Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition se va lansa pe PS4 si PS Vita

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition se va lansa pe PS4 si PS Vita

    In caz ca jocul de fighting Injustice: Gods Among Us v-a placut atat de mult si nu stiati cum o sa il mai jucati acum ca cea de-a patra consola de la Playstation va lua locul din living room al predecesorului sau, iata ca cei de la EU Playstation Blog ne anunta ca vom avea un Ultimate Edition atat pentru PS4 cat si pentru PS Vita (cea din urma pentru iubitorii de handheld-uri).

    Versiunea de PS Vita se va lansa in 29 noiembrie iar portarea va fi facuta de cei de la Armature Studios (responsabili pentru Metal Gear Solid HD collection) iar multumita celor de la High Voltage, versiunea de PS4 va fi disponibila chiar in ziua lansarii consolei. Cum era oarecum de asteptat aceasta editie va fi disponibila si pentru PS3, Xbox 360 si PC dar din pacate nu avem momentan nici o veste despre vreo posibila portare pe Xbox One sau Wii U.

    Ultimate Edition va contine toate DLC-urile lansate de pana acum (adica luptatori in plus precum Lobo, Martian Man Hunter, Zod si altii), iar versiunea de Vita va beneficia de ad-hoc multiplayer, multiplayer traditional prin wi-fi si comenzi prin touch screen pentru Story Mode si cateva misiuni de la S.T.A.R. Labs.

    Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition pentru PS4 jocul va costa 49.99 de lire in timp ce pe Vita va costa doar 29.99 de lire.
    Attached Images Attached Images injustice_gods_among_us_cover.jpg

  2. #2 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Interesant cu portarile astea..injustice e o mizerie tipica alde mk vs dc marca ed boon(parerea mea).Sper ca mk 10 sa apara si pe pc tinand cont de vanzarile la mk9 pc(sa nu mai repet istoria si sa cumpar ps4).

  3. #3 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    mie mi s-a parut ca fiind un joc foarte bun cu un combat fluid (pt un western 2D fighting game...) care oferea foarte mult DC fan service. Mult mai bun decat MK 9 oricum (doar e cam acelasi joc dar mult mai polished, dar fara gore).

    Cat despre vanzarile pe PC ma MK9....don't make me laugh. Peste tot gasesc stirea aceea in care Boon zice ca vanzarile au fost "WAY, WAY better then expected" dar nu vad nici un numar exact. Cred ca daca acel numar magic a fost in jur de 100 000 de exemplare...maxim (copiile piratate nu se pun ca altfel erau 1 milion lejer ). Si oricum aceea a fost o portare facuta la 2 ani dupa...deci poate si la MK10 situatia va fi la fel (give or take 1 year).

  4. #4 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Si mie Injustice mi s-a parut un joc chiar bun. Nu prea joc fightere dar mi-a placut ca totul decurgea relativ fluid si poveste era buna fata de alte titluri.

  5. #5 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    E 90% MK9... cum de unul este mare joc si altul e o mizerie. Mizerie a fost mk vs dc acolo da. MK10 e si normal sa nu apara pe PC... sa moara de ciuda cei ce pirateaza.

  6. #6 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Daca e 90% mk9 eu sunt batman si sunt pe pc piratat de joker

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts