Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 34

Thread: Un nou joc Assassin's Creed soseste in curand

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Un nou joc Assassin's Creed soseste in curand

    Nu a trecut prea mult timp de cand s-a lansat Assassin's Creed 3 si iata ca avem informatii despre un nou joc din aceasta franciza, iubita de unii si urata de altii. Ubisoft CEO Yves Guillemot a anuntat lansarea urmatorului joc din seria Assassin's Creed, acesta urmand sa apara in anul fiscal 2014 (1 aprilie 2013-31 martie 2014). Jocul va include bineinteles un nou erou si o perioada de timp diferita, sa speram ca de aceasta data poate ajungem si prin Franta, cel putin eu mi-as dori acest lucru. Nu s-au anuntat deocamdata platformele pe care acesta va fi disponibil, dar cel mai probabil acesta isi va face aparitia tot pe generatia actuala de console. Voi unde ati dori sa se petreaca actiunea in urmatorul Assassin's Creed, astept mai jos impresiile voastre.
    Attached Images Attached Images ac.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deja?!? Mi se pare un pic... exagerat. Dar in fine...
    Eu unul deja cred ca imi doresc un Assassin's Creed in perioada istorica 2120. Adica un S.F. in toata regula. Cu zombies. Si infected ppl. Si aliens.

  3. #3 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Bine ca esti tu ironic, macar asa nu se poate lua carcotasul forumului de tine, ehee ce bine e sa fii big boss... Eu sper sa nu fie la fel de bun ca partea a III-a, care de fapt e a V-a

  4. #4 SP
    Banned asperas's Avatar
    Ubi..stop it now! Is enough..

  5. #5 SP
    Junior Member PROAlinMaster's Avatar
    Sincer să fiu ar fi frumos să fie în Franța în perioada domniei lui Napoleon . Deși am jucat AC pana la Revelation , eu cred ca AC III e cel mai bun din serie la partea de gameplay , nu știu exact , fiindcă nu am apucat încă să pun mâna pe el dar din poveștile prietenilor mei toată ziua bună ziua și laude și etc , jocul pare sau este a fi nemaipomenit !

  6. #6 SP
    Member toto's Avatar
    Egipt

  7. #7 SP
    Member Rukax's Avatar
    hmm...sounds cool, stiu ca un prieten mi-a zis ca cica actiunea va avea loc in Brazilia,nu prea cred,desi cum a spus Dante in Franta ar fi interesant, sa te urci prin Turnul Eiffel

  8. #8 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    tour eiffel s-a construit la 1887...daca va fi in franta va fi probabil despre revolutia franceza...1 sec inainte...

  9. #9 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Se zvoneste ca va avea loc in Japonia, the old times cu samurai ,sabii poate si ninja.

  10. #10 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Nu am jucat 3-ul (inca), insa sper sa nu devina ca si call of duty. (inafara de bo 2 care este chiar bun )
    Atata timp cat vor avea poveste buna , vor aduce imbunatatiri pot sa scoata si 3 ac-uri pe an. Eu nu ma supar.

  11. #11 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Nu am jucat 3-ul (inca), insa sper sa nu devina ca si call of duty. (inafara de bo 2 care este chiar bun )
    Vrei sa spui ca Modern Warfare 1 ( COD 4 ) nu e bun?

  12. #12 SP
    Senior Member huber's Avatar
    eu vreau Roma sa se desfasoare actiunea !

  13. #13 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    dar in timpul ww2 cum ar fi?

  14. #14 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    AC: Stargate

  15. #15 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Mie mi se pare ca se intind prea mult. Au noroc ca Asasinul poate sa fie pus cam in orice loc al lumii. Ca si Spike ma gandeam la un WW2. Ar fi interesant sa vedem ce influienta au avut asasinii in acest razboi.

  16. #16 SP
    Member Mariush's Avatar
    Asia ar fi cel mai interesant, probabil Japonia.

    Totusi, nici macar nu i-a dat parul pubian ca lumea lui Connor si deja se anunta next episode? trist....

  17. #17 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Era de asteptat, si o sa mai fie unul minim, se stiau de la inceput ca vor fi 7.

  18. #18 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Assassin's Creed Modern Warfare, si asa urmeaza stilul CoD legat de lansarile anuale. Acuma ce sa zic, bine ca se vinde bine in fiecare an.

  19. #19 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Deja?!? Mi se pare un pic... exagerat. Dar in fine...
    Eu unul deja cred ca imi doresc un Assassin's Creed in perioada istorica 2120. Adica un S.F. in toata regula. Cu zombies. Si infected ppl. Si aliens.
    Eu zic ca in 2400 ar fi mult mai fain, personajul principal sa se intalneasca cu Picard, sa calatoreasca cu Enterprise, sa se bata cu borgii si cu klingonienii. Oh wait, pentru asta e nevoie de licenta Star Trek...


    Quote Originally Posted by psicho1986 View Post
    Assassin's Creed Modern Warfare, si asa urmeaza stilul CoD legat de lansarile anuale. Acuma ce sa zic, bine ca se vinde bine in fiecare an.
    Lasa ca nici cu Fifa, NFS si multe alte jocuri nu mi-e rusine deloc. Ba chiar NFS in ultimul timp pare sa fi comutat pe bianual.

  20. #20 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Da, dar nici Fifa, NFS, PES, NBA etc si alte jocuri care sunt lansate anual nu sunt serii care se bazeaza pe poveste. Daca la CoD inteleg cat de cat de ce s-ar lansa anual, practic Activision trateaza partea de Multiplayer ca la Fifa, ca si cum FPS ar fi un sport competitiv si atunci partea de Single Player esti obligat sa o tratezi doar ca un episod. La Assassin's Creed treaba sta putin diferit, jocul este puternic bazat pe poveste, jocul este cam 70% single player si 30% multi player, poate chiar mai putin. Acuma nu as avea nimic impotriva daca ar fi de la inceput prevazut sa fie episodic, dar si povestea este tot mai trasa de par si lungita cu intrigi care nu mai captiveaza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Assassin's Creed soseste pe marile ecrane in 2015 By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 15 Last Post: 01-09-2015, 12:27
  2. Un nou joc Batman Arkham soseste anul acesta By Dant3 in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 03-03-2013, 17:37
  3. Ubisoft: un nou joc in curand By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 25 Last Post: 30-11-2009, 21:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts