Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Mafia III peste cativa ani

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Mafia III peste cativa ani

    Mafia II a fost lansat in vara si a fost o lansare de succes. Finalul a dezamagit insa multi gameri, insa si mai multi sunt nerabdatori sa vada continuarea. Din pacate, sau din fericire, Take Two nu planuieste sa lanseze Mafia III in urmatorii 2 ani, avand o politica a lansarilor diferita fata de EA, Activision sau Ubisoft. In concluzie, sunt sanse mari ca Mafia III sa fie lansat, insa nu va asteptati sa-l vedeti in urmatorii 2 ani.
    Attached Images Attached Images mafia1.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Sa speram ca de data asta va exista si free mode.

  3. #3 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by Miata View Post
    ce stire de rahat, normal ca va fi un Mafia III si normal ca nu va fi lansat cel putin in urmatorii 2 ani, e ca si cum ai spune ca cei de la Rockstar lucreaza la un nou GTA V si va fi lansat peste cativa ani
    De ce e o stire de ra%@t? A aparut un zvon mai de curand precum ca Mafia 3 o sa apara si omul a pus-o pe site.Inainte sa mai postezi,te rog sa citesti http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/

  4. #4 SP
    Member slabunator's Avatar
    Se vede ca-i luna plina, se transforma lumea in fiinte neprietenoase

    Miata@ Stirea nu e de rahat si daca informatia prezenta iti pare la mintea cocosului. Cel putin e o informatie oficiala, cel mult o "revelatie", eu si probabil multi nu ne-am gandit serios la continuarea seriei.

    @erik man nu te ambala, chiar daca s-ar fii referit la tine. nici n-a facut-o.

  5. #5 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Sper ca la asta sa se indoaie paltonu.

  6. #6 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Mafia II a fost lansat in vara si a fost o lansare de succes. Finalul a dezamagit insa multi gameri, insa si mai multi sunt nerabdatori sa vada continuarea. Din pacate, sau din fericire, Take Two nu planuieste sa lanseze Mafia III in urmatorii 2 ani, avand o politica a lansarilor diferita fata de EA, Activision sau Ubisoft. In concluzie, sunt sanse mari ca Mafia III sa fie lansat, insa nu va asteptati sa-l vedeti in urmatorii 2 ani.
    Sper ca daca tot lucreaza la el 3-4 ani sa fie mai lung nu ca mafia II la care au lucrat 6-7 ani ( nu stiu exact) si l-am terminat in 8 ore

  7. #7 SP
    Member Mircea's Avatar
    Pai dupa 8 ani (daca nu ma insel) de la lansarea primei versiuni si-a facut aparitia partea a II a ,cred ca 3 ani pentru partea a III a este prea putin
    Mafia 1 - superb
    Mafia 2 -superb dar prea scurt si final dezamagitor

  8. #8 SP
    Member tsuby's Avatar
    Pe mine nu m-a dezamagit finalul de la Mafia, m-a intristat.

  9. #9 SP
    Member Ares's Avatar
    sau poate urmeaza aceasi reteta de succes precum duke nukem forever

  10. #10 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Mafia II mi-a placut foarte mult, iar cand am ajuns la final, si am vazut cum s-a terminat, ma gandeam cand apare Mafia III

  11. #11 SP
    Junior Member onizuka_ffx's Avatar
    Ambele au fost sperbe insa parerea mea este ca Mafia I a fost mai frumos... cat veni de Mafia III nu stiu ce sa zic dar Mafia II este un Must Have cu siguranta!!!

  12. #12 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Invii si eu putin topicul asta... Mai are cineva vesti despre Mafia 3? Legat de cei care au spus ca Mafia 2 a fost prea scurt, jucati si DLCurile: The Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendeta si Joe's Adventures si cu siguranta nu o sa vi se mai para asa scurt.

  13. #13 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Astept cu maxim interes.

  14. #14 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Deocamdata asteptam sa creasca iarba.

  15. #15 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate View Post
    Sa speram ca de data asta va exista si free mode.
    Probabil ca prin free mode, te referi la open-world.
    Mafia II, devine un joc open-world dupa ce cumperi unul dintre DLC-uri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 30-06-2013, 00:54
  2. Replies: 0 Last Post: 30-06-2013, 00:53
  3. Replies: 15 Last Post: 17-06-2013, 11:26
  4. NFS: peste 100 de milioane By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 21-10-2009, 20:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts