Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: EA nu confirma Mass Effect 2 pe PS3

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    EA nu confirma Mass Effect 2 pe PS3

    EA a refuzat sa explice ce inseamna ca Mass Effect 2 este multi-platform, astfel, trezind zvonuri si mai mari, cum ca jocul ar putea fi lansat si pe Playstation 3. Primul Mass Effect a fost o afacere first-party, jocul fiind lansat doar pe Xbox 360 si PC, Microsoft avand drepturile de publisher. Sunt asteptate in continuare detalii care sa confirme sau sa infirme aparitia jocului pe PS3.
    Attached Images Attached Images mass_effect2.jpg

  2. #2 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Cat de nebun dupa bani sa fii sa lansezi o continuare directa a povestii unui joc aparut cu doar 2 ani in urma si pe un alt sistem, stiind ca posesorii acelui sistem nu au cum sa se bucure la maxim de universul respectiv pentru ca nu au posibilitatea de a incerca titlul precedent din serie?
    Vorbind in nume propriu, daca as avea PS3 si as juca Mass Effect 2 si mi-ar placea la nebunie, as fi dornic de mai mult. Cum mai am de asteptat pana la aparitia lui ME3, imi ramane doar ME1. Dar imi ramane oare? Ce trebuie sa fac pentru asta? Sa arunc 12 milioane pe o alta consola? In final, as fi furios.
    Situatia e complet diferita de a unui titlu care a aparut, de ex., numai pe PS1 si apare 10 ani mai tarziu o continuare si pe Xbox 360.

  3. #3 SP
    Member St Mael's Avatar
    Asta am spus si eu tot timpul, si de aceea cred ca nu se va intampla.

  4. #4 SP
    Member collector's Avatar
    vreau mass effect , nu conteaza pe ce e , dar sa fie !

  5. #5 SP
    Member UrSuLeTzU's Avatar
    Lol, da micro$oftu face asta tot timpul ex: dmc4, ace combat 6, etc... Eu am toate consolele dar probabil o sa-l joc pe calc, deci nu ma afecteaza treaba asta deloc.

  6. #6 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Superb. Abia astept continuarea, indiferent pe ce platforma.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2012, 10:51
  2. Replies: 7 Last Post: 01-07-2010, 17:08
  3. Replies: 16 Last Post: 05-02-2009, 02:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts