar trebui sa fie un FPS ADEVARAT.

  3. #3 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nici n-a aparut bine pe PC ultimul DLC ca vine asta...dar stai ca acum vine alde FPS Marius si Downshifting sa te contrazica

    P.S.Eu n-as spune ca intreaga serie e patetica...primele au fost bune..pana la MW(inclusiv)..de acolo..totul a luat-o razna..

  4. #4 SP
    Member pufy's Avatar
    Mie mi se pare normal ,vorbeam ieri cu un prieten care se tot plangea de Activision ,imi explica ce l-a suparat la black ops si mw2 si cand l-am intrebat daca cumpara mw3, a zis: Pai normal !
    Dupa parerea mea ei considera ca totul este in regula sa stoarca bani cu DLC-uri avand in vedere ca multi le cumpara jocurile...

  5. #5 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Si eu voi ajunge probabil cu el in mana...cel mai probabil datorita campaniei SP si datorita distractiei din MP.
    Dar sincer nu stiu, mi-e asa o ciuda ca au luat-o pe drumul asta (DLC-uri la greu, si grafica bullcrap)

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    Si eu voi ajunge probabil cu el in mana...cel mai probabil datorita campaniei SP si datorita distractiei din MP.
    Dar sincer nu stiu, mi-e asa o ciuda ca au luat-o pe drumul asta (DLC-uri la greu, si grafica bullcrap)
    pai daca vezi ca ei tot fac asa tu de ce mai cumperi? Doar ii incurajezi. Mie mi se pare normal ca ei sa faca jocuri anual cu campanii de 3-4 ore si MP identic cu al predecesorului daca la fiecare lansare se vand cu 1 milion de exemplare mai mult decat tura trecuta. Mie mi se pare o tampenie de zile mari.

    Cred ca o sa cumpar Battlefield 3, da MW 3 nu ! De altfel singurul CoD cumparat de mine a fost World at War pt modul cu zombie si si ala l-am luat second hand (take that Activision).

    Daca vreti sa luati MW3 da sa nu le aduceti nici un profit developerilor care se gandesc numa la bani, atunci faceti asa: cumparati MW3 numai second hand si nu cumparati nici un DLC pentru el. Asa ai si jocul si nu le aduci nici lor bani .

    Pe mine ma seaca, cand vad jocuri super originale si inovative care au vrut sa se abata de la regula clasica abia sunt cumparate (un exemplu perfect ar fi Amnesia) dar in schimb jocurile care nu aduc mai nimic de ani de zile is cumparate in disperare (hai sa zicem Resident Evil. Trebuie sa recunoasteti ca RE5 a fost o dezamagire destul de mare daca il comparam cu ce jocuri misto se faceau inainte).

  7. #7 SP
    Senior Member tray's Avatar

  8. #8 SP
    Junior Member Gamer4life's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    nici n-a aparut bine pe PC ultimul DLC ca vine asta...dar stai ca acum vine alde FPS Marius si Downshifting sa te contrazica

    P.S.Eu n-as spune ca intreaga serie e patetica...primele au fost bune..pana la MW(inclusiv)..de acolo..totul a luat-o razna..
    Call of duty 4 a fost k la vremea lui dar de acolo timp de 4 serii,4 ani in care au scos CALL OF DUTY acelasi lucru doar alta campanie...nimic nou ,o grafica mai noua,(daca un gamer incepator in ale jocurilor isi cumpara call of duty mw 3 e ca si cum lear fi jucat pe toate.....acelasi lucru,acelasi gameplay acelasi sute de mii de dlc-uri pe care le scot.Nu pierzi absolut nimica......si mai ales hartile de 2 pe 2 m patrati.Te tot invarti pana te inbeti de cap....Sa fim seriosi.......au gasit solutia de a face bani nui mai intereseaza absolut nimica.....nici de noi nici de joc,doar sa faca o noua campanie.....fac pariu ca ei sau gandit si la call of duty modern warfare 12 si stiu deja campania.....asa ca daca va iesi peste 20 de ani call of duty tot la fel va fi.....ridicol.Harti mici ,grafica (vai samar de mama ei)cred ca ai nevoie de un ps2 sa o duca......sau un pc 486.Poate acum isi vor da ei singur o lovitura sub centura cand toata lumea va cumpara alt shooter.....si poate la anul vor face ceva dar nu prea cred.......si oricum va fi prea tarziu dupa ce isi vor pierde fanii........pt ca nu e nimic NOU.....

  9. #9 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Eu unul am fost de acord cu primele 2 dlc-uri, tinand cont de faptul ca BO il jucam cel mai mult online, dar asta deja e nesimtire. Nici macar nu cred ca am apucat sa fac 50 de meciuri in total pe hartile din Escalation si deja vine un alt DLC ? Pe asta nu-l mai cumpar.. Sa fie sanatosi.

    Deja DLC-urile costa mai mult decat jocul in sine..

  10. #10 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    Hangar 18?Aguante Megadeth!

  11. #11 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    M-am saturat de atata vorbarie pentru Call of Duty. Am jucat primele doua jocuri pe PC la vremea lor. Foarte bune. Mai bune decat Medal of Honor. Apoi odata cu Modern Warfare pur si simplu am avut impresia ca jocul o ia pe alta cale, si anume multiplayer. Eu inteleg nevoia de multiplayer, dar nu inteleg toata isteria asta cu urmatorul Call of Duty care va fi acelasi lucru din nou. De la Call of Duty 2, niciun alt Call of Duty nu m-a mai impresionat. Si chestia cu DLC-uri e foame de bani.

  12. #12 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    @alin_e, what the ...?!

  13. #13 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    @Chris : Nu le ai cu rock-ul,nu?Numele hartii(Hangar 18) este dat de titlul unei melodii Megadeth(thrash metal):Hangar 18.


  14. #14 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Ah, Mai ascult dar nu stiu toate trupele. Scuze atunci, nu am inteles la ce te refereai.

  15. #15 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Hangar 18 e o parte renumita din Area 51.

  16. #16 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Eu sunt curios, va pune cineva pistolul la cap cand dati banii pe dlc-uri sau pe joc in sine ?

  17. #17 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    Quote Originally Posted by Gamer4life View Post
    Intreaga serie Call of Duty e patetica....e de toata jena,peste o saptamana vor mai scoate inca 40 de dlc-uri toate la 50 $ asa fac ei li sa bagat in sange MONEY,MONEY MONEY,nu le mai pasa sa faca un joc frumos,sa aduca ceva nou,folosesc acelasi lucru de la call of duty 4,alt story doar si inca plus 2-10 dlc la fiecare....Dar speram cu noile standarde aduse de cei de la Dice cu noul Frostbite 2,si cu al lor Battlefield 3 sa ii faca si pe restul sa schimbe cate ceva in noile FPS-uri,pt ca cred ca Frostbite 2 si Dice au ridicat cu mult standardul....pt cum ar trebui sa fie un FPS ADEVARAT.
    patetica ah ? patetic - definitie | DEX online

    pathetic* esti TU

    ]*-english term

  18. #18 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    Defapt...
    Wright Patterson Base-asa se numeste baza in interiorul careia se afla Hangar 18 din cate stiu eu(posibil sa gresesc),cladire(aici includ si asa-numitul continut al acesteia) ce a inspirat si melodia cu acelasi nume.N-are rost sa continui pentru ca sunt off-topic.Aceasta a fost o mica precizare.

    On-topic:Cum nu am cumparat DLC-urile de la MW2,nu le voi cumpara nici p-astea.Mai bine investesc in altceva.


  19. #19 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Eu sunt curios, va pune cineva pistolul la cap cand dati banii pe dlc-uri sau pe joc in sine ?
    Dar cand fumezi iti baga cineva tigara in gura?

    E drogul, bineanteles. La fel e valabil si in industria jocurilor.
    ---------------------------------------------------------
    Later Edit:E plina de....drogati.

    PS: Tu? Ti-ai luat drogul, pe ziua de azi?

  20. #20 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Foarte bine ca scot noi dlc, eu abia le astept.

    ps: acest thread nu reprezinta prezentarea unei stiri ci frustrarea unui user. el trebuia inchis din start caci se aduna aici doar mustele la rahat.
    chiar sa le scoti asa pe banda rulanta e deja...patetic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 14 Last Post: 16-08-2011, 16:00
  2. Replies: 0 Last Post: 07-07-2011, 22:11
  3. Noul DLC pentru Black Ops dezvaluit accidental By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 11-04-2011, 10:45
  4. Call of Duty: Black Ops First Strike DLC By Zombozo in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 18-01-2011, 19:53
  5. Call of Duty: Black Ops First Strike DLC anuntat By Anderul in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 25-12-2010, 23:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts