Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: DLC " Rezurrection" a primit data de lansare pentru PS3 si PC

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    DLC " Rezurrection" a primit data de lansare pentru PS3 si PC

    Ultimul DLC pentru Call of Duty: Black Ops a primit in sfarsit data de lansare pentru PS3 si PC, dupa ce o perioada de timp a fost eclusiv pentru X360. Acesta va putea fi achizitionat pe 22 septembrie, iar pentru $15 jucatorii vor primi 5 harti , un soundtrack "Zombies" si o tema pentru PS3 cu harta "Moon". 4 dintre aceste harti au fost incluse si in World at War sau in editia "Hardened" al jocului Black Ops, singura harta noua fiind "Moon". Iar pe 23-25 septembrie va fi un double XP weekend.
    Attached Images Attached Images call_of_duty_black_ops_1280x720.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    Mda, jocul costa 60 euro, si are 4 DLC-uri fiecare costa 14 euro. deci superb, jocu + dlc-urile = 116euro wow wtf... nu putea sa lase jocu la un pret de 20 euro macar? daca tot scoate pe banda rulanta dlc-uri... deocamdata sunt 4...

  3. #3 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    te-ai bagat ca ... VEZI daca nu sti mai bine nu vorbesti e 15 DOLARI fiecare SAU 10 LIRE si jocu nou(release date) e 60 Dolari sau aprox 40 LIRE.

    + Jocul la lansare vine cu mai muult CONTENT DECAT Butterfly High Campany 2 . De ex vine cu 14 harti multiplayer si MOD ZOMBIE COOP pe cand la Butterfly Onslut Coop trebuie cumparat dupa , aa si ce fel de joc permite deblocarea claselor si armelor prin cumpararea lor online huh ?

    Sa fac un total la tot ce poti sa cumperi de pe store pt Butterlfy High Campany 2 ?

  4. #4 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Esti penibil, omul nici macar nu a pomenit de BC2, si tu....mda.

  5. #5 SP
    Banned tacconi's Avatar
    orice parere ati avea... va fi descarcat la greu... eu unul abia il astept doar pt new map zombie

  6. #6 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    @Zero, a pomenit el dar asa mai subtil
    DACA ati lucra pt EA v-as intelege Honestly ! Period

    NU V-A OBLIGA NIMENI SA LE CUMPARATI DLC-URILE

    Care este problema voastra in ce mod face Activision bani?(its a dog eating dog world out there si ei au reusit , lasati prostiile astea ca mulg nu stiu ce vaci sau ca au dlc-uri sub saltea)

    De unde F sake stiti voi ca ei au DLC-urile facute odata cu jocul ? si daca sunt odata cu jocul care e problema ? cu jocul vin oricum o gramada de chestii precum MOD COOP(2 EPIC ZOMBIE MAPS)+ CAMPAIGN+ MULTI+14maps

    anyway im done

  7. #7 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    @BLAUPUNKT lol ma fecior, nu arunca cu pietre ca tiganii la poduri, eu nu am pomenit de nici un BC, sau alt joc, nici nu ma duc sa ma arunc in fantana ca ei lanseaza DLC-uri pe banda rulanta, eu doar am spus ( probabil ca tu ai fumat ceva iarba ) ca ei sunt cam nesimtiti fata de comunitate, eu nu am nici BC, nici un COD cumparat, nu-mi pasa de ele in primu rand.. cred ca tu esti Fan-boy speriat ca zice cineva de jocu tau pretios... mai dute putin la aer si dupa citeste postu meu dinou...

    ---------- Post added 13-09-2011 at 04:16 PM ----------

    A da, si eu inca nu mi-am achizitionat consola ca sa vad ce pret are jocu si dlc-urile pe PSN store sau all the ****, uite aici fecior unde m-am uitat eu... si nu mai plange ok?

    Call of Duty�: Black Ops on Steam sper ca acum vezi?

  8. #8 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Devine amuzantă discuția, dar nu �ndindeți coarda.

  9. #9 SP
    Member Cata96's Avatar
    Eu nu inteleg un singur lucru:
    De ce s-a facut un thread nou!?
    Se putea posta pe threadul dedicat.

  10. #10 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu este thread nou, este o stire ce trateaza subiectul. Pe marginea stirii se discuta diverse lucruri legate, mai mult sau mai putin, de subiect.
    Ca unii nu stiu sau nu sunt in stare sa poarte o discutie in contradictoriu e alta poveste.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 6 Last Post: 13-01-2015, 19:15
  2. Replies: 0 Last Post: 23-02-2011, 21:44
  3. Un nou DLC pentru Mafia II: "Joe�s Adventures" By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 17-09-2010, 18:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts