Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Resident Evil: Operation Racoon City primeste data de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Resident Evil: Operation Racoon City primeste data de lansare

    Din pacate trebuie sa mentionez ca America de Nord a primit data de lansare dar oricum versiunea europeana nu va fi cu mult in urma (asta daca nu patim ca si la MGS HD Collection). In fine, in data de 20 martie americanii se vor bucura de acest joc (daca va fi bun bine-nteles)... cel putin pe PS3 sau Xbox 360, versiunea de PC neprimind o data de lansare. Deci gasiti-va niste prieteni, antrenati-va la un Left 4 Dead si pregatiti-va pentru acest third person team based shooter.
    Attached Images Attached Images 1280_resident-20evil.-20operation-20racoon-20city.jpg

  2. #2 SP
    Member Dasani's Avatar
    Jocul va fi o bataie de joc pentru fanii seriei.

  3. #3 SP
    Banned tacconi's Avatar
    dap... desene animate din pacate

  4. #4 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Daca va trebui sa il omor pe Leon o sa sting jocul

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Leon nu moare. Actiunea jocului se petrece intre 2 si 3. Leon apare in 4.

  6. #6 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Scuza-ma Ronan. check your facts, Leon apare in 2 unde e prima lui zi in Racoon City Police Department si dupa lucreaza pentru presedinte pentru 6 ani, abia apoi apare in 4.

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    Scuza-ma Ronan. check your facts, Leon apare in 2 unde e prima lui zi in Racoon City Police Department si dupa lucreaza pentru presedinte pentru 6 ani, abia apoi apare in 4.
    N-ai inteles nimic din ce-am zis. - e drept ca nici eu n-am fost bogat in cuvinte dar nu era asa greu sa-ti dai seama ce-am zis

    Stiu foarte bine ca Leon apare in 2 (pot face o teza de doctorat din povestea jocului/seriei), eu am zis ca N-ARE CUM SA MOARA IN Resident Evil: Operation Racoon City DEOARECE ACTIUNEA JOCULUI SE PETRECE INTRE 2 si 3 SI CA EL, LEON, DUPA AIA APARE SI IN 4. DACA MOARE IN Resident Evil: Operation Racoon City CUM MAI APARE IN 4?

    Astea-s clisee, binecunoscute, cum a fost si cu Ada (din RE 2).

    Evil: Operation Racoon City nu schimba cu nimic povestea principala a jocului/seriei. E ca si cum ai juca un prologue la...Dead Space (tot acolo se ajunge la povestea din 1 si 2 indiferent ce ai face in prologue).

    ...no!

  8. #8 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Poate trebuie sa il omori pe Leon dar scapa, la fel ca Krauser

  9. #9 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    O porcarie,bataie de joc ,probabil o sa ia note mici ...oricum astept sa vad un review

  10. #10 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Si Twilight Princess Wii a luat note mari chiar daca trebuia sa satisfaci placeriile erotice ale controllerului pentru a ataca din cauza Twilight Princess gamecube care e un joc foarte bun, poate si asta o sa ia note mari pentru ca e din seria RE si nu o sa le pese la fanboyz.

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Doar acum am vazut gresala din titlu (ma rog, nu neaparat o gresala in adevaratul sens al cuvantului):

    Resident Evil: Operation Racoon City primeste data de lansare
    Corect e:

    Resident Evil: Operation Racoon City primeste o noua data de lansare

    ...chiar a 3-a
    • 28.10.2011
    • 25.11.2011 (o data pe care inca multe site-uri o mentin) ex. shopto
    • 20.30.2012
    Ce ma enerveaza pe mine fazele astea...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Resident Evil 6 primeste data de lansare By Dant3 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 26-01-2012, 12:15
  2. Replies: 0 Last Post: 12-01-2012, 21:13

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts