Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Minecraft ar putea ajunge si pe PlayStation 3

  1. #1 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

    Minecraft ar putea ajunge si pe PlayStation 3

    Mojang, developerul si publisherul arhicunoscutului titlu, a dezvaluit ca Minecraft ar putea aparea si pe consola celor de la Sony. Designer-ul Minecraft Pocket, Jens Bergensten, a afirmat ca celelalte console vor fi luate in considerare odata cu expirarea contractului semnat cu cei de la Microsoft. Intre timp compania se va ocupa cu imbunatatirea Pocket Edition a jocului. Puteti citi intreg interviul cu Mojang cu ajutorul aplicatiei iGamer de pe App Store.
    Microsoft has an exclusivity deal for consoles. When it runs out we’ll consider Minecraft for PlayStation, but Wii U is very unlikely.
    Sursa: Minecraft May Come to PlayStation 3 But Not Wii U - IGN
    Attached Images Attached Images minecraft..jpg

  2. #2 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Ar fi cel putin interesant

  3. #3 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Nu stiu de voi, dar eu abea astept.

  4. #4 SP
    Junior Member vld_D3mon's Avatar
    High Def Squares abia astept.

  5. #5 SP
    Junior Member D00g's Avatar
    Ma intreb cand o sa se nasca pe PS3

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    poate pana expira contractul de exclusivitate cu Microsoft, PS4 va fi la putere

  7. #7 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    poate pana expira contractul de exclusivitate cu Microsoft, PS4 va fi la putere
    Se poate, si atunci Sony va aduce Minecraft pe PS3 nu PS4. Because f**k logic, right?

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu stiu, daca nu ajunge minecraft si la sony imi vand ps3-ul si nu ma mai gândesc la ps4

  9. #9 SP
    Junior Member D00g's Avatar
    Pentru cei interesati, s-ar putea sa apara Terraria pe PS3 Terraria - PlayStation 3 - IGN

  10. #10 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Din cate stiu Terraria a ajuns un obiect de colectie, avand in vedere preturile din magazine (500 Lire) la cutie. Daca ajunge pe ps3 nu cumva o sa scada si pretul ?

  11. #11 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Terraria pe Steam e 10 Euro...

  12. #12 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MiniEmotion View Post
    Din cate stiu Terraria a ajuns un obiect de colectie, avand in vedere preturile din magazine (500 Lire) la cutie. Daca ajunge pe ps3 nu cumva o sa scada si pretul ?
    nu are acum. Dupa cum spunea paunstefan pe steam e 10 euro si eu tin minte ca acum 2-3 luni am vazut intr-un magazin (Game parca era) ceva versiune de collectors edition la Terraria care era 5 lire (tot de acolo mi-am luat cu 3 lire editia de colectie la Binding of Isaac si inca cateva)

  13. #13 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Vazusem la rodarkone la licitatie jocul pentru o consola retro, imi scapa numele... de acolo citisem de pret. Poate e scump doar pe consola respectiva . Totusi.. licitatia incepea de la 200 lei si pretul instant 600, doar nu punea el aiurea

  14. #14 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred ca e vb de alt joc din ce vad eu in thread? Terranigma?

    http://www.consolegames.ro/forum/sho...d.php?p=920258
    Licitatie: 6 jocuri SNES + BONUS 8 jocuri GBA

  15. #15 SP
    Junior Member heLLboy :x's Avatar
    Doamne ajuta sa ajunga cat mai repede

  16. #16 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Vita are controlul perfect pentru minecraft (Cross Controller anyone ? )

  17. #17 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    Presupun ca pe Vita va fi ca mobile edition ..cu exceptia hartii mici sau daca trece si mojang la HD. Pana la urma tot la PS3 ajunge

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Minecraft / Dungeons / Legends By GS0Ls in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 10-04-2023, 15:26
  2. Gran Turismo 7 ar putea ajunge pe PS4 in 2016 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 11-06-2015, 13:53
  3. Final Fantasy XI ar putea ajunge si pe PS Vita By Tudoran in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-07-2011, 11:27
  4. Final Fantasy XIV ar putea ajunge pe Xbox 360 By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 21-08-2009, 21:13
  5. Replies: 4 Last Post: 06-05-2009, 19:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts