Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 28

Thread: Crytek va anunta un nou proiect "absolut fantastic" luna viitoare

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Crytek va anunta un nou proiect "absolut fantastic" luna viitoare

    Nick Button-Brown, managerul general de la Crytek nu a fost deloc modest cand a spus celor de la CVG ca luna viitoare vor anunta un nou proiect care va fi (citez) "absolutely fantastic". Deci cu alte cuvinte, multi gameri sunt probabil deja cu sufletul la gura citind aceste randuri, intrebandu-se ce ar putea fi acest nou proiect: un FPS? O exclusivitate? Ceva motion controlled game? Nu stim. Pe internet tot circula zvonuri despre un al trilea Crysis sau chiar si un nou Time Splitters. Sincer sper sa fie vorba mai degraba de un nou IP decat de un sequel/prequel sau altceva de genul acesta.

    Oricum tot ce ramane de facut e sa asteptam luna aprilie pentru ca cei de la Crytek sa ne lumineze si pe noi, gamerii.
    Attached Images Attached Images 1296563545720p-crysis-2-wallpaper-hd5.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member cromad007's Avatar
    nu cred ca va fi asa de fantastic, cry2 a fost mediocru comparat cu cry 1

  3. #3 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Crytek :rolls eyes then flushes toilet:

  4. #4 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    Nu vreau nici un alt nou ip, nu vreau sa se reinventeze roata, vreau doar Crysis 3

  5. #5 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Sper că nu �ncă un FPS/Crysis 3 şi sper să nu fie pe generaţia asta de console, chiar nu prea văd de ce ai dezvolta un joc pe generaţia actuală c�nd ai tehnologie next-gen iar următoarele console nu sunt foarte departe.

  6. #6 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Dezvolti pe actuala ca nu-i alta. Iar aia cu "următoarele console nu sunt foarte departe" e o figura de stil, my friend.

  7. #7 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Ba este, pot dezvolta un IP/Crysis 3 exclusiv pentru PC care sa beneficieze de cea mai noua tehnologie (primul s-a vandut destul de bine, chiar daca nu a fost lansat si pe console la vremea lui) si sa-l porteze dupa aceea si pe viitoarea generatie de console.

  8. #8 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Posibil sa fie un joc filmat , sau whatever

  9. #9 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Eu vreau detalii despre RYSE!

  10. #10 SP
    Member pufy's Avatar
    Parca tot pe forum am citit cum ca acesti Crytek lucreaza la Homefront 2 ? sau am avut inca nu nasty dream

  11. #11 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by pufy View Post
    Parca tot pe forum am citit cum ca acesti Crytek lucreaza la Homefront 2 ? sau am avut inca nu nasty dream
    dap. studio-ul din Nottingham parca se ocupa de Homefront 2, in timp ce cel din Frankfurt se ocupa de Ryse. Da din cate stiu mai au cev studio-uri baietii de la Crytek.

  12. #12 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Da, au mai exact 6 studio-uri ( inclusiv in Bulgaria).

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Crytek va anunta un nou proiect "absolut fantastic" luna viitoare


    Nu m-am putut abtine!

  14. #14 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Crytek :rolls eyes then flushes toilet:
    Fiecare are dreptul la o parere, dar ce faci tu ii o insulta...asa ca ar fi mai bine sa o ti pt tine. Crytek inseamna mai mult decat un tech demo si a demonstrat asta prin Crysis 1 si 2. Ambele au avut o poveste decenta, gameplay captivant, o prezentare de invidiat si poate cel mai important faptul ca nu sunt un coridor shooter cu o campanie de 6 ore. Cei care sunt prea orbi sa vada asta sa se intoarca la Call of Duty si restul clonelor, sa nu mai polueze astfel de thread-uri.

  15. #15 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by hitokiri View Post
    Crytek inseamna mai mult decat un tech demo si a demonstrat asta prin Crysis 1 si 2.
    Ai uitat de primul Far Cry, care ramane printre cele mai bune shootere facute vreodata.

  16. #16 SP
    Junior Member d4ni3l's Avatar

  17. #17 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by hitokiri View Post
    Fiecare are dreptul la o parere, dar ce faci tu ii o insulta...asa ca ar fi mai bine sa o ti pt tine. Crytek inseamna mai mult decat un tech demo si a demonstrat asta prin Crysis 1 si 2. Ambele au avut o poveste decenta, gameplay captivant, o prezentare de invidiat si poate cel mai important faptul ca nu sunt un coridor shooter cu o campanie de 6 ore. Cei care sunt prea orbi sa vada asta sa se intoarca la Call of Duty si restul clonelor, sa nu mai polueze astfel de thread-uri.
    In primul rand,asta este parerea mea PERSONALA,in al doilea rand ,nu sunt fan al seriei COD, asa ca vezi-ti de ale tale.

  18. #18 SP
    Junior Member miron's Avatar
    Crysis 2 a fost bestial.Poate un Crysis 3?Chiar l-as cumpara.

  19. #19 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Mie mi s-a parut mult mai slab Crysis 2 decat primul,cel putin mp-ul e mizerabil.

  20. #20 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Crysis 2 = mizerie

    Ca si 75% din jocurile care apar pe piata. Arunca acolo ceva grafica, sunete, sa ia ochii, gameplay lipsa, noutati lipsa, strica si ce era bun din vechi, si gata jocul. Asteapta sa se vanda.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Crytek prezinta un VR demo numit "Back to Dinosaur Island" By djleo666 in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 19-03-2015, 15:40
  2. Replies: 1 Last Post: 06-12-2013, 00:47
  3. Replies: 17 Last Post: 09-01-2013, 16:46
  4. Replies: 22 Last Post: 24-02-2012, 19:31

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts