Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Un nou Monster Hunter va fi lansat pentru PlayStation Vita

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Un nou Monster Hunter va fi lansat pentru PlayStation Vita

    Dintre toti gamerii de pe pamant, cred ca posesorii japonezi de PlayStation Vita sunt cei mai suparati pe faptul ca cei Capcom nu au anuntat nici un joc din seria Monster Hunter pentru cea mai noua consola portabila a lor, acestia avand de ales intre a ramane cu buza umflata sau a cumpara un Nintendo 3DS... Bineanteles aceasta a fost situatia pana in momentul de fata. Nikkei Trendy, un angajat de la Capcom a anuntat ca dupa a doua jumatate a anului 2012 vor lansa un nou joc Monster Hunter pentru PSV. Aceasta nu a oferit nici un alt detaliu, deci nu stim daca e vorba cumva de un spin-off cum a fost Portable 3rd sau chiar Monster Hunter 4 care in momentul de fata e un 3DS exclusive.
    Attached Images Attached Images monster-hunter_1280x720.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar
    Monster Hunter un joc excelent.

  3. #3 SP
    Member sensamur's Avatar
    Stai putin un nou MH sau Monster Hunter Portable 3rd? Intradevar MH pe PSP a fost si este un joc de top ,desi simplu ca story si in multe alte privinte , jocul creaza dependenta si e foarte amuzant de jucat in multiplayer cu prietenii(scopul pt care a fost creat PSP).Eu totusi vreau sa scoata MHP3rd in engleza mai intai de toate,dar daca o sa apara un nou MH pe PSVITA o sa rupa gura targului si poate o sa ma convinga sa achizitionez unul desi aveam de gand sa astept o varianta slim.

  4. #4 SP
    Member Swift's Avatar
    Imi place ca voi nu dati sursa de unde ati luat stirea.

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Swift View Post
    Imi place ca voi nu dati sursa de unde ati luat stirea.
    ia mai Toma Necredinciosule . Sursa asta am folosit-o in urma cu o saptamana Report: Monster Hunter Vita to arrive in Japan by second-half 2012 | VG247 si vad ca au mai aparut ceva de atunci: US retailer lists Monster Hunter Portable 3, FFX, Lord of Apocalypse for Vita | VG247 .Hai sa incep si eu ca tine: imi place ca multi citesc stirea, o comenteaza da nu se oboseasc sa ofere macar un thanks desi nu ii costa mai nimic.

    cat despre ce a spus sensamur nu pot decat sa ii dau dreptate. Desi un Monster Hunter s-ar vinde ca painea calda pentru PS Vita, ar fi putut Capcom sa lanseze si Monster Hunter Portable 3rd in afara Japoniei (mai ales ca e cel mai vandut MH din serie in Japonia si sigur inca 1 milion de exemplare vandute nu i-ar fi deranjat). Eu vroiam sa il cumpar cu mult timp in urma si sunt sigur ca ar fi multi altii ca mine. Nu inteleg deloc miscarea asta... chiar asa de greu e sa traduca un astfel de joc? (mai ales ca isi vor scoate banii pentru ca se vor vinde in jur de 1 milion de exemplare in Europa si America la un loc).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-02-2015, 21:48
  2. Replies: 9 Last Post: 09-10-2013, 19:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts