Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Modern Warfare 3,confirmat pentru DS

  1. #1 SP
    Junior Member alin_e's Avatar

    Modern Warfare 3,confirmat pentru DS

    Dupa ce saptamana trecuta Treyarch au anuntat varianta pentru Nintendo Wii a jocului Call of Duty: Modern Warfare 3, a venit randul variantei DS, numita "Defiance" sa primeasca confirmarea. Aceasta varianta este realizata de cei de la n-Space. Studio-ul a mai dezvoltat si variantele DS ale Modern Warfare (World at War, Modern Warfare 2: Mobilized si Black Ops). Cei de la n-Space au anuntat pe pagina de Facebook a companiei ca nu vor produce o varianta pentru 3DS deoarece nu li s-a cerut asta. Totusi, nu cred ca noua consola a celor de la Nintendo va ramane pe dinafara. Call of Duty: Modern Warfare 3 se va lansa in luna noiembrie a acestui an pe PS3, Xbox 360, PC si Wii, mai multe detalii urmand sa fie dezvaluite la Call of Duty: XP, la inceputul lunii septembrie.
    Attached Images Attached Images call_of_duty_modern_warfare_3.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cam slabuta miscarea cu DS-uri si 3DS-uri in Romania... parca am fi exact opusul asiaticilor. Ia sa vad, cine are DS sau 3DS, sa ridice manutele in aer

  3. #3 SP
    Member pufy's Avatar
    E destul de scump un 3ds , si eu imi doresc unul dar am auzit ca de la 250 $ il ieftinesc la 170 iar cei care l-au cumparat cu 250 $ primesc 10-20 titluri de jocuri gameboy( or something ) free to download .

  4. #4 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Monky,majoritatea nici nu stiu ce e ala ds in romania,cand le zici ca s-au vandut mai multe dsuri decat pspuri se uita la tine ca chuck norris la athene.
    Banuiesc ca versiunea de ds nu va fi foarte buna,de obicei ei incearca sa lase acelasi tip de planse ca pe consolele ne-handheld si nu prea le iese (de exemplu Captain America)

  5. #5 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Oricum cine cumpara un DS pentru a juca COD pe el...

  6. #6 SP
    幸運な男 DubluVe's Avatar
    M�nuța-n aer la mine, dar nu pot să spun că am fost foarte �nc�ntat de experiența cu DS-ul. PSP-ul �i vine de hac any day. Dar e o chestie simpatică, mai bagi un Pokemon din c�nd �n c�nd, dar COD? Vorba lui FuriaAlba, cine vrea așa ceva pe DS? De la Chinatown Wars �ncoace n-am mai pus m�na pe el.

  7. #7 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Chinatown wars e un remake dupa GTA-ul de gba,dupa parerea mea mult mai bun e cel de gba.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Costul de productie pentru Modern Warfare 2 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 23 Last Post: 30-11-2009, 17:53
  2. Fara beta pentru Modern Warfare 2 By Mika in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 21-08-2009, 20:36
  3. Data de lansare pentru Modern Warfare 2 By istrategie in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 28-03-2009, 02:21
  4. Modern Warfare 2 confirmat pentru Q4 2009 By istrategie in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 19-02-2009, 20:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts