Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: DiRT 2 Aterizeaza In Septembrie

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    DiRT 2 Aterizeaza In Septembrie

    In timpul conferintei de presa de la Gamers Day, Codemasters au anuntat ca off-road racer-ul DiRT2 va ateriza pe console in luna Septembrie. Folosind ultima versiune a engine-ului EGO (folosit de asemenea si in GRID), jocul prezinta un mod World Tour care te duce in diverse locatii precum America de Nord, Japonia, Baja si Croatia. Din fericire, Codemasters ne promite un multiplayer care va avea "de toate" cu diferite functii sociale.

    De asemenea avem si cateva screenshot-uri noi, astfel avand posibilitatea de a vedea cum vor arata versiunile de Xbox 360, PC si PlayStation 3 a jocului.
    Attached Images Attached Images dirt2-0.jpg dirt2.jpg dirt2-1.jpg dirt2-2.jpg dirt2-3.jpg

  2. #2 SP
    Member collector's Avatar
    Wayyyyy abia astept !

  3. #3 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hihi. Super. Parca mai trebuia sa se lanseze si un grid 2, nu? sau nu mai stiu.. imi aminstesc doar ca atunci cand a fost anuntat dirt2, au mai anuntat un joc auto.. dar nu mai stiu care. Cine ma lamureste si pe mine are un Thanks

  4. #4 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Hihi. Super. Parca mai trebuia sa se lanseze si un grid 2, nu? sau nu mai stiu.. imi aminstesc doar ca atunci cand a fost anuntat dirt2, au mai anuntat un joc auto.. dar nu mai stiu care. Cine ma lamureste si pe mine are un Thanks
    FUEL ... daca te referi la joc auto tot de Codemasters

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Hihi. Super. Parca mai trebuia sa se lanseze si un grid 2, nu? sau nu mai stiu.. imi aminstesc doar ca atunci cand a fost anuntat dirt2, au mai anuntat un joc auto.. dar nu mai stiu care. Cine ma lamureste si pe mine are un Thanks
    FUEL este celalalt joc,si este un racer open world
    Dirt mi-a placut destul de mult,asa ca abia astept Dirt 2. Ma bucur ca se lanseaza in 2009

  6. #6 SP
    Member slabunator's Avatar
    alea sunt poze in-game ?

  7. #7 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    alea sunt poze in-game ?
    cu siguranta nu

  8. #8 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    thanx .

  9. #9 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    alea sunt poze in-game ?
    Relax, sunt poze predandate. Nici pe PC nu exista puterea grafica sa arate asa. Nu mai vorbim pe console, unde grafica e castrata la modul jenant, pentru a rula pe un hardware total invechit si deja slab.

    Ai thread cu F.E.A.R. 2 dedicat. Macar daca vrei sa ne dovedesti superioritatea PC-ului si prostimea noastra fa-o pe thread-ul potrivit.

    Quote Originally Posted by tphase View Post
    Ai thread cu F.E.A.R. 2 dedicat. Macar daca vrei sa ne dovedesti superioritatea PC-ului si prostimea noastra fa-o pe thread-ul potrivit.
    Incercam sa iti explic printr-o analogie de ce marketing-ul se face cu poze prerandate si nu cu capturi de ecran din joc, raspunzand la intrebarea unui user de mai sus.

    Cat despre partea a doua cu flame si prostime, prostimea ti-ai dovedit-o stergandu-mi postul si argumentele care erau pur tehnic si reale. Insa se pare ca ceea ce este realitate evidenta, pentru tine e flame. Pentru ca daca e sa o luam asa, "pentru a rula pe un hardware total invechit si deja slab" este intradevar flame, in nici un caz ce mi-ai sters tu.

  10. #10 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    thpase, ai o problema majora. Mergi te rog si trateaza repede ca e grav. Citeste putin mai sus raspunsul meu la intrebarea lui aallex. Ala este raspunsul unui om normal. Al tau este al unui om plin de frustrari. Data viitoare te rog frumos sa te abtii de la flame ca sa nu ne spunem la revedere. Te suport de prea multa vreme si incep sa ma cam satur.

  11. #11 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    cu siguranta nu
    multumesc, ce m-a indus in eroare a fost ca mika a zis ca din screenshoturi putem sa ne dam seama cum va arata jocul , de aici am dedus ca ar fii vorba de poze in-game. facusem ochii mari bineinteles

  12. #12 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    No Way Abia Asept :X:XX:X:X Iubesc Off-ROad-ingul :X

  13. #13 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    E foarte bine ca vom avea Dirt 2 insa intrebarea mea este urmatoarea: astia au uitat ca mai exista si zapada pe mapamondul asta? Nu stiu daca in Dirt 1 exista planse cu asa ceva pt ca din cate am vazut eu (pe ici pe colo) nu sunt.Tare mi-ar placea sa mai vad asa ceva, cum era in Colin 3 si 4 parca...bancuri imense de zapada, trasee cu gheata, pomii plini de zapada...o frumusete de trasee pe care imi era drag sa ma dau cu masina...poate ca in acesta (Dirt 2) vom avea si asa ceva...tare mult m-as bucura sa fie zapada, ploaie si noroi

  14. #14 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Desi lansarea din Septembrie este la cateva luni bune distanta, Codemasters se gandesc deja la DLC pentru acest joc.

    Gavin Raeburn, producer-ul executiv a declarat ca vor lansa un numar mic de DLC-uri imediat dupa lansarea jocului pe care jucatorii le vor putea folosi pentru a-si personaliza jocul. Probabil asta inseamna ca ne vom putea customiza masinile mai mult.

    De asemenea nu s-a mentionat pretul, iar faptul ca pachete DLC Premium ies la cateva zile dupa lansarea jocului devine iritant deoarece se pare ca toti producatori adopta aceast tactica. De ce nu urmeaza toti exemplul celor de la Criterion cu al lor Burnout Paradise?

    Si cateva poze noi .
    Attached Images Attached Images dirt2_concept_battersea_poster-noscale.jpg dirt2_concept_uk_battersea-noscale.jpg dirt2_concept_uk_battersea_exterior-noscale.jpg dirt2_target_rv_1-noscale.jpg dirt2_target_rv_2-noscale.jpg dirt2_target_rv_ext_02a-noscale.jpg

  15. #15 SP
    Member collector's Avatar
    cum frate sa scoti dlc imediat dupa ce apare jocu .. ?
    dlcu e facut sa mai prelungeasca viata jocului .. un mic expansion .. la ceva vreme dupa lansare , nu sa mulga cat mai mult de la cumparatori

  16. #16 SP
    Member mitnic's Avatar
    ce bine arata jocu ... sper ca nu o vor da in bara

  17. #17 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    wow deabea astept

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. War Thunder aterizeaza si pe PlayStation 4 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-05-2013, 04:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts