Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Sony lanseaza o editie limitata "PlayStation 3 Classic White"

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Sony lanseaza o editie limitata "PlayStation 3 Classic White"

    Well, pentru cei care sunt pasionati de culoarea alba si si-au dorit dintotdeauna o consola care sa se asorteze (sau sa contrasteze) intr-un design mai extravagant, Sony lanseaza un bundle in editie limitata. Mai exact, vorbim despre o consola PlayStation 3 Slim alba, cu cel mai mare HDD disponibil de la Sony (500GB), un gamepad DualShock 3 alb, precum si un an preplatit de PlayStation Plus. La pretul de 299 USD, cei de la Sony spun ca e vorba de "over $200 in savings!".

    Las la latitudinea dvs. sa decideti daca intr-adevar sunt 200 USD salvati... insa multi ar plati extra pentru acel alb. Pe mine personal nu ma atrage deloc, but... who am i to judge?

    P.S. Pachetul a fost anuntat momentan doar pentru US si Canada, dar sunt ferm convins ca se va regasi in curand si pe rafturile din UE.

    Features:
    Instant Game Collection Bundle includes a 1-Year Membership to PlayStation®Plus featuring:
    12 Hit games including LittleBigPlanet™ 2, inFAMOUS™ 2, Ratchet & Clank: All 4 One™, and more added each month
    Access to member exclusive Game Betas, Demos and Features
    Exclusive discounts of 10% - 75% on the PlayStation® Store
    1 GB of cloud storage and automatic game saves and system updates
    6 Additional games unlocked for your PS Vita system

    Sursa: Classic White PS3™ Instant Game Collection Bundle - Pre Order Classic White Game from PlayStation®
    Attached Images Attached Images playstation_3_slim_white.jpg

  2. #2 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Sony lanseaza o editie limitata "PlayStation 3 Classic White"

    Eu am inteles ca a fost anunţat doar pt canada si uk, probabil era o stire aiurea...draguta, dar prefer tot black

  3. #3 SP
    Member Viteza's Avatar
    mie imi place . Tinand cont ca am toata mobila alba ar da bine...asta daca nu as prefera xboxul pe care din pacate il am negru si contrasteaza urat cu mobila alba si televizorul alb

  4. #4 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Bundle-ul este bun dar culoare nu este foarte frumoasa.

  5. #5 SP
    Banned cryyo's Avatar
    E binevenita pt cei care nu au un PS3 si isi doresc unul. Au acolo PS+ un an...si cei 500G.

  6. #6 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Am avut xbox-ul phat alb, imi place mult mai mult culoarea albaa, decat negrul glossy ( in plus pe negrul lucios fiecare fir de praf se vede). Bundle-ul vine la un pret decent zic eu !

  7. #7 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Arata superb pe alb (white freak there), mai ales daca aveti birou/mobila alba in camera si nu suportati praful care pe negru se vede groaznic, chiar daca stergi la el tot timpul
    Acum numai sa reusesc sa-mi vand consola recent luata, si sa astept cumva si lansarea in UK.
    Thnx MonkY, great news.

  8. #8 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Pt cine vrea sa-si traga un curcubeu.
    Red and blue PlayStation 3 variants to hit Japan next month
    Attached Images Attached Images newps3colros3.jpg

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Mai jos le aveti in HighRes... in caz ca va atrage ideea!

    P.S. Sunt sigur ca stelistii imediat s-au gandit la posibilitatea sa le cumpere pe amandoua
    Attached Images Attached Images playstation_3_blue_and_red.jpg

  10. #10 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Sony lanseaza o editie limitata "PlayStation 3 Classic White"

    Cele doua de mai sus vin cu un controller in plus si in EU pe la mijlocul lunii februarie, mai exact pe 20 februarie (330 euro in EU sau 250 £ in UK)
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1359295741013.jpg

  11. #11 SP
    Member MihneaWii's Avatar

  12. #12 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Arata bine până la urmă

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 2 Last Post: 04-08-2011, 12:09
  2. Replies: 20 Last Post: 30-07-2011, 23:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts