Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: "Winter of RPG" noua campanie pentru PSN a celor de la Square Enix

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    "Winter of RPG" noua campanie pentru PSN a celor de la Square Enix

    Poate cativa vor fi dezamagiti cand vor afla ca acest "Winter of RPG" campaign e legata mai mult de jocurile clasice lansate cu multi ani in urma si nu de niste IP-uri noi, sequel-uri sau alte chestii de genul. Totusi melancolicii se vor bucura cand vor afla ce titluri ne pregatesc cei de la Square Enix. Pe 8 noiembrie vom putea cumpara jocul Chrono Cross (care la vremea sa a luat nota 10 de la Gamespot). Celelalte doua jocuri evident sunt niste jocuri din seria Final Fantasy. Dar care? Au lansat cam tot ce era pe PS1. Chiar de aceea au decis ca in 22 noiembrie sa lanseze Final Fantasy V iar in 6 decembrie Final Fantasy VI (ambele fiind considerate ca fiind unele dintre cele mai bune jocuri lansate pe SNES vreodata). Toate trei jocurile vor fi la categoria PSOne classics dar jocurile din seria Final Fantasy vor avea cinematics-uri noi oferite de developeri.

    Din pacate aceasta campanie momentan e adresata doar celor care au un cont de US, dar aceasta "problema" se poate rezolva in doar 5 minute. Deci cu alte cuvinte nu aveti nici o scuza sa nu puneti mana pe aceste incredibile titluri care au facut ravagii la vremea lor.
    Attached Images Attached Images chrono_cross_1280x720.jpg

  2. #2 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Ya know what's funny? Chrono Cross ar face ravagii si in prezent daca ar trece lumea de "coperta". Mi-ai dat si palpitatii cu poza aia.

  3. #3 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Doar un cuvant cand am vazut poza cu Chrono Cross: "Wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo! ! !!"

    O stire foarte frumoasa! Am rupt in doua CC-ul la vremea lui. Unul dintre cele mai tari RPG-uri EVER!!!

    Pentru cei nostalgici, mai jos una din melodiile mele preferate din Chrono Cross.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 02-01-2014, 16:04
  2. Replies: 1 Last Post: 25-09-2012, 16:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts