Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Bioshock Infinite: afla totul despre primele DLC-uri!

  1. #1 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar

    Bioshock Infinite: afla totul despre primele DLC-uri!

    Da, da! Lume, lume, apropie-te! In premiera pentru Romania, doar aici poti citi primele informatii despre Bioshock Infinite DLC! (negustorul ambulant se opreste sa-si traga sufletul. Multimea s-a adunat in jurul lui, iar vacarmul il oboseste vizibil. Un copil zvapaiat tipa ceva ininteligibil iar o fetita bosumflata, pe cale sa izbucneasca in plans, scapa o acadea uriasa pe unul dintre pantofii lui rosii).

    2K Games au publicat pe contul lor de Twitter primele informatii si primele trailere a doua dintre cele trei DLC-uri deja incluse in season-pass. Primul dintre acestea se numeste Clash in the Clouds si este disponibil… astazi 30 iulie! Acesta se anunta a fi un soi de horde mode, o suita de 60 Challenges in patru ambiente noi de joc, cu leaderboards, scores si tot tacamul. Pentru aceia dintre voi care au gustat in mod special sistemul de joc intr-atat incat sa se bucure de un astfel de pachet facand abstractie de story si, bineinteles, daca n-ati achizitionat deja season pass-ul, aflati despre Clash in the Clouds ca este disponibil pentru 400 Microsoft Points sau 3,69 GBP pentru celelalte platforme care nu folosesc o moneda speciala.

    Bineinteles, am lasat ce era mai bun la final: tot astazi si pe acelasi canal, 2K Games au anuntat si primul story DLC: Burial at Sea – Episode 1, care anunta o reintoarcere in Rapture, utopia din primele doua titluri, insa vom avea ocazia sa-i vedem pe protagonistii din Bioshock Infinite, Elizabeth si Booker DeWitt. Cum au ajuns in Rapture si cum arata Rapture inainte de a fi o ruina? Aflati atunci cand va fi lansat, dupa cum au anuntat… in curand. Ne-aduci odata fata sa stergem datoria?!?



    Attached Images Attached Images clash_in_the_clouds_console_games.jpg burialatsea_console_games.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca in sfarsit trebuie sa-mi cumpar si eu jocul, nu?

  3. #3 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Dati-i ban astuia, dom'le! Nici n-are jocul, auzi... Sau vedem noi ce faci si cum... stergem datoria!

  4. #4 SP
    CG
    CG Avatar CG's Avatar
    AlanPoe: ce faci dom'le, te iei de sefu'? Roaaaaaarrrr!

  5. #5 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    v-v-va rog foarte mult sa ma scuzati, eu sunt deosebit de ocupat si trebuie sa fug putin...din oras.

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nota 10 pentru "Burial at sea"! De-abia astept si sunt sigur ca si Ronan sta pe ace

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    sunt sigur ca si Ronan sta pe ace
    RonanN1 doarme de obicei pe sabii... dar cand e trist mai se aseaza si pe ace. Orice e necesar daca iese un achievement

    Click image for larger version

Name:	achievement.png
Views:	284
Size:	19.7 KB
ID:	200774

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 01-10-2013, 20:54
  2. Replies: 0 Last Post: 01-08-2013, 09:19
  3. Replies: 0 Last Post: 01-08-2013, 09:17
  4. BioShock 2 - Primele review-uri ! By Mika in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 08-02-2010, 20:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts