Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Afla cand va fi lansat primul trailer in-game pentru Mad Max

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Afla cand va fi lansat primul trailer in-game pentru Mad Max

    Stiu ca dupa anuntul oficial al jocului care a avut loc la conferinta Sony de la E3, multi gameri au ramas impresioanti si doreau sa afle din ce in ce mai multe detalii despre joc, insa din pacate nu a fost dezvaluita nicio informatie despre acest titlu, nici macar un screenshot. Insa aceste lucruri se vor schimba, pentru ca Warner Bros. Interactive impreuna cu studioul Avalanche Studios, care au lucrat in trecut la Just Cause 2, au anuntat acum cateva zile ca pe data de 15 iulie, adica in cursul zile de astazi, vor dezvalui primul trailer cu gameplay real. Sa nu uitam totusi ca trailerul care a impresionat la E3 era unul CGI si ca jocul in sine poate arata foarte diferit de ce am vazut noi prima oara.

    Odata cu acest anunt a mai fost dezvaluita si o imagine, care pare a fi un screenshot (a doua imagine din atasament), unde putem observa protagonistul jocului care se afla in mijlocul unui desert, din aceasta imagine jocul seamana putin cu Fallout, cel putin asa mi se pare mie. Oricum o sa aflam mai multe detalii dupa ce va fi lansat trailerul si speram ca ne va raspunde la o parte din intrebari.
    Attached Images Attached Images maxresdefault.jpg 843x403xmadmax1.png

  2. #2 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    trailerul despre care vorbeam


  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca e facut calumea, poate fi un RAGE 3rd person, si me gusta

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dap, si eu sper sa fie ceva gen Fallout + Rage... desi pare a avea elemente din Uncharted. Asta da combinatie

  5. #5 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Frumos ma captivat trailerul

  6. #6 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Dap, si eu sper sa fie ceva gen Fallout + Rage... desi pare a avea elemente din Uncharted. Asta da combinatie
    Mai pe scurt: Last of Us fara zombie.

    Filmele au fost faine, cel de-al doilea mai ales, a avut un feeling post apocaliptic cum rar mai am intalnit.

  7. #7 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Partea proasta este ca While Gibson nu va fi vocea personajului principal
    Partea buna este ca jocul va fi lansat si pe generatia actuala de console.

  8. #8 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Bizzare View Post
    Partea buna este ca jocul va fi lansat si pe generatia actuala de console.
    Pentru mine aia nu e deloc parte buna, e o parte extrem de proasta, inseamna grafica "expirata". Stiu, nu conteaza grafica, conteaza gameplay-ul. Bine, bine, ma duc sa scot acum Atari-ul 2600 din dulap si sa ma joc...

    Serios acum, sunt cam ofticat, nu-i suficient ca au amanat astia un an noua generatie? Mai ne tin si producatorii de jocuri un an cu jocuri pe actuala generatie, pai asa vom juca jocuri nextgen in 2020

    Chiar speram ca asta sa fie doar pt PS4/XBOX One (si PC)...

  9. #9 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cu siguranta ca si detalii grafice vor fi diferente sesizabile daca nu chiar majore intre cele doua generatii chiar daca e acelasi motor grafic deja invechit.

  10. #10 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 23-04-2015, 17:26
  2. Replies: 16 Last Post: 10-03-2015, 20:23
  3. Afla cand se va lansa Warframe pe XO By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 23-08-2014, 22:05
  4. Replies: 5 Last Post: 01-10-2013, 20:54
  5. Oare vom afla in Germania cand apare PS4? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 17-08-2013, 10:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts