Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Limita de level 50 de pe PSN a fost scoasa

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Limita de level 50 de pe PSN a fost scoasa

    Va apropiati de level 50 pe PlayStation Network si incepeti sa va panicati pentru ca stiti ca dupaia nu o sa mai puteti avansa in clasament? Stiu ca mai aveti mult pana acolo...era o intrebare retorica. Probabil stirea asta nu o sa intereseze prea multi gameri (probabil doar pe Hakoom si inca cativa gameri care au reusit imposibilul). Conform celor de la IGN, Sony a decis sa scoata aceasta limita si posibil sa o ridice la un alt nivel (momentan nu stim care). Asa ca Hakoom (primul gamer care a ajuns la level 50 in urma cu cateva luni) a devenit direct level 55 cu ajutorul a nu mai mult, nu mai putin de 15,662 de trofee.

    Daca doriti sa ii calcati pe urme, puteti sa o faceti linisiti avand in vedere ca nu veti mai fi opriti de nici o limita pe PSN de acest fel (cel putin pentru moment). Spor la joc!

    P.s. Voi cu ce va mandriti? Cate trofee aveti? Ce level sunteti? Cate platine? Daca ati vrut vreodata sa va "mandriti" cu realizarile voastre pe PSN, ei bine acum e sansa voastra!
    Attached Images Attached Images psn_over_level_50.jpg

  2. #2 SP
    The Insane One Telperion's Avatar
    Si eu sunt abia un amarat de lvl. 9 da il ajung eu pe Hakoom asta , acum serios gz to him chiar e un achievment, respect pt un gamer dedicat

  3. #3 SP
    Member Moromete's Avatar
    ...pai daca suntem noobs si nu jucam si noi Hannah Montana...sau toate jocurile movie related, plus un joc jucat pe trei regiuni diferite si TOATE jocurile de care nu a auzit nimeni nimicPS3 Trophy Leaderboard - YourGamerCards.net

  4. #4 SP
    Soldier Matiutu Silviu's Avatar
    Oare are slujba sau cred ca taicasu ii sheik =D

  5. #5 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Moromete View Post
    ...pai daca suntem noobs si nu jucam si noi Hannah Montana...sau toate jocurile movie related, plus un joc jucat pe trei regiuni diferite si TOATE jocurile de care nu a auzit nimeni nimicPS3 Trophy Leaderboard - YourGamerCards.net
    Hai sa nu fim rai. Am vazut ca multi joaca jocurile movie related. Dar sa ai platina la GT5, Demon's Souls (3 regiuni diferite), FF13 si alte jocuri de genul asta iti trebuie timp, chiar mult. Ma intreb de unde au astia timp? Doar daca nu joaca mai multi pe acelasi cont.

  6. #6 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Hai sa nu fim rai. Am vazut ca multi joaca jocurile movie related. Dar sa ai platina la GT5, Demon's Souls (3 regiuni diferite), FF13 si alte jocuri de genul asta iti trebuie timp, chiar mult. Ma intreb de unde au astia timp? Doar daca nu joaca mai multi pe acelasi cont.
    Intreaba-l si pe Ronan asta Eu am incetat sa-mi pun intrebari de astea de ceva vreme, suntem prea multi si prea diferiti, unii au bani si timp berechet, altii lucreaza 12 ore pe si de-abia isi platesc chiria si intretinerea si mai mananca daca apuca si ei un covrig si un cornulet sau ceva. Eu de asta sunt ateu, imi vine sa vomit cand aud preotii si biblia cu aburelile de genul : ne nastem egali, etc.

  7. #7 SP
    Junior Member Seraphero's Avatar
    O intrebare, desi nu are legatura cu subiectul abordat, daca ai cont de uk, si eventual trofee la un joc zona 2, si joci acelasi joc, dar zona 1, iti da trofee separate?
    Multumesc anticipat

  8. #8 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Depinde de joc

  9. #9 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Moromete View Post
    ...pai daca suntem noobs si nu jucam si noi Hannah Montana...sau toate jocurile movie related, plus un joc jucat pe trei regiuni diferite si TOATE jocurile de care nu a auzit nimeni nimicPS3 Trophy Leaderboard - YourGamerCards.net
    Din cate stiam eu Hakoom si majoritatea care sunt in top 5(daca nu chiar 10) au consolele modate si asa au obtinut atatea trofee ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 15 Last Post: 23-01-2015, 16:21
  2. Zvon: Xbox Live - creste limita de friends ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-10-2010, 19:20
  3. Concurs - La Limita Imposibilului By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 7 Last Post: 01-06-2009, 10:59
  4. La Limita Imposibilului - Comentarii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 22 Last Post: 15-11-2008, 18:33

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts