Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Cel mai scump joc lansat vreodata costa 125.000£

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Cel mai scump joc lansat vreodata costa 125.000£

    Cei de la Codemasters au anuntat astazi ca au pregatit pentru lansare cel mai scump joc video al tuturor timpurilor: GRID 2: Mono Edition, la pretul de 125.000 £. Aceasta editie este limitata la un singur exemplar si include jocul video GRID 2 in varianta PS3, o consola PlayStation 3, un echipament complet de pilot de curse si, nu in ultimul rand, un supercar BAC Mono cu tematica GRID 2 (viteza maxima: 272 km/h). La pretul de 125,000 de lire sterline, GRID 2: Mono Edition a intrat in Guinness World Records drept "Cel mai costisitor joc video disponibil comercial – Editie Speciala" si include o serie de elemente unice in industrie:
    • Un exemplar al jocului GRID 2 pentru PlayStation 3, cu o coperta speciala
    • Supercar BAC Mono personalizat GRID 2
    • O vizita de o zi la uzina BAC, care include un tur al fabricii si discutii cu tehnicienii companiei pentru ajustarea bolidului la preferintele personale ale cumparatorului
    • O casca de curse GRID 2: Mono Edition - Bell Racing
    • Echipament complet de pilot de curse format din costum, ghete si manusi, marca BAC Mono – GRID 2, create special pentru cumparatorul acestei editii speciale
    • O consola PlayStation 3
    GRID 2: Mono Edition este disponibil acum la precomanda in Anglia, insa doritorii din alte tari se pot inscrie la adresa [email protected].
    BAC este extrem de mandra sa contribuie la lansarea GRID 2: Mono Edition, un joc ce ofera oportunitatea unica, pentru o persoana foarte norocoasa, de a detine un supercar adevarat”, a declarat Directorul de proiect la BAC Mono, Neill Briggs. „Codemasters a creat un joc excelent, care ofera o experienta totala de racing, iar Mono este expresia absoluta a acestei experiente, atat in lumea reala, cat si in cea virtuala.
    Desi GRID 2 Mono Edition va fi disponibil doar intr-un singur exemplar, editia standard GRID 2, mult-asteptata continuare a excelentului Race Driver: GRID, aclamat de presa de specialitate si castigator al premiului BAFTA, va ajunge pe rafturile magazinelor din Romania pe 31 mai 2013, in variante pentru Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation 3 si PC. GRID 2 este disponibil acum la pre-comanda in Romania. Pre-comenzile ofera acces exclusiv si limitat la DLC-uri GRID 2 RACING PACK, disponibile in cele mai importante magazine online. Fanii GRID 2 pot afla cele mai noi informatii direct din studioul de productie daca dau o tura pe GRID 2™ - Official Site si pe www.facebook.com/gridgame sau prin Follow pe www.twitter.com/gridgame.

    Acum sa vedem cine este colectionar serios! :evil:
    Attached Images Attached Images grid_2_mono_edition.jpg

  2. #2 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    al meu este, nu mai apucati

  3. #3 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Eu n-am inteles nimic. E un singur exemplar, dar poti face precomanda? Care-i logica? Daca vrei editia si ai banii il platesti si gata. Ce sens are sa faca 10 sau 100 sau mai multi precomanda, oricum numai o singura comanda poate fi onorata.

  4. #4 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eh, astept pana cand ajunge la 20£ pe zavvi.

  5. #5 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Eu n-am inteles nimic. E un singur exemplar, dar poti face precomanda? Care-i logica? Daca vrei editia si ai banii il platesti si gata. Ce sens are sa faca 10 sau 100 sau mai multi precomanda, oricum numai o singura comanda poate fi onorata.
    Te temi ca nu te vei califica?

  6. #6 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Eh, astept pana cand ajunge la 20£ pe zavvi.
    La cat de zgarcit esti iti trebuie cod de reducere.

  7. #7 SP
    Junior Member cyberbob1's Avatar
    mai livreaza zavvi la noi?

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Sigur il cumpara ceva bogatan care n-are nicio treaba cu jocurile...

  9. #9 SP
    Junior Member cyberbob1's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Sigur il cumpara ceva bogatan care n-are nicio treaba cu jocurile...
    Normal că cine îl cumpără o va face pentru monopost , deci un arăboi sau american fiţos

  10. #10 SP
    Senior Member Danny's Avatar

  11. #11 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Move along poor people, nothing to see here!

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nici nu am auzit vreodata de site-ul acela... Stai linistit, mai toti am folosit comunicatul de presa de la Skin.

  13. #13 SP
    Member biagyydog's Avatar
    125.000£ ?
    Asta e cu sau fara TVA ?

  14. #14 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    125.000£ ?
    Asta e cu sau fara TVA ?
    Uitati om serios aici! Singurul care a fost interesat daca e cheltuiala deductibila sau nu

  15. #15 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Uitati om serios aici! Singurul care a fost interesat daca e cheltuiala deductibila sau nu
    Nu conteaza, avem creditul de nevoi personale Maria Pascu

  16. #16 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nici nu am auzit vreodata de site-ul acela... Stai linistit, mai toti am folosit comunicatul de presa de la Skin.
    Credeam ca e scris de tine, dar cel putin ultimile raunduri sunt exact ca aici....

  17. #17 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Credeam ca e scris de tine, dar cel putin ultimile raunduri sunt exact ca aici....
    Se intampla (foarte rar) sa mai primim si niste comunicate oficiale, direct in limba romana. Acesta a fost unul dintre cazuri... iti dai seama ca majoritatea l-au preluat "as it is"... In cazul de fata jocul e distribuit de Skin si probabil de aceea s-au agitat sa trimita la toti. Ca altfel, zici ca nici nu existam, noi romanii...

  18. #18 SP
    Junior Member DJAndy's Avatar
    125.000£ ?Stai sa imi scot portofelul...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cel mai scump joc din lume a fost detronat! By MonkY in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 12-08-2013, 22:24
  2. Replies: 7 Last Post: 27-11-2011, 23:20
  3. Va fi vreodata un joc sportiv GOTY ? By FuriaAlba in forum Console Club
    Replies: 14 Last Post: 31-01-2011, 15:04
  4. Cel mai scump joc din istorie este... By AndRewqp in forum Stories & Other News
    Replies: 21 Last Post: 09-07-2010, 03:20
  5. Cel mai Enervant joc By Pastilutza in forum Console Club
    Replies: 94 Last Post: 01-09-2009, 11:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts