Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: Crysis 3 anuntat

  1. #1 SP
    Member Xristina's Avatar

    Crysis 3 anuntat

    Aduceti covorul rosu, lustruiti trompetele, sa intampinam cum se cuvine anuntul lui Cevat Yerli, CEO Crytek: "Crysis 3 is a thrilling mix of sandbox gameplay, advanced combat and hi-tech human and alien weaponry that shooter fans will love". Sunteti entuziasmati deja? Daca nu o sa va mai tentez cu o editie de speciala pentru acest joc, anume "Hunter Edition" ce va contine 3 unlock-uri pentru multiplayer, precum si mai multe perkuri aditionale pentru nano suit. Va las in continuare sa cititi sinopsisul si sa va delectati cu cateva screenshoturi:
    Players take on the role of ‘Prophet’ as he returns to New York, only to discover that the city has been encased in a Nanodome created by the corrupt Cell Corporation. The New York City Liberty Dome is a veritable urban rainforest teeming with overgrown trees, dense swamplands and raging rivers. Within the Liberty Dome, seven distinct and treacherous environments become known as the Seven Wonders. This dangerous new world demands advanced weapons and tactics. Prophet will utilize a lethal composite bow, an enhanced Nanosuit and devastating alien tech to become the deadliest hunter on the planet.
    Attached Images Attached Images crysis_3_screen_1_-_prophet_the_hunter.jpg crysis_3_screen_5_-_assess_adapt_attack.jpg crysis_3_online_screen_1_-_cars.jpg crysis_3_online_screen_2_-_ocean.jpg crysis_3_online_screen_3_-_collapsed_building.jpg

  2. #2 SP
    Banned isis's Avatar
    Imi place, cu arcu

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by isis View Post
    Imi place, cu arcu
    Ala era Marcu!

  4. #4 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ala era Marcu!
    scuze de off, mi-au dat lacrimile... Sa vedem daca nu apare si vreun Antoine, ca betoane sunt destule din ce se vede...

  5. #5 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Xristina View Post
    sandbox gameplay
    Holy shiznit
    Adica va fi in gen GTA? Te duci la cineva si iti iei misiune si o faci? Sau nu am inteles eu bine? Nu am jucat Crysis 2 deci nu stiu daca e la fel dar Crysis 1 nu era sandbox, deci un Crysis sandbox ar fi super

  6. #6 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Crysis 1 e sandbox, ai "dreptul" sa te plimbi cat vrei pe insula aia, fara sa faci misiuni si misiunile poti sa le abordezi diferit. Si mai scrie si pe wiki ca e sandbox .

  7. #7 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Eu as vrea sa repare tampenia aia cu energia si il cumpar.

  8. #8 SP
    Banned isis's Avatar
    Eu vreau un joc in care sa trag cu arcu. Multe arcuri, multe tipuri de sageti.

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by isis View Post
    Eu vreau un joc in care sa trag cu arcu. Multe arcuri, multe tipuri de sageti.
    Iar eu un joc in care sa ma apar maxim. Multe armuri, cat mai multe tipuri de armuri!

  10. #10 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Eu vreau un joc cu multe arme si armuri. Na ca v-am facut !

  11. #11 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Astept cu nerabdare.
    Indiferent de ce zic "perfectionistii",criticii si pretentiosii. Crytek a facut minuni cu Crysis 2. 6 luni de zile nu m'am putut dezlipi de MP. Sunt sigur ca si 3-ul va fi un succes.

  12. #12 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Eu vreau un joc in care trebuie sa mananci arpagic ca sa iti creasca viata.

  13. #13 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by isis View Post
    Eu vreau un joc in care sa trag cu arcu. Multe arcuri, multe tipuri de sageti.
    Iti prezint Bow and Arrow , un joc al copilariei mele
    Multe sageti


  14. #14 SP
    Banned isis's Avatar
    In Crysis 3 vreau sa joc cu Robin Hood. Sau cu Vlad Tzepashul. Sa trag in tzeapa alienii. Ca in Painkiller. Si asa Crytek se pricep la paduri. Un joc cu Robin Hood ar fii la fix. Si padure si arcuri. Si cu support MOVE, sa simt arcul in mana.

  15. #15 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    Si suport de kinect la xbox 360 ca sa desenez harti si arcuri pe nisip...

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Iti prezint Bow and Arrow , un joc al copilariei mele
    Multe sageti

    OMG, That's Crysis 4!

  17. #17 SP
    Member Plavs's Avatar
    sa vedem ce o sa iasa .momentan din cand in cand mai joc crysis 2 mp cu preteni pe live...deci probabil o sa-l cumpar si pe asta insa sper sa iasa pe noua consola pt ca pe actuala o cam forteaza la maxim...

  18. #18 SP
    Banned isis's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    OMG, That's Crysis 4!
    Man la ce shaderi are sigur e Crysis 5, pentru PS5. In clipul de fata este randat pe 7 placi grafice GTX 680 la rezolutie 4k cu 64x Antialiasing.

    Crysis 4 e asta man, nu esti atent si le confunzi:


  19. #19 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Un trailer complet va fi lansat pe 24 aprilie. Tineti aproape !

  20. #20 SP
    Junior Member cromad007's Avatar

    PRIMUL TEASER ! ENJOY EVERY FRAME !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Crysis 2 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 542 Last Post: 22-05-2021, 01:38
  2. Crysis 3 By Nash in forum Console Club
    Replies: 190 Last Post: 07-06-2013, 16:24
  3. Replies: 0 Last Post: 13-12-2012, 12:02
  4. Crysis 2 va fi 3D ! By naz in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 31-05-2010, 09:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts