Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Zvon - God Of War IV va avea Online Co-Op

  1. #1 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar

    Zvon - God Of War IV va avea Online Co-Op

    Seria God Of War a fost una de proportii mitice, cu un gameplay fluent si o poveste pe masura. Conform unui articol al numarului din ianuarie al revistei PSM3 se zvoneste ca urmatoarea aventura din universul God Of War va include si un mod Co-Op online cu Kratos si fratele sau Deimos, incercand sa scape din "lumea de dincolo". Daca va incanta ideea de a provoca "haos in infern" alaturi de prieteni, e posibil ca God Of War IV sa fie lansat in 2012.

    God of War IV Set To Feature Online Co-Op With Kratos & Deimos
    Attached Images Attached Images god-war-ghost-sparta.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    chestia asta se zvonea de nu stiu cat timp... dinainte sa se lanseze GoW 3 sau Ghost of Sparta. Oricum nu prea stiu cum sa imi imaginez un God of War cu co-op. cred ca ar fi complete chaos

  3. #3 SP
    Member Moromete's Avatar
    WOW ce surpriza! God of modern Warfare 5,6,7,8...

  4. #4 SP
    Member nutzule's Avatar
    ideea e buna, oricum daca va avea online co-op (in story, campaigne), mai mult ca sigur va avea si playstory co-op offline (2 players) - vezi resident evil 5

  5. #5 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Te mai uiti cum va fi. God Of War e jocul care nu se rateaza.
    Na, acuma sa nu fie facut ca sa fie la numar.

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by nutzule View Post
    ideea e buna, oricum daca va avea online co-op (in story, campaigne), mai mult ca sigur va avea si playstory co-op offline (2 players) - vezi resident evil 5
    da dar RE 5 e un shooter si acolo cat de cat ar avea logica si ar fi realizabil. Dar la God of War imi e groaza sa ma gandesc cand o sa vad de 2 ori mai multe lanturi invartindu-se pe intreg ecranul . oricum era destul de greu sa urmaresti inamicii cand erau doar o singura pereche de lanturi. Dar poate o sa fie oarecum diferit cum era la Ghost of Sparta: Kratos cu lanturi, Deimos cu scut si sulita...

  7. #7 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    da dar RE 5 e un shooter si acolo cat de cat ar avea logica si ar fi realizabil. Dar la God of War imi e groaza sa ma gandesc cand o sa vad de 2 ori mai multe lanturi invartindu-se pe intreg ecranul . oricum era destul de greu sa urmaresti inamicii cand erau doar o singura pereche de lanturi. Dar poate o sa fie oarecum diferit cum era la Ghost of Sparta: Kratos cu lanturi, Deimos cu scut si sulita...
    Defapt Deimos va avea un sac plin cu Nokia-uri 1100 care nu se termina niciodata, cu care o sa arunce in adversari sa le sparga capul.

  8. #8 SP
    Junior Member sayne's Avatar
    trebuia sa scoata ceva altfel psn pass nu mai putea fi implementat

  9. #9 SP
    Senior Member tray's Avatar
    parca era doar trilogie :\

  10. #10 SP
    Junior Member crossbreed's Avatar
    Da nu a murit si frate-su in joc? nu mai stiu daca in 3 sau in care, ramai cu scutul si sulita dupa, iar kratos se omoara la sfarsitul celui de al 3-lea joc... asa ca de unde si 4??? Deja suna a telenovela...

  11. #11 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Tu chiar nu iti dai seama cat de idiot esti spunand sfarsitul si lucruri esentiale din joc?

  12. #12 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Este doar un zvon nu stim nimic concret , personal nu ma deranjeaza ideea insa cum a spus si Tudoran , se zvoneste dinainte de God of war 3 chestia asta .

  13. #13 SP
    Junior Member jin kazama�'s Avatar
    Nice newwwwwzzzzzzzzzzzzzzz.Very good .. Hopefully they will come out in production and will not remain just a rumor

  14. #14 SP
    Junior Member crossbreed's Avatar
    @Teo: and?? what's the point? trebuia sa pun tag de < collapse > si sa scriu SPOILER??? :rofl: ghinionul celor care nu l-au jucat...

  15. #15 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar





    Brother.
    The phoenix has-been drinking your blood, full of your anger, your strength, and During her rebirth, she Also has let you in life.
    Now I ask you, what are you going to do ... would you leave me here in hell?
    Kratos, wake up, wake up!

  16. #16 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by crossbreed View Post
    Da nu a murit si frate-su in joc? nu mai stiu daca in 3 sau in care, ramai cu scutul si sulita dupa, iar kratos se omoara la sfarsitul celui de al 3-lea joc... asa ca de unde si 4??? Deja suna a telenovela...
    Sa te duci fix in...sa nu zic ce...

  17. #17 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Sa te duci fix in...sa nu zic ce...
    Zic eu in ce? Parca mi-e dor de un ban.

  18. #18 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Zic eu in ce? Parca mi-e dor de un ban.
    Eu ce sa zic, eu chiar mi-am luat recent toata colectia GOW pt PS3 (alea 2 de PSP si alea 2 de PS2 remasterizate) + GOW3-ul si am inceput sa le joc in ordinea "cronologica". Iti dai seama ce placut e pt mine acest "mic" spoiler.

  19. #19 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mi se pare destul de neechilibrata treaba, daca un idiot zice un spoiler si strica placerea de joc a 10 oameni nu e nimic => experienta de joc stricata=> bani pe fereastra dar daca altu il baga in organul mumei lui ia ban...chestia asta trebuie pedepsita cu banare capitala.punct

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Zvon: Mass Effect 3 va avea co-op By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 20:32
  2. Replies: 20 Last Post: 07-06-2011, 21:41
  3. God of War va avea si Comics By DJ_Andrei in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 17-07-2009, 17:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts