Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Sony mai face doua oferte de "nerefuzat"

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Sony mai face doua oferte de "nerefuzat"

    Asteptam la Gamescom-ul de anul acesta sa vad ceva goodies pentru gameri venite atat de Microsoft cat si de Sony, astfel incat sa-si atraga fiecare un numar mai mare de "followers". Daca de la Microsoft nu am vazut mai nimic (poate si pentru faptul ca au refuzat sa ofere un live streaming - dar sa nu uitam totusi de Fifa 14 inclus in pachet la pre-order), de la Sony am primit si launch date si scaderi de pret la consola portabila. Am primit si ceva reduceri la accesorii si chiar si extra accesorii pentru PS4 (vezi extra colors pt. DS4). Despre ce nu am vorbit insa pana acum, sunt 2 oferte pe care eu unul le consider de nerefuzat.

    Prima este legata de faptul ca Sony impreuna cu anumiti publisheri va oferi o modalitate de "upgrade" la jocurile existente pentru PS3 si PS4. De exemplu daca va cumparati la lansare unul din jocurile Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts, Watch Dogs sau Assassin's Creed 4: Black Flag in varianta retail pentru PS3, pentru o perioada (denumita de Sony ca fiind limitata - presupun ca va fi vorba de cateva luni) veti putea sa luati cu un discount semnificativ varianta digitala pentru PS4. Cu alte cuvinte nu va trebui sa va stressati ca inca nu ati pus mana pe un PS4. Puteti lua jocurile favorite (si care accepta acel upgrade) si veti putea trece pe PS4 (inclusiv cu salvari) pentru o diferenta modica (zvonurile spun 9.99 USD). Mai multe detalii despre acest upgrade vom primi in urmatoarele saptamani (cand probabil vom afla si ce alte titluri vor suporta asa ceva).

    A doua este legata de o promotie la PlayStation Plus. Mai exact, daca achizitionati in perioada imediat urmatoare PS+ pe un an (49.99 USD), veti primi 25% bonus (90 de zile)! In plus la achizitia unui PS4 veti primi 14 zile de PS+ trial precum si jocurile Driveclub si Resogun!

    Not bad Sony! Not bad at all!
    Attached Images Attached Images playstation.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    10$ va costa upgradeul, cel putin pentru CoD: Ghost Call of Duty: Ghosts upgrade from PS3 to PS4 costs $10 | Joystiq

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 33 Last Post: 02-03-2015, 18:32
  2. Replies: 17 Last Post: 21-01-2013, 20:57
  3. Replies: 0 Last Post: 17-08-2008, 02:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts